Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Z dotychczas funkcjonujących instrumentów finansowych służących gromadzeniu pieniędzy na okres życia po zakończeniu aktywności zawodowej bez jakichkolwiek
  Wiadomości

  Będą cztery źródła pieniędzy na emerytury

  Gdy za kilkanaście miesięcy PPK obejmą nawet najmniejsze firmy, a w czerwcu przyszłego roku ostatecznie przestaną istnieć OFE, w Polsce zacznie ostatecznie funkcjonować nowy system oszczędzania na emeryturę. Pineiądze na okres po aktywności zawodowej będą podchodziły z czterech źródeł. A jak będzie w twoim przypadku?

 2. Wątpliwości szefa czy pracownik wykorzystywał zwolnienie lekarskie zgodnie z jego celem rozstrzyga ZUS.
  Praca

  Kiedy można się spodziewać kontroli zwolnienia lekarskiego?

  Nie tylko Zakład Ubezpieczeń Społecznych może kontrolować zwolnienia lekarskie. Takie prawo mają również niektórzy pracodawcy. Odkąd obowiązują e-zwolnienia jest im łatwiej, bo szybciej wiedzą, że pracownik jest na chorobowym.

 3. „HTC ma innowacyjność w swoim DNA”
  Strefa Biznesu

  „HTC ma innowacyjność w swoim DNA”

  - Najprościej powiedzieć, że HTC ma innowacyjność w swoim DNA. Obecnie pracujemy intensywnie nad wirtualną rzeczywistością, bo nie mamy wątpliwości, że jest to jedna z technologii przyszłości. Dostarczamy klientom najlepszych jakościowo produktów i będziemy robić to nadal – mówi Sylwia Machnik-Kochan, szefowa sprzedaży na region EMEA w firmie HTC.

 4. Znana restauratorka Magda Gessler, poza tym, że pomaga upadającym restauracjom stanąć na nogi w programie Kuchenne rewolucje, sama ma kilka restauracji.
  Z kraju i ze świata

  Ile restauracji ma Magda Gessler i co w nich zjemy?

  restauracje magdy gessler, magda gessler gdzie ma restauracje,restauracja magdy gessler ceny, restauracja zielnik magda gessler, schronisko smaków magda gessler, AleGloria magda gessler, słodki słony magda gessler, u fukiera magda gessler, restauracja polka warszawa, restauracja polka łódź

 5. Niedziele handlowe 2019. Sprawdź kalendarz niedziel handlowych i wolnych od handlu w 2019 roku
  Wiadomości

  Kalendarz niedziel handlowych i niehandlowych 2019

  Niedziele handlowe 2019 KALENDARZ ONLINE. Od nowego roku niedzielne zakupy będą możliwe tylko raz w miesiącu (z dwoma wyjątkami). Przedsiębiorcy nie kryją przerażenia. Sprawdźcie, kiedy zrobicie zakupy w niedzielę! Przygotowaliśmy KALENDARZ NIEDZIEL HANDLOWYCH na 2019 rok.