MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy 15.06.2024. Zestawiliśmy dla Ciebie najważniejsze wydarzenia z wczoraj. Zobacz naszą prasówkę

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 14.06. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów do Europarlamentu 2024. Zobacz, jaki wynik w eurowyborach uzyskali kandydaci z okręgu nr 13”?

Prasówka 15.06: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów do Europarlamentu 2024. Zobacz, jaki wynik w eurowyborach uzyskali kandydaci z okręgu nr 13

Państwowa Komisja Wyborcza już podała oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2024. Jak zagłosowali mieszkańcy z województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego? Zobacz, kto otrzymał mandat do Europarlamentu z okręgu nr 13. Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci? Dowiedz się także, co to jest Parlament Europejski, ile trwa jego kadencja oraz ilu posłów w nim zasiada.

Nie przegap promocji!

📢 Kolejki NFZ w woj. zachodniopomorskim na rezonans magnetyczny. Dane aktualne na 15.06.2024

W jaki sposób sprawdzić, jak długie są terminy NFZ na rezonans magnetyczny w województwie zachodniopomorskim? Możesz zapoznać się z zestawieniem miejsc, z którego dowiesz, gdzie uda Ci się dostać w najbliższym możliwym terminie w twojej okolicy (stan na 15.06.2024). W ten sposób będziesz wiedzieć, gdzie kolejka na rezonans magnetyczny na NFZ będzie najkrótsza.

📢 Osoby o tym imieniu piją najwięcej alkoholu. Kto znalazł się na liście? 15.06.2024

Nasze imiona odpowiadają za wiele naszych cech charakteru. Zobaczcie zatem, kto pije najwięcej alkoholu. Pamiętajcie, że alkohol szkodzi zdrowiu i jest tylko dla osób pełnoletnich!

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 15.06: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Osoby o tym imieniu piją najwięcej alkoholu. Kto znalazł się na liście? 15.06.2024

Znaczenie imion: dlaczego warto wiedzieć, co oznacza Twoje imię? Nasze imiona odpowiadają za wiele naszych cech charakteru. Zobaczcie zatem, kto pije najwięcej alkoholu. Potraktujcie tę listę z przymrużeniem oka i pamiętajcie, że alkohol szkodzi zdrowiu i jest tylko dla osób pełnoletnich!

📢 Kolekcjonerzy poszukują wyjątkowych antyków. Unikalne przedmioty do kupienia w internecie. Masz je w domu? 15.06.2024

Unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów mogą zapewnić Wam dużo pieniędzy. Możemy na nich zarobić fortunę. Często nie mamy świadomości, że przedmioty posiadane w domu warte są dużo pieniędzy. Oto unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdźcie, za ile możecie je sprzedać!

📢 Nowe ostrzeżenia GIS i GIF. Te produkty wycofano ze sklepów: Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Aldi, Netto, Żabka, POLOmarket 15.06.2024

Nowe ostrzeżenie GIS, aktualne na dzień 15.06.2024! Oto lista produktów, które zostały wycofanych przez sklepy sieci: Biedronka, Lidl, Netto, Kaufland, POLOmarket, Auchan. Sprawdź nowe ostrzeżenie sanepidu. Lista została ostatnio powiększona o nowe produkty i przedmioty. Oto szkodliwe rzeczy, które muszą usunąć ze swoich półek sklepy zgodnie z decyzją, które wydał Główny Inspektor Sanitarny oraz Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Sprawdź listę!

📢 Dzień Honorowych Dawców Krwi. Festyn przed centrum krwiodawstwa w Szczecinie

Festyn z okazji święta Honorowych Dawców Krwi odbył się w piątek przed siedzibą szczecińskiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Odwiedzały go przez całe przedpołudnie dzieci z okolicznych szkół podstawowych.

📢 Święto Szkoły Politechniki Morskiej w Szczecinie z wieloma atrakcjami

Studenci i pracownicy Politechniki Morskiej wspólnie świętowali z okazji dorocznego Święta Szkoły. Tym razem wszystkie wydarzenia były w przestrzeni kampusu przy ul. Willowej - na Wydziałach Mechanicznym oraz Mechatroniki i Elektrotechniki.

📢 Rolnik szuka żony. Michał i Adrianna z Podlasia żyją jak w bajce. 130 hektarowe gospodarstwo gwiazd 9. edycji robi wielkie wrażenie

Michał i Adrianna to bohaterowie dziewiątego sezonu programu "Rolnik szuka żony", emitowanego w TVP. Para mieszka w 130. hektarowym gospodarstwie, w którym hodowane są krowy mlecze oraz konie ciężkie, zimnokrwiste. Piękne tereny i malownicza okolica znajduje się w miejscowości Kalinówka-Basie na Podlasiu. Zobacz gdzie wspólne chwile spędzają gwiazdy rolniczego show.

📢 Sierżant Mateusz Sitek patronem ulicy w Szczecinie? Petycja trafi do radnych

Działacze Ruchu Narodowego wystąpili z pomysłem uhonorowania w Szczecinie sierżanta Mateusza Sitka, który zmarł w wyniku ran odniesionych na granicy polsko-białoruskiej. Żołnierz mógłby zostać patronem ulicy lub otrzymać honorowe obywatelstwo Szczecina. W przyszłym tygodniu petycja trafi do Rady Miasta Szczecin, bo to radni decydują o nadawaniu nazw ulicom i placom.

📢 Dariusz Matecki biegał po dachu Sejmu. Wszedł, by zrobić zdjęcie. Jarosław Kaczyński komentuje zachowanie posła Suwerennej Polski.

– W nocy ktoś przebywał na dachu budynku sejmowego – powiedział w piątek marszałek Sejmu Szymon Hołownia. Sam poseł Suwerennej Polski Dariusz Matecki odniósł się do sprawy. I wyznał z rozbrajającą szczerością, że... wszedł sobie na dach! Na incydent z udziałem Dariusza Mateckiego zareagował prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jakie konsekwencje czekają posła Suwerennej Polski? Wniosek o ukaranie posła szykuje też marszałek Sejmu Szymon Hołownia.

📢 Absolutorium kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym [ZDJĘCIA]

222 absolwentów kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego odebrało dyplomy ukończenia studiów.

📢 Przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w Szczecinie

Zbliżają się wakacje, więc w Szczecinie organizuje się coraz więcej imprez plenerowych, w których warto wziąć udział.

📢 Mistrzowie parkowania w Koszalinie. Wyobraźnia kierowców nie zna granic! Zobacz, jak nie parkować [ZDJĘCIA]

Na trawnikach, przejściach dla pieszych, na chodniku, tam, gdzie obowiązuje zakaz zatrzymywania i postoju, na dwóch miejscach parkingowych - wyobraźnia części kierowców nie zna naprawdę granic. Brak wolnego miejsca w wybranej przez nas lokalizacji nie może usprawiedliwiać parkowania w miejscach do tego niedozwolonych. Jak parkuje część koszalińskich kierowców? Zobaczcie, jak tego nie robić!

📢 Renta wdowia i socjalna 2024. Nowe zasady przyznawania i zmiana kwoty? 7 600 złotych dla wdowy! Mamy wyliczenia! 14.06.2024

Kto będzie mógł otrzymać pieniądze z renty wdowiej w 2024 roku? Renta wdowia ma być wypłacana jeszcze w tym roku. Na jakich zasadach Polacy będą mogli uzyskać pieniądze? Celem obywatelskiego projektu nowelizacji ustawy o rencie socjalnej jest podniesienie renty do kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę. Osoby niepełnosprawne zaczęły prowadzić dyskusję na wielu płaszczyznach. Sprawdź, jakie zmiany wejdą w życie w związku z rentą socjalną.

📢 "Dyskusja" między Sławomirem Nitrasem a Joachimem Brudzińskim. W tle rektor z zarzutami

Internetowe rozmowy Sławomira Nitrasa z Joachimem Brudzińskim zawsze były nacechowane emocjami. Jednak ostatnia wymiana opinii miała szczególnie mocny przebieg. Słowa jakich użył polityk PiS, nie pozostały bez odpowiedzi internautów.

📢 Szczecińskie wodociągi przetestują urządzenie jakiego Europa nie widziała. Wiemy do czego posłuży

Szczecińskie wodociągi wzbogacą się o mobilną stację badawczą do wykrywania i usuwania dodatkowych zanieczyszczenia z naszych ścieków.

📢 Seniorzy! Duża podwyżka emerytury. Taka będzie waloryzacja emerytury w 2025 roku [WYLICZENIA] 14.06.2024

W czwartek rząd poinformował o planowanym na 2025 r. wskaźniku waloryzacji emerytur i rent. Podwyżki będą sporo niższe niż w tym roku. Na jakie kwoty będą mogli liczyć emeryci?

📢 Początek czerwca na budowie drogi S6 Koszalin - Słupsk. Zdjęcia z lotu ptaka robią wrażenie!

W naszym regionie trwają intensywne prace przy budowie drogi ekspresowej S6 na odcinku z Sianowa do Słupska. Przyjrzeliśmy się, jak przebiegały one na początku czerwca. Najnowsze zdjęcia z lotu ptaka robią wrażenie!

📢 Oni nie płacą na własne dzieci! Policja szuka alimenciarzy ze Szczecina i regionu [ZDJĘCIA] 14.06.2024

Zachodniopomorska policja poszukuje kilkudziesięciu osób ze Szczecina i regionu, które uchylają się od płacenia alimentów. Sprawdź, kto z Twojej okolicy jest poszukiwany.

📢 Uwaga na te numery telefonów! Nigdy ich nie odbieraj i nie oddzwaniaj. Możesz stracić pieniądze 14.06.2024

Oszuści nie próżnują i wymyślają kolejne metody "jak zarobić" pieniądze kosztem niewinnych osób. Wystarczy, że jedynie odbierzemy połączenie z tych numerów, a stracimy duże pieniądze. Sprawdź jakich połączeń unikać i z jakich numerów nie odbierać telefonu.

📢 Osoby o tych imionach to najwięksi kłamcy! Oni będą ci kłamać prosto w oczy. Sprawdź, czy jesteś na liście 14.06.2024

Ponoć kłamstwo ma bardzo krótkie nogi. Mimo to, wiele osób i tak nas świadomie okłamuje z różnych powodów. Zaskakujący może być dla Was fakt, że ta cecha charakteru jest przypisana do naszego imienia! Zdaniem ezoteryków każde imię ma szereg cech charakteru, którym odznaczają się jego posiadacze. My sprawdziliśmy te imiona, które często okłamują innych. Zobaczcie, jakie imiona znalazły się na liście!

📢 Pamiętasz te rzeczy i sceny z PRL-u i początku lat 90.? Wiele osób wspomina ten okres z nostalgią! Sprawdź! 14.06.2024

Pamiętasz te rzeczy i sceny z czasów PRL? Dorastając w latach 90. na pewno pamiętasz jak wtedy wyglądały ulice, sceny z życia, a tym bardziej zwykłe przedmioty codziennego użytku. Wiele osób bardzo dobrze wspomina tamten okres. Czy uważasz, że tamte czasy były lepsze od tych, które mamy teraz? A może jest wręcz odwrotnie? Przejdź do galerii i sprawdź, czy pamiętasz życie w czasach PRL!

📢 Osoby o tych imionach odnoszą sukcesy finansowe. Sprawdź, kto może być wkrótce bogaty [LISTA] 14.06.2024

Niektóre imiona odpowiadają szczególnym cechom charakteru, które gwarantują m.in. pewność siebie, silną osobowość, sukces zawodowy, również na tle finansów. Postanowiliśmy sprawdzić znaczenie żeńskich i męskich imion i wybrać te, które odnoszą sukcesy finansowe.

📢 Od tych kobiet uciekaj sprzed ołtarza! Kobiety o tych imionach to najgorsze żony. Sprawdź listę 14.06.2024

Każda kobieta ma cechy, które są mniej lub bardziej pożądane przez mężczyzn. Astrolodzy uważają, że to właśnie imię może mieć wpływ na to, czy dana kandydatka nadaje się na żonę. Sprawdzicie to w naszej galerii.

📢 Te kobiety są najlepszymi żonami. Osoby o tych imionach to świetne partnerki, żony. Znaczenie imion 14.06.2024

Oto lista imion kobiet, które są kandydatkami na idealną żonę. Kochającą, czułą, wrażliwą, a jednocześnie świetną organizatorkę życia domowego, gospodynię. Czy dziś wierzymy, że imiona mają funkcje magiczne i mogą determinować charakter człowieka? Zobacz listę kobiet, które są świetnymi żonami.

📢 Kryształy rodem z PRL są warte fortunę. Tych wazonów i szkieł szukają kolekcjonerzy! Masz je w domu? Możesz się bardzo wzbogacić 14.06.2024

Powróciła moda na kryształy i szkła rodem z PRL-u. Kolekcjonerzy poszukują również innych przedmiotów z tego okresu. Są oni w stanie zapłacić za niektóre naprawdę duże pieniądze. Na aukcjach niektóre z nich osiągają zawrotne ceny. Zastanawiasz się które przedmioty z czasów PRL są najbardziej unikatowe? Sprawdź koniecznie czy masz je w domu. Zebraliśmy w naszej galerii niektóre z najcenniejszych przedmiotów.

📢 Czy Twój pies Cię kocha? Po czym to poznać? Oto 10 dowodów na psią miłość [LISTA] 14.06.2024

Psy potrafią okazywać swoje uczucia, choć robią to trochę inaczej niż my. Wyrazy ich przywiązania i miłości do swojego opiekuna są bardziej subtelne, a nawet trudne do wyłapania przez kogoś, kto nie ma doświadczenia z czworonogami. Jak pies pokazuje, że Cię kocha? Jakie sygnały mogą świadczyć o jego oddaniu i zaufaniu? Oto 10 dowodów na psią miłość.

📢 Najłagodniejsze rasy psów dla dziecka. Psy tych ras nadają się idealnie [LISTA] 14.06.2024

Psychologowie nie mają wątpliwości, towarzystwo psa w dzieciństwie ma wiele bardzo dobroczynnych wpływów na rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dzieci. Aby jednak maluch mógł w pełni czerpać z korzyści, jakie daje obecność psa w domu, musimy wiedzieć, jaka rasa będzie najlepsza. Jakiego psa wybrać dla dziecka? Przedstawiamy najlepsze rasy psów dla najmłodszych

📢 Czy Twój kot Cię kocha? Po czym to poznać? Oto 10 dowodów na kocią miłość 14.06.2024

Koty, podobnie jak ludzie, mają bardzo różne charaktery. Niektóre kochają być przytulane, a inne wolą zawsze zachować odległość od swoich opiekunów. Nie oznacza to, że Twój przyjaciel Cię nie kocha. Najważniejsze, abyś nauczył się odczytywać uczucia Twojego futrzaka. Oto 10 dowodów, że Twój kot Cię kocha!

📢 Niewielu Polaków wie o tym dodatku. Można zyskać 550 zł, bez względu na wiek! Decyzja w ciągu miesiąca 14.06.2024

553,30 zł miesięcznie to specjalny dodatek wypłacany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jego wysokość jest stała, ale podlega on corocznej waloryzacji. Aby go otrzymać, trzeba spełniać specjalne warunki. Wyjaśniamy szczegóły.

📢 Dodatek 550 zł otrzymywany bez względu na wiek! Musisz się śpieszyć, czas jest ograniczony. Sprawdź szczegóły 14.06.2024

Tych pieniędzy nie można zignorować. Aby otrzymać dodatkowe pieniądze, należy złożyć jeden prosty wniosek i Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie musiał wypłacić pieniądze. Natomiast czas jest ograniczony. W naszej galerii znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące dodatku w wysokości 550 zł od ZUS.

📢 Memy, które zrozumieją tylko dzieciaki z lat 90. Rozbawią cię do łez! Cofnijmy się w czasie do kolorowych lat 90. [MEMY] 14.06.2024

Pamiętacie szalone lata dziewięćdziesiąte? Wszyscy oglądali "Beverly Hills" i "Doktor Quinn", a wiedzę zdobywaliśmy mimo że Google nie istniało. Używaliście Windowsa 98 - wiele osób uważa, że to najlepszy system operacyjny. Jak wspominacie te lata? Oto memy o szalonych latach 90!

📢 Dostaniesz 5500 zł jeżeli jesteś z tego rocznika! Pieniądze już trafiają na wasze konto 14.06.2024

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że 13 i wprowadzona ostatnio na stałe 14 emerytura, to nie jedyne dodatkowe świadczenia, które przysługuje seniorom. ZUS może wypłacić ekstra nawet ponad 5500 zł. Należy spełnić zaledwie jeden warunek.

📢 500 plus dla emerytów. Seniorzy będą zadowoleni! Po zmianach ZUS więcej osób otrzyma świadczenie 14.06.2024

500 plus dla seniora może stanowić znaczącą pomoc finansową wypłacaną co miesiąc. Od stycznia 2024 roku zmieniły się kryteria decydujące o jego przyznaniu. Komu przysługuje i jak otrzymać dodatek? Wyjaśniamy w tekście.

📢 Komornik zajmie więcej Twojego wynagrodzenia! Ważne zmiany dla dłużników już obowiązują 14.06.2024

Od stycznia 2024 roku nastąpiła ważna zmiana dotycząca zajęć komorniczych z konta bankowego. Ile komornik będzie mógł zająć pieniędzy z naszego konta? Co z dłużnikami alimentacyjnymi?

📢 Emeryci dostaną nawet 400 zł zwrotu podatku z 13. i 14. emerytury! Sprawdź, kiedy wypłaty na konta seniorów 14.06.2024

Kiedy ruszy okres rozliczeń PIT za 2023 rok, ZUS automatycznie wypłaci emerytom zwrot zaliczki pobranej na poczet podatku dochodowego od 13. i 14. emerytury! Kto może się spodziewać zwrotu nawet do 400 złotych? Szczegóły w naszym artykule.

📢 Najśmieszniejsze MEMY o kotach. Leniwe, słodkie i prześmieszne. Te memy rozbawią was do łez! 14.06.2024

Memy o kotach niejednego potrafią rozśmieszyć do łez. Właściciele kotów doskonale zdają sobie sprawę, że koty to nieprzewidywalne stworzenia. Potrafią przewrócić dom do góry nogami. Memy o kotach idealnie ukazują ich prawdziwą naturę.

📢 Najśmieszniejsze MEMY O PIZZY! Jak z pizzy śmieją się internauci? Rozbawią was do łez! 14.06.2024

Jedno z najpopularniejszych dań na świecie doczekało się wielu memów. Przedstawiamy jak internauci śmieją się z pizzy i miłośników tego włoskiego przysmaku!

📢 Rekordowe świadczenia dla seniorów w 2024 roku! Najnowsze wyliczenia emerytur 14.06.2024

Takiego roku ZUS jeszcze nie miał. Seniorów w 2024 roku prawdopodobnie czekają dwie waloryzacje emerytur, ponadto otrzymają "trzynastkę", a wczesną jesienią "czternastkę". Sprawdź najnowsze wyliczenia emerytur w 2024 roku.

📢 Te długi przedawniają się od lutego 2024 roku! Tych zobowiązań nie będziesz musiał spłacać 14.06.2024

Czy wiesz, że niektórych długów nie musisz spłacać, bo przedawniają się już w lutym 2024 roku? Podpowiadamy, o jakich zobowiązaniach najczęściej mowa oraz, gdzie można sprawdzić swoje zadłużenie.

📢 Tyle zapłacimy za prąd od lipca 2024. Znamy już maksymalną cenę po nowej ustawie. Ile zapłacimy więcej? 14.06.2024

Rząd opublikował projekt ustawy o bonie energetycznym i zmianie niektórych innych ustaw. Ile zapłacimy za prąd w drugiej połowie 2024 roku i jak będzie wyglądał bon energetyczny? Policzyliśmy, ile więcej zapłaci przeciętne gospodarstwo domowe!

📢 Te pieniądze tracą ważność. Koniecznie je wymień do końca lipca! Co zrobić ze zniszczonym banknotem? 14.06.2024

Jakie banknoty trzeba wymienić w 2024 roku? Banknoty, które posiadamy w swoich portfelach nie zawsze zachowują swoją ważność, a także wartość. To na posiadaczu banknotu ciąży obowiązek jego wymiany. Szczególnie wtedy, kiedy banknot jest zniszczony.

📢 Szczecin w 2011 roku to było kompletnie inne miasto! Cofnijmy się w czasie o 13 lat [ZDJĘCIA] 14.06.2024

We wrześniu 2011 roku, po raz pierwszy do Szczecina zawitały kamery Google Street View. Co zobaczyły? Oj, nie zawsze były to piękne widoki.

📢 Małżeństwa mogą zacząć chłodzić szampany! Wyjaśniamy czym jest 500 plus dla małżeństw. Kiedy otrzymasz? 14.06.2024

500 plus dla małżeństw z długim stażem? Jakie są zasady przyznawania dodatku, którego projekt powstał z inicjatywy obywateli? Czy program "Małżeństwo+" zacznie już wkrótce obowiązywać? Odpowiadamy na wszystkie te pytania.

📢 Ogródki działkowe ROD na sprzedaż w Szczecinie. To idealny zakup na wiosnę [OGŁOSZENIA] 14.06.2024

Działki ogrodnicze na wiosnę cieszą się bardzo dużym wzięciem. W Internecie nie brakuje ogłoszeń o sprzedaży takich działek. Co wpływa na cenę? Najczęściej jest to lokalizacja i stan ogólny ogródka działowego. Ile kosztują działki ogrodnicze w Szczecinie? Sprawdziliśmy.

📢 MEMY o działkowcach, że aż zamarzysz o grillu! Urlop spędzam na... RODOS [ZOBACZ MEMY] 14.06.2024

Te memy o działkowcach i ogródkach sprawią, że już teraz spakujesz torbę i pojedziesz rozpalić grilla. Wakacje i urlop spędzasz w tym wyjątkowym miejscu? Przed nami słoneczny weekend, więc trzeba to dobrze wykorzystać! Tegoroczne wakacje spędzisz na "rodzinnych ogródkach działkowych otoczonych siatką"?

📢 Kobiety o tych imionach są wredne i zawistne. Lepiej trzymaj się od nich z daleka! 14.06.2024

Znawcy znaczenia imion uważają, że kobiety o konkretnych imionach mają trudniejszy charakter niż inne, często są złośliwe, a nawet wręcz wredne. Sprawdź naszą listę!

📢 Jesteś w związku małżeńskim? Czeka cię duży zastrzyk gotówki! Do zgarnięcia nawet 8 tys. złotych! 14.06.2024

Już wkrótce pary z długoletnim stażem mogą otrzymać dodatkowe świadczenie. Do uzyskania będzie od 5 do nawet 8 tys. złotych! Poznaj szczegóły dotyczące projektu.

📢 Firmy rekrutują! Najnowsze oferty pracy ze Szczecina i regionu. Mnóstwo wakatów w różnych branżach 14.06.2024

Poszukujesz nowej pracy w Szczecinie i regionie? Sprawdź, jakie oferty pracy wpłynęły w ostatnich dniach do Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie.

📢 Piękne i uśmiechnięte dziewczyny ze szczecińskiego Pinokio. One królowały na parkiecie [ZDJĘCIA] 14.06.2024

Zdjęcia uśmiechniętych i pięknych dziewczyn z klubu Pinokio w Szczecinie. Pinokio to jedno z najpopularniejszych imprezowych miejsc na mapie miasta. Co weekend bawią się tutaj mieszkańcy Szczecina i okolic. Zobaczcie zdjęcia z imprez w ostatnich tygodniach!

📢 Kobiety o tych imionach piją najwięcej alkoholu. Sprawdź znaczenie Twojego imienia [LISTA] 14.06.2024

Według tego, co przekazują nam ezoterycy, imię jakie nosimy ma odpowiada poszczególnym cechom naszego charakteru, a także skłonnością, w tym do spożywania alkoholu. Kto wśród kobiet sięga po niego najczęściej?

📢 Śnięte ryby w Bielinku. Kontrola w zakładzie "Kopalnia Surowców Mineralnych"

Śnięte ryby zauważono przy wejściu do żwirowni w Bielinku (gm. Cedynia). Aby ustalić przyczyny ich śnięcia natychmiast pobrano próbki wody do badań i wszczęto kontrolę zakładu "Kopalnia Surowców Mineralnych". Na szczęście to (na razie) jedyne miejsce na Odrze w Zachodniopomorskiem, w którym pojawiły się śnięte ryby.

📢 Oto chiński horoskop finansowy. Te osoby mogą liczyć na duże pieniądze. Do nich może uśmiechnąć się szczęście! 14.06.2024

Chiński horoskop podobnie jak zodiakalny składa się z dwunastu znaków. Przypasowanie do konkretnego znaku dokonuje się na podstawie roku urodzenia. Horoskop ten, cieszy się coraz większą popularnością, również w Polsce. Rok 2024 jest rokiem Drewnianego Smoka. Sprawdź koniecznie, komu według przepowiedni wróży się szansę na duże pieniądze.

📢 Oto ostatnie słowa pilotów tuż przed katastrofą samolotu. Wstrząsające nagrania z czarnych skrzynek! Sprawdź! 14.06.2024

Wstrząsające, ostatnie słowa pilotów nagrane tuż przed katastrofą samolotu. Wypowiedziane słowa wzruszają i chwytają za serce. Katastrofa lotnicza to niewątpliwie ogromna tragedia, która dotyka nieświadomych i bezbronnych osób. Niezwykłe jest to, co ludzie wypowiadają na chwilę przez śmiercią. Dzięki czarnym skrzynkom, możemy odtworzyć zapisy rozmów z kabiny samolotu i dowiedzieć się jak piloci i pasażerowie przyjęli informacje o zbliżającej się katastrofie. Oto krótkie cytaty, które na zawsze przeszły do historii wypadków lotniczych. Sprawdź!

📢 Tak mieszka i żyje Dorota Gardias. Piękna prezenterka na prywatnych zdjęciach. Praca, sport, podróże. Dorota Gardias na co dzień 14.06.2024

Dorota Gardias należy do najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Na co dzień możemy ją oglądać w telewizji TVN. Jak lubi spędzać wolny czas? Jakie sporty uprawia? To pytanie z pewnością zdaje sobie wielu fanów pięknej prezenterki. Jaka na co dzień jest Dorota Gardias? Jak mieszka i żyje? Zobaczcie, jakie zdjęcia publikuje w mediach społecznościowych.

📢 Tak mieszka i żyje Joanna Opozda. Dom i ogród pięknej aktorki robią wrażenie! Taka jest na co dzień Joanna Opozda 14.06.2024

Joanna Opozda z pewnością należy do najpiękniejszych polskich aktorek. Szczególną rozpoznawalność przyniosła jej rola Jowity w serialu "Pierwsza miłość" emitowanym na antenie Polsatu. Poza rolami w filmach oraz serialach, Joannę Opozdę mogliśmy również oglądać w kampaniach reklamowych znanych marek. Aktorka ma liczną grupę fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie w mediach społecznościowych. Jak mieszka i żyje Joanna Opozda? Zobaczcie, jakie zdjęcia publikuje na instagramie.

📢 Najlepsze MEMY o zwierzętach. Słodkie, zabawne, radosne psy, koty i inne. Uśmiejesz się do łez 14.06.2024

Najlepsze MEMY ze zwierzętami rozbawią każdego! Doskonale wiedzą o tym nie tylko właściciele psów czy kotów, ale wiele osób, które uwielbiają również inne zwierzęta. Te ubarwiają nasz świat, dodają naszemu otoczeniu kolorytu, niekiedy magii i odrobiny słodkości, gdy na nie patrzymy. Jak zwierzęta widzą Internauci? Zobaczcie najlepsze MEMY o zwierzętach! Z pewnością uśmiejecie się do łez!

📢 Najśmieszniejsze memy o żonach. Zobacz z jakich zachowań żon śmieją się Internauci. Będziesz śmiał się do łez! 14.06.2024

Relacje damsko-męskie często są tematem żartów, szczególnie te na linii mąż - żona. Nic więc dziwnego, że często pojawiają się w memach publikowanych w internecie. Tym razem skupiliśmy się na memach na temat żon. Co takiego śmiesznego potrafi być w żonach? Choć trzeba też przyznać, że czasami rikoszetem dostaje się także mężom. Sprawdźcie w wybranych przez nas memach.

📢 Tak żyje Katarzyna Pakosińska, najpopularniejsza artystka kabaretowa. Sprawdź jej prywatne zdjęcia! 14.06.2024

Katarzyna Pakosińska to niekwestionowana królowa polskiej sceny kabaretowej. Obdarzona wyjątkową urodą i... zaraźliwym śmiechem jest ulubienicą miłośników kabaretów. Jak żyje Katarzyna Pakosińska? O tym możemy się dowiedzieć m.in. ze zdjęć zamieszczanych na jej profilu na Instagramie. Sprawdźcie te zdjęcia!

📢 Te znaki zodiaku będą miały dużo szczęście pod koniec wiosny i na początku lata. Oni wygrają wielkie pieniądze w maju i czerwcu 14.06.2024

Tym osobom sprzyja szczęście. Dużo rzeczy im się powiodło w życiu i nie zawsze jest to ich zasługa. Już za chwilę zawita do nas ciepłe lato, które przyniesie dużo słońca i wysokie temperatury. Sprawdź, kto razem z nadejściem lata będzie miał dużo szczęścia w miłości i finansach. Oni będą mieli szczęście w maju i czerwcu!

📢 Najlepsze memy o motocyklistach. Zobacz, jak Internauci żartują z miłośników motocykli 14.06.2024

Oto najlepsze memy o motocyklistach. Dlaczego o nich przypominamy? Bo słoneczna, wiosenna pogoda zagościła na dobre, a wraz z nią na ulicach pojawili się oni - motocykliści. Wyciągnęli swoje maszyny z garaży, odkurzyli je i pojawili się na naszych drogach. Ich przejazdy w jednych budzą podziw, w innych respekt, a jeszcze w innych - zdenerwowanie. A jaki sposób w memach pokazywani są motocykliści? To zależy od tego, kto je tworzy. Zobacz naszą fotogalerię memów o motocyklistach.

📢 Most Kłodny straci pylon? Za to będą nowe trasy tramwajowe

Przy okazji budowy nowej przeprawy nad Odrą pojawił się pomysł odbudowy trasy tramwajowej w kierunku placu Hołdu Pruskiego i zwężenie Nabrzeża Wieleckiego pod nową zabudowę.

📢 Arkadiusz Miłoszewski, trener Kinga: Nie dźwignęliśmy tego meczu mentalnie

W Szczecinie wszystko było przygotowane do dekoracji, ale gracze Trefla Sopot zagrali tak dobrze, że doprowadzili w finałowej serii do remisu. Kto będzie mistrzem Polski - zadecyduje niedzielny mecz w Sopocie.

📢 Trefl Sopot doprowadził do remisu w finale Orlen Basket Ligi. Ograł Kinga Szczecin skutecznością

Świetna skuteczność Trefla Sopot w rzutach za trzy przesądziła o wygranej na parkiecie Kinga Szczecin. W Netto Arenie miało być święto, koronacja, a była mała stypa. O mistrzostwie Polski zadecyduje niedzielny mecz w Sopocie.

📢 McDonald's podarował łóżka dla rodziców małych pacjentów w szpitalu w Zdrojach

Do szpitala "Zdroje" w Szczecinie trafiły cztery nowe łóżka od Fundacji Ronalda McDonalda. Będą służyć rodzicom, którzy czuwają przy swoim dziecku podczas jego hospitalizacji. Darowiznę sfinansowali Artur Pokorski i Paweł Kurka, franczyzobiorcy McDonald's Polska.

📢 IV Rajd Małego Piechura i I Mistrzostwa Klas Mundurowych w Szczecinie [ZDJĘCIA]

IV Rajd Małego Piechura i I Mistrzostwa Klas Mundurowych o Puchar Wojewody Zachodniopomorskiego przyciągnęły ponad 120 uczestników, poszukujących letniej przygody i aktywnego spędzenia czasu. To wydarzenie nie tylko ustanowiło rekord frekwencji, ale również zyskało mnóstwo pozytywnych opinii od uczestników i obserwatorów.

📢 Szczeciński Bilet Metropolitalny w pigułce: ceny, strefy, ulgi

Od 1 września wejdzie do sprzedaży bilet metropolitalny, który ma ułatwić pasażerom podróż z wykorzystaniem pociągów Polregio i komunikacji miejskiej.

📢 Tragiczny wypadek w miejscowości Gościnko w powiecie białogardzkim. Dwie osoby nie żyją [ZDJĘCIA]

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek w godzinach porannych w miejscowości Gościnko w powiecie białogardzkim. Niestety, dwie osoby nie żyją.

📢 Nowi Prorektorzy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Prof. Arkadiusz Terman, rektor elekt, wybrał osoby, które przez najbliższe lata będą prorektorami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

📢 Raport o Szczecinie. Coraz nas mniej, ale inwestujemy

We wtorek radni Szczecina zajmą się raportem o stanie miasta. Zajrzeliśmy do tego dokumentu. Zawiera wiele ciekawych informacji.

📢 Oficjalnie: Znamy datę otwarcia obwodnicy Koszalina na drodze S6

Po godz. 8:30 z rana w sobotę, tuż po krótkim briefingu prasowym, obwodnica Koszalina i Sianowa w ciągu trasy S6 zostanie otwarta dla ruchu. Pierwsze nową estakadą pojadą auta jadące od strony Szczecina w kierunku Trójmiasta, a chwilę później udostępniony będzie już ruch w obie strony.

📢 Powiat goleniowski. Wypadł z drogi i uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło rano 13 czerwca na drodze Wierzbięcin - Osowo, w gminie Nowogard.

📢 Kierowca samochodu wjechał pod pociąg w gminie Gryfice

Do zdarzenia doszło 13 czerwca na lokalnej drodze w miejscowości Borzęcin w gminie Gryfice.

📢 Mediateka w Szczecinie ma spore opóźnienie. Znamy nowy termin zakończenia prac [ZDJĘCIA]

To jedna z najdłużej trwających inwestycji w Szczecinie. Pierwotnie miała zakończyć się w połowie 2023 roku, później w lutym 2024 roku. Teraz wiadomo, że pierwsi czytelnicy będą mogli skorzystać z placówki jesienią przyszłego roku.

📢 Korzystasz z wody? Czeka cię 500 złotych mandatu. Sprawdź, zanim zapłacisz karę 13.06.2024

W Polsce trwa susza, która wpływa na wszystkie regiony kraju. Lokalni urzędnicy są zmuszeni do wprowadzania rygorystycznych zakazów dotyczących wykorzystania zasobów naturalnych. Za nieprzestrzeganie tych zaleceń można otrzymać wysokie mandaty.

📢 Zabrakło wyobraźni? Jechali na dachu autobusu, żeby nakręcić film [WIDEO]

Młodzi ludzie popisali się wyjątkową głupotą. Jako plan filmu wybrali... dach szczecińskiego autobusu. Policja szuka amatorów jazdy na dachu.

📢 Horror rocznego dziecka. Rodzice próbowali wypędzić z niego diabła w lesie pod Gryficami

Policja zatrzymała rodziców, którzy w lesie mieli próbować egzorcyzmów na swoim rocznym dziecku. Do koszmarnych scen doszło wczoraj w jednej z miejscowości pod Gryficami.

📢 Horoskop na czerwiec 2024 dla Ciebie! Dla kilku znaków zodiaków będzie to trudny miesiąc. Czas wyzwań 13.06.2024

Czerwiec może przynieść intensywne doświadczenia uczuciowe dla osób przeżywających samotność. Horoskop na czerwiec 2024 wskazuje, że dla niektórych singli ten miesiąc może być czasem wyjątkowych wyzwań i trudności w sferze miłosnej. Z kolei osoby w związkach doświadczą odrzucenia ze strony swojego ukochanego. Sprawdź, jakie zmiany czekają cię w nowym miesiącu.

📢 Osoby o tych imionach kłamią i są wredne! Uważaj na nich! Poznaj znaczenie imion [LISTA] 13.06.2024

Każdemu zdarzyło się kiedyś skłamać. Jednak niektórzy kłamią dużo częściej od innych. Są tacy, co wierzą, że jest to kwestia osoby, a inni uważają, że występują pewne zależności. Osoby o jakich imionach kłamią najczęściej dodatkowo są wredni? Sprawdź!

📢 Zamki i pałace Kotliny Kłodzkiej zachwycają. Jakie skrywają sekrety? W których można nocować? Przekonaj się!

Okolice Kłodzka to świetne miejsce na weekend czy urlop dla poszukiwaczy niezwykłości, zabytków i pereł architektury. Zamki i pałace w Kotlinie Kłodzkiej i całej ziemi kłodzkiej zachwycają rozmachem, splendorem i poruszają wyobraźnię. To miejsca, w których wielka historia spotyka się z pikantnymi opowieściami na temat życia dawnych elit. Czy wiecie, który zamek w okolicach Kłodzka wzorowano na ratuszu włoskiej Florencji, gdzie można oglądać prawdziwe zamkowe tajne przejścia albo w którym pałacu urodziny obchodził pruski król? Przedstawiam galerię 20 najciekawszych i najpiękniejszych zamków i pałaców Kłodzka i Kotliny Kłodzkiej.

📢 Zbliża się wypłata 14. emerytury. Ile i kiedy emeryci dostaną "czternastkę" na swoje konto? [TABELA WYLICZEŃ] 13.06.2024

  1. emerytura to dodatkowe świadczenie pieniężne wypłacane raz w roku. Trafia ono do emerytów, a także rencistów i wszystkich osób, które mają prawo do jednego ze świadczeń długoterminowych. Ile wyniesie ”czternastka” w 2024 roku oraz kiedy będzie wypłacona?

📢 Te osoby muszą zwrócić 13. emeryturę. ZUS wydał ważny komunikat odnośnie "trzynastki" 13.06.2024

W kwietniu 2024 roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacił tzw. 13. emeryturę ponad 8,5 milionom Polaków. Okazuje się jednak, że część z nich powinna zwrócić otrzymane pieniądze. ZUS wydał w tej sprawie ważny komunikat.

📢 Świt Szczecin wygrał Puchar Polski na Pomorzu Zachodnim. Podwójny sukces klubu

Finał regionalnego Pucharu Polski ZZPN rozegrano w Świnoujściu. Poziom meczu mógł być lepszy, ale po obu zespołach było widać, że są już zmęczone sezonem. Pucharowe trofeum miało być dodatkiem do ligowego sukcesu.

📢 Uczniowie zachodniopomorskich szkół odebrali nagrody za udział w konkursach

224 uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego zostało laureatami konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Podczas uroczystej gali uczniowie odebrali nagrody.

📢 Szczecińska Kolej Metropolitalna. Podróż do Polic oddala się w czasie [ZDJĘCIA]

Sprawdzamy stan prac na budowie SKM. PKP Polskie Linie Kolejowe zakłada, że najdłużej mają potrwać prace na linii kolejowej ze Szczecina do Polic.

📢 Pogoń Szczecin przedstawiła cennik karnetów na sezon 2024/25

Sprzedaż karnetów rozpocznie się 14 czerwca i będzie prowadzona etapami. Jesienią Portowcy rozegrają dziewięć spotkań ligowych na stadionie im. Floriana Krygiera, a pierwszy już 20 lipca z Koroną Kielce.

📢 Śmierć przy frezarce. Ktoś popełnił błąd i Krzysztof zginął w pracy. Trwa proces

Krzysztof zginął w pracy podczas rozwiercania kotwicy na frezarce. Prokuratura jest przekonana, że odpowiedzialność za wypadek ponoszą jego zwierzchnicy, bo zlekceważyli zasady BHP.

📢 "Dwunastka" zaprasza na swoje święto do Kołobrzegu i do Szczecina

Tegoroczne obchody święta 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej im. Bolesława Krzywoustego podzielono na dwa etapy. 14 czerwca w Kołobrzegu i 28 czerwca w Szczecinie.

📢 Akademia Sztuki otwiera Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Studia podyplomowe i szkolenia z dziedzin związanych ze sztuką, które mają odpowiadać na potrzeby rynku pracy i otoczenia gospodarczego, to pomysł na nowy projekt, który Akademia Sztuki w Szczecinie będzie realizować z kilkunastoma biznesowymi partnerami z całej Polski.

📢 Tanie mieszkania od PKP w woj. zachodniopomorskim. Domy w niskiej cenie od komornika. Tak tanio na Pomorzu Zachodnim 11.06.2024

PKP Nieruchomości po raz kolejny wystawia na sprzedaż mieszkania w woj. zachodniopomorskim. Te lokale są naprawdę tanie! Sprawdź ceny! Domy nawet za pół ceny. Sprawdź również najnowsze ogłoszenia licytacji komorniczych w Koszalinie i regionie! Sprawdź, jakie są oferty. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Zobacz domy, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Zachodniopomorskiem.

📢 Przebudowa pl. Orła Białego w Szczecinie. Z placu znikną samochody

Już wkrótce ruszy przebudowa pl. Orła Białego w Szczecinie. Z najpiękniejszego szczecińskiego placu prawie całkowicie znikną samochody. Będą za to zieleńce i miejsca wykorzystywane przy organizacji różnego rodzaju imprez.

📢 Wielkie emocje na wieczorze wyborczym KO w szczecińskim "Słowianinie" [ZDJĘCIA]

Politycy i sympatycy Koalicji Obywatelskiej spotkali się w Domu Kultury "Słowianin" w Szczecinie, żeby na bieżąco śledzić prognozowane wyniki wyborów do parlamentu europejskiego.

📢 Pisarka ze Szczecina rozpoczęła czterotomową sagę fantasy. Przed nami premiera II tomu jej powieści

Od dziecka tworzy bohaterów, przypisuje im cechy, wymyśla historie, które zapisuje na różnych nośnikach. Za nami publikacja pierwszej powieść Agaty Cieszyńskiej, rozpoczynającej czterotomową sagę. Przed nami premiera tomu drugiego.

📢 Piękna Salma Hayek tylko w bikini! Ma 57 lat i idealne ciało. Nikt nie nosi kusych kostiumów tak jak ona. Wygląda bardzo zmysłowo

Salma Hayek ZDJĘCIA w bikini. Salma Hayek to jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie! Jej prywatne fotografie udostępniane w sieci wręcz powalają!

📢 Nad jeziorem Dąbie w Szczecinie powstaje nowe osiedle [ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE]

W Szczecinie przy ulicy Przestrzennej trwa budowa drugiego etapu osiedla Victoria Apartments II. Budynek B właśnie osiągnął stan surowy zamknięty.

📢 Oto pokoje w hotelu Gołębiewski w Pobierowie. To będzie największy hotel w Polsce [ZDJĘCIA]

Hotel w Pobierowie ma być największym hotelem w Polsce. To ma być hotel pięciogwiazdkowy, z m.in. czterema parkingami, aquaparkiem, basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, SPA, restauracjami oraz salami konferencyjnymi, strefami rozrywki, boiskami, kortami tenisowymi i ścianką wspinaczkową. W obiekcie będzie też m.in. kręgielnia, dyskoteka, sala bilardowa oraz sale teatralne. Ma mieć 1200 pokoi, w których jednorazowo będzie mogło przebywać ponad 3 tys. gości.

📢 Szczeciński aquapark tętni życiem i może mieć sąsiedztwo. Pierwsze podsumowanie Fabryki Wody

Około czterech tysięcy osób bawiło się w weekend w szczecińskim aquaparku. Niewykluczone, że wkrótce Fabryka Wody otoczy się apartamentowcami i hotelem.

📢 MISTRZOWIE SMAKU 2024 Zgłoś kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie gastronomicznym!

Który kucharz gotuje najsmaczniej? Który kelner najsympatyczniej obsługuje klientów? Który barman robi najlepsze drinki? Kto piecze najlepsze ciasta? Gdzie można zjeść najlepsze lody, gdzie warto wybrać się na obiad czy kolację, a gdzie na kawę lub ciasto? Po raz kolejny głosami klientów zostaną przyznane nagrody w plebiscycie Mistrzowie Smaku. NOWOŚĆ! W wielkim finale czekają główne nagrody finansowe w wysokości 20 000 złotych!

📢 Hotelowy kolos z Pobierowa coraz bliżej otwarcia. Zwiedziliśmy hotel Gołębiewski [ZDJĘCIA]

  • Trwają odbiory i uzgodnienia z urzędami w sprawie inwestycji - twierdzą inwestorzy z hotelu Gołębiewski w Pobierowie. - A każde takie spotkanie z odpowiednimi urzędnikami powoduje, że jesteśmy bliżej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Nam udało się zobaczyć jak wygląda ukończona część hotelu. Zwiedziliśmy cały parter.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński