Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Wycofane jaja z Biedronki skażone Salmonellą
  Strefa Biznesu

  Jaja z Biedronki z salmonellą. Sprawdź, czy ich nie kupiłeś!

  Jajka z Biedronki z salmonellą. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega, że stwierdzono pałeczki Salmonella Enteritidis na powierzchni skorupek jaj. Jeronimo Martins Polska S.A., czyli właściciel sieci sklepów Biedronka, potwierdza wycofanie ze sprzedazy skażonych jaj oraz informuje, która dokładnie partia produktu została wycofana.

 2. Ulubione salony nie tylko polskich szafiarek znikną z naszych galerii handlowych.
  Firma

  New Look wycofuje się z Polski. Znikną salony w Renomie, Magnolii i...

  New Look, brytyjska sieć odzieżowa, zamknie w Polsce 19 sklepów, w tym trzy działające we Wrocławiu: w Renomie, Magnolii i Wroclavii. Powód polski oddział sieci ogłosił niewypłacalność - poinformował o tym portal wiadomoscihandlowe.pl, powołując się na brytyjskie media.

 3. Wiążemy się z bankiem i kredytem na kilkadziesiąt lat więc warto poświęcić tydzień, dwa tygodnie na sprawdzenie wszelkich możliwości i wybrać tą najlepszą
  Z kraju i ze świata

  Kredyt na dom. Warto sprawdzić kilka opcji

  Zbliża się wiosna, a to czas kiedy Polacy marzący o własnym domu rozpoczynają budowę. Budowy domów jednorodzinnych to około 40 proc. wszystkich inwestycji w Polsce. Co powinniśmy wiedzieć przygotowując się do zaciągania kredytu na budowę?

 4. Karta Dużej Rodziny: 24.03.2019. Nowe przywileje: tańsze paliwo, promocje na zakupach, zwrot opłat w banku, zniżki na ferie i nie tylko
  Wiadomości

  Karta Dużej Rodziny: kolejne korzyści, nawet tańsze paliwo

  Posiadacze i fani Karty Dużej Rodziny w 2018 roku wręcz zasypywani byli dobrymi wiadomościami. A jak będzie w 2019 roku? Zaczęło się ciekawie. Na początek od nowego roku przywileje KRD zaczęły przysługiwać rodzicom, którzy kiedykolwiek mieli trójkę dzieci - nawet jeśli dzieci mają dzieci, a oni sami zostali dziadkami. Duża część zniżek i innych przywilejów dotyczy wypoczynku w czasie ferii zimowych. Ale choć ferie zimowe 2019 to już przeszłość, zniżki i przywileje wciąż są dostępne. Nowa fala na pewno da o sobie znać w wakacje, a do tych już też zostało niewiele czasu.

 5. Miliony Polaków stało się właścicielami nie tylko mieszkań, lokali mieszkalnych, ale i gruntu który jest z tymi mieszkaniami związany – mówił wiceminister
  Z kraju i ze świata

  Dlaczego płacimy za użytkowanie wieczyste, którego nie ma?

  Użytkownicy wieczyści gruntów wykorzystywanych na cele mieszkaniowe stali się właścicielami. Nie ma więc już opłaty za użytkowanie wieczyste, a termin na opłatę przekształceniową w pierwszym roku to 29 lutego 2020 r. - Tak dużych zmian w zakresie nieruchomości jeszcze w Polsce nie było- mówi Artur Soboń.