Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Duża część przedsiębiorców pozostawia zwykle dopełnienie obowiązku przekazania informacji o dochodach pracownikom na ostatni moment.
  Wiadomości

  PIT-11 tylko do końca stycznia!

  Do końca stycznia pracodawcy mają czas na dostarczenie w formie elektronicznej PIT-11 do urzędu skarbowego. Duża część przedsiębiorców pozostawia zwykle dopełnienie obowiązku przekazania informacji o dochodach pracownikom na ostatni moment. W tym roku duża ilość zmian w przepisach powinna skłonić do wcześniejszego wypełnienia PIT-11.

 2. Assistance dedykowany specjalnie osobom starszym zapewnia wizyty lekarzy i pielęgniarek, pomoc rehabilitanta, dostarczenie zakupów czy nawet opiekę nad
  Wiadomości

  Dzień Babci, Dzień Dziadka 2020. Rynki lubią seniorów w roli...

  Na rynku ubezpieczeń można znaleźć produkty dopasowane do potrzeb seniorów, jednak zwykle są one dostępne jedynie w polisach grupowych. Do tego typu otwartej grupy, prowadzonej przez towarzystwo ubezpieczeniowe, można dołączyć samodzielnie, bez pośrednictwa np. zakładu pracy. Ubezpieczenie zapewnia m.in. wypłatę świadczenia za pobyt w szpitalu lub uszczerbek na zdrowiu oraz assistance obejmujący wizyty pielęgniarki, zrobienie zakupów czy opiekę nad zwierzętami.

 3. Licytacje komornicze mieszkań na Pomorzu. Lokale w atrakcyjnych cenach. Zdjęcia i opisy
  Strefa Biznesu

  Licytacje komornicze mieszkań na Pomorzu [ZDJĘCIA]

  Licytacje organizowane przez komorników to zawsze okazja, by kupić często atrakcyje lokale w niskiej cenie. Zobaczcie, jakie mieszkania i gdzie będzie można w najbliższym czasie wylicytować na Pomorzu.

 4. Aby np. osoba trzecia mogła za nas podejmować określone czynności, takie jak pobranie pieniędzy, odebranie dokumentów, występowanie w sądzie, przed urzędami
  Wiadomości

  Windykacja, urząd: upoważnienie czy pełnomocnictwo

  Polskie prawo daje możliwość dokonywania przez członka rodziny lub ustanowionego pełnomocnika rozmaitych czynności w imieniu drugiej osoby. Jednakże do tego, aby np. osoba trzecia mogła za nas podejmować określone czynności, takie jak pobranie pieniędzy, odebranie dokumentów, występowanie w sądzie, przed urzędami lub w innych sprawach życia codziennego, potrzebne jest pełnomocnictwo.

 5. Pierwszym krokiem, który podejmują początkujący przedsiębiorcy potrzebujący dodatkowej gotówki na własny biznes, jest udanie się do banku po kredyt.
  Wiadomości

  Działalność gospodarcza 2020. Jak zdobyć pieniądze na rozpoczęcie...

  O założeniu własnej firmy myśli coraz więcej Polaków. Są to zarówno osoby pracujące na etacie, które postanawiają zostać własnym szefem, jak i ci z pomysłem na własny biznes.