Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Nową promenadę w Międzyzdrojach zbudują za miliony od dzierżawców [WIZUALIZACJE]
  Z regionu

  Nową promenadę w Międzyzdrojach zbudują za miliony [WIZUALIZACJE]

  420 tys. zł zaliczki na poczet czynszu najmu chce od najemców lokali gastronomicznych spółka Promenada z Międzyzdrojów. A ponad 98 tys. zł zaliczki od chętnych na dzierżawę lokali handlowych w pawilonach jakie planuje wybudować przy ul. Bohaterów Warszawy.

 2. Gdzie zarobisz w Polsce najwięcej? Ranking wynagrodzeń według województw i powiatów
  Strefa Biznesu

  Gdzie zarobisz w Polsce najwięcej? Ranking wynagrodzeń

  Zgodnie z danymi GUS-u za 2017 rok, średnie wynagrodzenie w Polsce wyniosło 4527,89 zł. W których województwach zarobki przekroczyły średnią, a gdzie nie osiągnęły tego pułapu? Jakie powiaty zapewniły województwom najwyższe wyniki? Sprawdźcie, na którym miejscu znajduje się Wasz region.

 3. Pięć nowych sklepów, które już wkrótce wzbogacą liczącą ponad 2830 lokalizacji sieć Biedronka.
  Z kraju i ze świata

  5 sklepów Piotr i Paweł zamieni się w Biedronkę

  Od piątku, 28 września, sieć sklepów Biedronka powiększy się o pięć nowych lokalizacji. To efekt prowadzonych rozmów między Jeronimo Martins Polska a siecią Piotr i Paweł odnośnie przejęcia części sklepów, które do tej pory działały pod tym ostatnim szyldem.

 4. Szczecin: Prezes Gryfii Marek Różalski został odwołany ze stanowiska
  Z regionu

  Prezes Gryfii Marek Różalski został odwołany ze stanowiska

  Rada Nadzorcza Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia SA w Szczecinie podjęła decyzję o odwołaniu prezesa zarządu Marka Różalskiego. Do zarządu spółki oddelegowano Roberta Kowalskiego, powierzając mu pełnienie funkcji prezesa zarządu do czasu wyłonienia nowego prezesa przez organy spółki.

 5. Obawy, że napływ pracowników z Ukrainy zahamuje wzrost wynagrodzeń w Polsce są częstsze wśród najstarszych pracowników.
  Z kraju i ze świata

  Przez Ukraińców nie będzie podwyżek wynagrodzenia?

  Czterech na dziesięciu polskich pracowników obawia się, że napływ Ukraińców przyczyni się do spowolnienia wzrostu płac. Co dziesiątego martwi potencjalna utrata stanowiska. Jednocześnie ponad połowa Polaków jest zdania, że zatrudnianie kadry ze Wschodu nie zahamuje wzrostu wynagrodzeń. Obawy dotyczące obniżania tempa wzrostu wynagrodzeń podziela tylko co piąty polski pracodawca, a 61 proc. uważa, że Ukraińcy nie mają na to wpływu.