Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Koronawirus: Nowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa na krajowych lotniskach i na pokładach samolotów obowiązujące od 1 czerwca 2020 r.
  Koronawirus

  Wracają loty. Nowe zasady na lotniskach i w samolotach

  Obowiązek wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia, zgodnie z instrukcją przewoźnika - to jeden z warunków wymaganych od pasażerów planujących lot. Zobacz, jakie wymagania będą obowiązywały na lotniskach i na pokładach samolotów od 1 czerwca 2020 r. PLL LOT uruchamia połączenia krajowe.

 2. Wielu rodziców musiało zacząć godzić rolę pracownika i nauczyciela.
  Z kraju i ze świata

  Praca zdalna zostanie z nami już na zawsze

  Wśród polskich przedsiębiorców istnieje silne przekonanie, że praca zdalna jest elastycznym trybem pracy, ze wszystkimi negatywnymi dla pracowników konsekwencjami. -Praca zdalna jawi się wielu pracownikom jako taka fantastyczna opcja dająca wiele możliwości- tłumaczy w rozmowie z AIP ekspert. - Jednak okazuje się, że praca zdalna nie jest tak łatwa do zorganizowania i tak przyjemna jak mogłoby się wydawać- dodaje.

 3. Na zdjęciu: kobieta w kinie
  Firma

  Kiedy będzie można pójść do kina, a kiedy na basen? TERMINY

  Przed nami kolejny etap odmrażania gospodarki. W czerwcu liczni pracownicy będą mogli wrócić do pracy. Zobacz, co zostanie otwarte, a co już jest czynne.

 4. - Widać, że z weekendu na weekend sytuacja zmienia się pozytywnie- mówi Henicz.
  Z kraju i ze świata

  Wiceprezes Itaki: Ceny w hotelach idą w górę

  - Ja bym się bardzo cieszył gdyby ta branża turystyczna rzeczywiście została odmrożona, bo w naszym przypadku ona w ogóle nie została jeszcze odmrożona- tłumaczy w rozmowie z AIP Piotr Henicz, wiceprezes i współwłaściciel biura podróży Itaka. Jednocześnie dodaje, że tegoroczne wakacje w kraju mogą być wyjątkowo drogie, między innymi przez bon turystyczny.

 5. Premier przedstawił czwarty etap odmrażania gospodarki. Otwarte kina i teatry, możliwość organizacji wesel, maseczki nieobowiązkowe na ulicy
  Koronawirus

  Rząd otwiera kina i baseny, zezwala na wesela i koncerty

  Premier przedstawił szczegóły dotyczące kolejnego etapu odmrażania gospodarki. Otwarte zostają kina, teatry, siłownie i kluby fitness, poluzowane zostają restrykcje dotyczące zakrywania nosa i ust. Od 6 czerwca będą mogły odbywać się wesela, zgromadzenia publiczne i koncerty plenerowe do 150 uczestników.