Mała Miss i Mały Mister

gap, 7 marca 2005 r.
z Gryfic 373 głosy
z Gryfic 373 głosy
Robi się naprawdę gorąco! W weekend nasi Czytelnicy nadesłali kilkaset sms-ów. Różnica głosów między faworytami zabawy jest niewielka.

Wszystko się jeszcze może zmienić. Każde dziecko ma szansę zostać Miss lub Misterem Karnawału.

Do 17 marca będziemy drukować w papierowym wydaniu "Głosu" kupony na których można głosować na swych ulubieńców.

Na kandydatów można głosować przesyłając kupon na adres redakcji "Głosu" - 71-875 Szczecin, ul Nowy Rynek 3 lub wysyłając sms na numer 7240 o treści gs miss numer kandydata/kandydatki.

LIDERZY

Dziewczynki:

1. Gabrysia Szczepańska z Gryfic, 365 głosy (nr 15)
2. Karolina Pomykaj ze Szczecina, 328 głosów, (nr 171)
3. Nikola Piórkowska ze Szczecina, 249 głosów (nr 203)

Chłopcy:

1. Krystian Szczepański z Gryfic, 373 głosy (nr 118)
2. Marcel Marjański z Międzyzdrojów, 329 głosów (nr 270)
3. Kacper Kisała ze Stargardu Szczecińskiego, 131 głosów (nr 216)

Oto pełna lista kandydatów

1. Paulina Chawóła, lat 6,5, Chojna, SMS: gs miss 1
2. Karolina Kupińska, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 2
3. Żaneta Stocka, lat 6, Police, SMS: gs miss 3
4. Angelika Awgul, lat 5, Dobropole, SMS: gs miss 4
5. Alicja Kochaniec, lat 5, Stargard, SMS: gs miss 5
6. Klaudia Krot, lat 6, Stargard, SMS: gs miss 6
7. Sandra Hildebrandt, lat 6,5, Rzeplino, SMS: gs miss 7
8. Małgosia Kłodzińska, lat 3,8, Szczecin, SMS: gs miss 8
9. Karolina Czyż, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 9
10. Karolina Roguska, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 10
11. Wiktoria Świercz, lat 4, Węgorzyno, SMS: gs miss 11
12. Milena Arciuch, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 12
13. Julia Raous, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 13
14. Aleksandra Kabat, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 14
15. Gabrysia Szczepańska, lat 3, Gryfice, SMS: gs miss 15
16. Emilia Ligorowska, lat 3,5, Gardno, SMS: gs miss 16
17. Nikola Dolińska, lat 4, Chociwel, SMS: gs miss 17
18. Dominika Doryń, lat 8, Lubanowo, SMS: gs miss 18
19. Karolina Sorokowska, lat 6, Myślibórz, SMS: gs miss 19
20. Patrycja Rymarkiewicz, lat 3,5, Kołczewo, SMS: gs miss 20
21. Olga Witkowska, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 21
22. Patrycja Węgierska, lat 5, Goleniów, SMS: gs miss 22
23. Nikola Podleśna, lat 6, Pyrzyce, SMS: gs miss 23
24. Iga Nabrzewska, lat 3, Płoty, SMS: gs miss 24
25. Julia Surniak, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 25
26. Dominika Namysłowska, lat 3, Świerzno, SMS: gs miss 26
27. Ola Majewicz, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 27
28. Klaudia Rozlach, lat 7, Stara dabrowa, SMS: gs miss 28
29. Weronika Sienicka, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 29
30. Marianna Brach, lat 3, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 30
31. Marcin Mandziek, lat 4, Świerzno, SMS: gs miss 31
32. Oliwer Baranowski, lat 4, Wolin, SMS: gs miss 32
33. Oskar Klimcuk, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 33
34. Radosław Dziemiańczuk, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 34
35. Emanuel Szajbel, lat6, Świnoujście, SMS: gs miss 35
36. Przemysław Stocki, lat 8, Police, SMS: gs miss 36
37. Bartossz Bobkowski, Lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 37
38. Krystian Maciejewski, lat 8, Świnoujście, SMS: gs miss 38
39. Jakub Hildebrandt, lat 5, Rzepino, SMS: gs miss 39
40. Michał Kłodziński, lat 5,5, Szczecin, SMS: gs miss 40
41. Kacper Kazanowski, lat 4, Przybiernów, SMS: gs miss 41
42. Darwin Roman, lat 5, Widuchowa, SMS: gs miss 42
43. Mikołaj Siepracki, lat 3, Lipiany, SMS: gs miss 43
44. Mateusz Błaszczuk, lat 4, Police, SMS: gs miss 44
45. Jakub Złotnik, lat 5,5, Świerzno, SMS: gs miss 45
46. Kacper Mikicki, lat 3, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 46
47. Damian Żyła, lat 6, Łobez, SMS: gs miss 47
48. Konrad Maziej, lat 4, Police, SMS:gs miss 48
49. Patryk Olszewski, lat 3, Gryfino, SMS: gs miss 49
50. Damian Kaźmierczak, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 50
51. Fabian Manturewicz, lat 4, Płoty, SMS: gs miss 51
52. Michał Witkowski, lat 5, Szczecin, SMS:gs miss 52
53. Eryk Siwiński, lat 5, Gryfice, SMS: gs miss 53
54. Rafał Trzaskowski, lat 4, Trzcińsko-Zdrój, SMS: gs miss 54
55. Piotr Wiśniewski, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 55
56. Max Gonciarz, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 56
57. Kamil Arciuch, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 57
58. Michał Kopacz, lat 6, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 58
59. Rafał Kopacz, lat 6, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 59
60. Patryk Dopierała, lat 3,5, Nowa Dąbrowa, SMS: gs miss 60
61. Paulina Studzińska, lat 5,5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 61
62. Patrycja Klepacka, lat 8, Płoty, SMS: gs miss 62
63. Jassica Burzyńska, lat 6,5, Rzepino, SMS: gs miss 63
64. Klaudia Suszczewicz, lat 7, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 64
65. Weronika Suszewicz, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 65
66. Natalia Motyka, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 66
67. Sara Chajduk, lat 6, Wolin, SMS: gs miss 67
68. Karolina Manikowska, lat 5, Suchań, SMS: gs miss 68
69. Natalia Stnadomska, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 69
70. Julia Komar, lat 8, Szczecin, SMS: gs miss 70
71. Aleksandra Lis, lat 5, Police, SMS: gs miss 71
72. Angelika Chochoł, lat 7,5, Szczecin, SMS: gs miss 72
73. Magdalena Otto, lat 8, Szczecin, SMS: gs miss 73
74. Natalia Nonckiewicz, lat 3, Krzywin, SMS: gs miss 74.
75. Dominika Śniechowska, lat 3, Goleniów, SMS: gs miss 75
76. Angelika Jakubczyk, lat 5, Lubiatowo, SMS: gs miss 76
77. Magdalena Figiel, lat 5,5, Pyrzyce, SMS: gs miss 77
78. Roksana Molka, lat 6, Strzelewo, SMS: gs miss 78
79. Nikola Pelo, lat 7, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 79
80. Klaudia Paprotna, lat 4, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 80
81. Martyna Pilarczyk, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 81
82. Karolina Kuś, lat 3,5, Szczecin, SMS: gs miss 82
83. Magdalena Wereszka, lat 4, Police, SMS: gs miss 83
84. Gabrysia Fitzer, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 84
85. Klaudia Głowacka, lat 8, Gryfice, SMS: gs miss 85
86. Wiktoria Różańska, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 86
87. Jagódka Zielonka, lat 3, Wałcz, SMS: gs miss 87
88. Natalia Kuleta, lat 5,5, Wałcz, SMS: gs miss 88
89. Laura Banach, lat 5, Dolice, SMS: gs miss 89
90. Luiza Stateczna, lat 9, Bielkowo, SMS: gs miss 90
91. Iga Stankiewicz, lat 5, Przywodzie, SMS: ga miss 91
92. Gracjan Więczkowski, lat 4, Ulikowo, SMS: gs miss 92
93. Szymin Łukomski, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 93
94. Eliza Chmielewska, lat 4,5, Myslibórz, SMS: gs miss 94
95. Magdalena Stodolska, lat 9,5, Stargard Szczeciński, SMS: ga miss 95
96. Weronika Brodzińska, lat 5, Przelewice, SMS: gs miss 96
97. Klaudia Bodys, lat 9, Resko, SMS: gs miss 97
98. Sandra Grejnia, lat 5, Suchań, SMS: gs miss 98
99. Zuzanna Szwech, lat 3,5 Stuchowo, SMS: gs miss 99
100. Wiktoria Walczak, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 100
101. Konrad Ćwiartka, lat 6, Świnoujście, SMS: gs miss 101
102. Martyna Łazur, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 102
103. Kacper Ciesiółka , lat 4, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 103
104. Wiktoria Wojciechowska, lat 3,5, Świnoujście, SMS: gs miss 104
105. Szymon Kieroński, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 105
106. Dominik Kuśmierczyk, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 106
107. Łukasz Lewandowski, lat 3,5, Wolin, SMS: gs miss 107
108. Alicja Szczerbińska, lat 3, Trzcińsko, SMS: gs miss 108
109. Julia Raous, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 109
110. Klaudia Seroczyńska, lat 5, Ińsko, SMS: gs miss 110
111. Julia Włodarczyk, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 111
112. Michał Kuś, lat 6,5, Szczecin, SMS: gs miss 112
113. Adriana Śpiewak, lat 5, Pobierowo, SMS: gs miss 113
114. Maciej Makrocki, lat4, Goleniów, SMS: gs miss 114
115. Julia Furmańczuk, lat 3,5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 115
116. Kaja Zaremba, lat 3, Węgorzyno, SMS: gs miss 116
117. Wiktoria Tomczyk, lat 3, Police, SMS: gs miss 117
118. Krystian Szczepański, lat 6, Gryfice, SMS: gs miss 118
119. Natalia Kupis, lat 8, Szczecin, SMS: gs miss 119
120. Jedrzej Jabłoński, lat 4, Szczecin, SMS:gs miss 120
121. Klaudia Danowska, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 121
122. Aleksandra Bandzmer, lat 8, Rzepino, SMS: gs miss 122
123. Dariusz Chojnacki, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 123
124. Weronika osiak, lat 4, Resko, SMS: gs miss 124
125. Weronika Chrusciel, lat 6, Police, SMS: gs miss 125
126. natalia Królikowska, lat 3, Łobez, SMS: gs miss 126
127. Kasandra Łuciuk, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 127
128. Izabela Berezowska, lat 4, Wolin, SMS: gs miss 128
129. Michał Świderski, lat 3,5, Szczecin, SMS: gs miss 129
130. Wiktoria Wyskiel, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 130
131. Patryk Chajnowski, lat 8, Bielkowo, SMS: gs miss 131
132. Judyta Dec, lat 8, Barzkowice, SMS: gs miss 132
133. Jowita Dec, lat 3, Barzkowice, SMS: gs miss 133
134. Michał Grzelak, lat 4, Osina, SMS: gs miss 134
135. Tomasz Sawkulicz, lat 6, Gryfice, SMS: gs miss 135
136. Eryk Manikowski, lat 9, Suchań, SMS: gs miss 136
137. Konrad Otto, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 137
138. Anna Urbanik, lat 8, Dolice, SMS: gs miss 138
139. Adam Sołdatow, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 139
140. Patrycja Urbaniak, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 140
141. Paulina Urbanek, lat 5, Klepino, SMS: gs miss 141
142. Marcin Żmuda, lat 9, Szczecin, SMS: gs miss 142
143. Kandina Dnosińska, lat 10, Goleniów, SMS: gs miss 143b
144. Julia Śniegurowicz, lat 3,5, Police, SMS: gs miss 144
145. Dawid Polański, lat 8, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 145
146. Seweryn Wach, lat 3, Stargard szczeciński, SMS; gs miss 146
147. Paulina Sabat, lat 10, Lubicz, SMS: gs miss 147
148. Jakub Gierżatowicz, lat 3, Krępiel, SMS: gs miss 148
149. Szymon Grzybowski, lat 6, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 149
150. Nikola Szafrańska, lat 7, Bolkowice, SMS: gs miss 150
151. Wiktoria Borczyk, lat 5, Kamień Pomorski, SMS gs miss 151
152. Filip Bzdek, lat 7, Płoty,SMS: gs miss 152
153. Klaudia Pomykała, lat 7, Widuchowa, SMS: gs miss 153
154. Michał Szarkiewicz, lat 3, Stepnica, SMS: gs miss 154
155. Maja Cygan, lat 6, Barlinek, SMS: gs miss 155
156. Jakub Magneski, lat 6, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 156
157. Alicja Piecyk, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 157
158. Weronika Piecyk, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 158
159. Alicja Maksymowicz, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 159
160. Aleksander Ordak, Police, SMS: gs miss 160
161. Klaudia Kowalska, lat 10, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 161
162. Patryk Kowalski, lat 4, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 162
163. Karolina Juszcz, lat 4,5, Świnoujście, SMS: gs miss 163
164. Aleksandra Chmura, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 164
165. Jacek Pohorecki, lat 6, Mirowo, SMS: gs miss 165
166. Karolina Biedrzyńska, Szczecin, SMS: gs miss 166
167. Damian Biedrzyński, Szczecin, SMS: gs miss 167
168. Marcel Kogut, lat 3, Gryfice, SMS: gs miss 168
169. Marcin Mandziak, lat 6,5, Świerzno, SMS: gs miss 169
170. Miłosz Kusiak, lat 3, Goleniów, SMS: gs miss 170
171. Karolina Pomykaj, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 171
172. Eryk Piechowiak, lat 3,5, Szczecin, SMS:gs miss 172
173. Daria Wolańska, lat 6, Police, SMS: gs miss 173
174. Natalia Nieścier, lat 6, Police, SMS: gs miss 174
175. Aleksandra Tołek, lat 10, Szczecin, SMS: gs miss 175
176. Dawid Bartkowiak, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 176
177. Kacper Redmer, lat 3, Police, SMS: gs miss 177
178. Michał Pajkowski, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 178
179. Ewelina Natkaniec , lat 6, Chociwel, SMS: gs miss 179
180. Karolina Natkaniec, lat 6, Chociwel, SMS: gs miss 180
181. pamela Zyburtowicz, lat 9,5, Szczecin, SMS: gs miss 181
182. Dominik Weber, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 182
183. Aleksandra Weber, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 183
184. Ewelina zaborowska, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 184
185. Martyna Jabłońska, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 185
186. Weronika Grekowicz, lat 5, Łobez, SMS: gs miss 186
187. Oskar Prus, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 187
188. Anna Maria Bujna, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 188
189. Klaudia Gnatowska, lat 5, SMS: gs miss 189
190. Bartosz wardaszewski, lat 5, Dobropole, SMS: gs miss 190
191. Damian Wardaszewski, lat 7, SMS: gs miss 191
192. Gabriela Kisiel, lat 4,5, Warnice, SMS: gs miss 192
193. Oliwia Morawska, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 193
194. Sandra Pawelec, Szczecin, SMS: gs miss 194
195. Kamila Podgórska, lat 7, Zieleniewo, SMS: gs miss 195
196. Marta Żylik, Mielno, SMS: gs miss 196
197. Patryk Belbart, lat 5,5, Szczecin, SMS: gs miss 197
198. Dawid Sobański, lat 5, Goleniów, SMS: gs miss 198
199. Barbara Stodolska, lat 8,5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 199
200. Damian Krystkiewicz, Nowogard, SMS: gs miss 200
201. Łukasz Wieczorkiewicz, lat 9, Szczecin, SMS: gs miss 201
202. Klaudia Żelechowska, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 202
203. Nikola Piórkowska, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 203
204. Martyna Szawarska -Cycyk, lat 5, Wyszobór, SMS: gs miss 204
205. Julia Nowak, lat 3, Łobez, SMS: gs miss 205
206. Oskar Kołodziej, lat 4, Nowogard, SMS: gs miss 206
207. Brajan Mamot, Stróżewo, SMS: gs miss 207
208. Dominik Woźniak, lat 7, Brudzewice, SMS: gs miss 208
209. Patrycja Saładajczyk, lat 10, Miłowo, SMS: gs miss 209
210. Adrianna Winiarczyk, lat 5, Trzebiszewo, SMS: gs miss 210
211. Adrian Kamiński, lat 10, Szczecin, SMS: gs miss 211
212. Julia Słomińska, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 212
213. Kinga Szyszka, lat 7, Pyrzyce, SMS: gs miss 213
214. Ewa Pakuła, lat 4, Pyrzyce, SMS: gs miss 214
215. Ola Schultz, lat 3, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 215
216. Kacper Kisała, lat 3,5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 216
217. Wiktoria Retzlaf, lat 6,5, Chociwel, SMS: gs miss 217
218. Sandra Sygidus, Tychowo, SMS: gs miss 218
219. Marek Rotter, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 219
220. Natalia Baz, lat 5, Warzymice, SMS: gs miss 220
221. Sylwia Gutowska, lat 5,5, Banie, SMS: gs miss 221
222. Marceli Ostrycki, lat 5, Sosnowo, SMS: gs miss 222
223. Tomek Ruszkowski, lat 3, Banie, SMS: gs miss 223
224. Agata Ruszkowska, lat 5, Banie, SMS: gs miss 224
225. Mateusz Szyniec, lat 5, Lubanowo, SMS: gs miss 225
226. Jakub Kożuch, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 226
227. Mateusz Zwoliński, lat 3, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 227
228. Sebastian Ruda, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 228
229. Damian Kaźmierczak, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 229
230. Michał Brach, lat 6, Górki, SMS: gs miss 230
231. Jacek Jarecki, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 231
232. Weronika Rachubińsk, lat 5, Płoty, SMS: gs miss 232
233. Krystian Petersburski, lat 4, Szczecin, SMS; gs miss 233
234. Monika Perek, lat 9, Police, SMS: gs miss 234
235. Weronika Moczulska, lat 4, Police, SMS: gs miss 235
236. Adrian Ptak, lat 4, Banie, SMS: gs miss 236
237. Justyna Kwiatkowska, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 237
238. Daniel Ejsmont, lat 4, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 238
239. Aleksandra Jarecka, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 239
240. Natalia Juszczak, lat 6, Świnoujście, SMS: gs miss 240
241. Maja Podstawka, lat 7,5, Nowogard, SMS: gs miss 241
242. Patryk Wardziak, Dolice, SMS: gs miss 242
243. Magdalena Borys, lat 6, Chociwel, SMS: gs miss 243
244. Klaudia Bandzmer, lat 9, Rzepino, SMS: gs miss 244
245. Aleksandra wardziak, Dolice, SMS: gs miss 245
246. Michał Bandzmer, lat 6, rzepino, SMS: gs miss 246
247. Aleksandra Sobieraj, lat 4, Suchanówko, SMS: gs miss 247
248. Sandra Chodaczkiewicz, lat 3, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 248
249. Jakub Strzemiłowski, lat 3, Stargard szczeciński, SMS: gs miss 249
250. Marika Kołodziej, lat 3, Węgorzyno, SMS: gs miss 250
251. Jaś Zarzycki, lat 4, Pyrzyce, SMS: gs miss 251
252.Paulina Sosińska, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 252
253. Nikola Pietrusewicz, lat 5, Szczecin, SMS: gs missn 253
254. Oskar Hazek, lat 6, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 254
255. Oliwia Jasek, lat 3, Świnoujście, SMS: gs miss 255
256. Bogdan Kuryłowicz, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 256
257. Wiktoria Krukowska, lat 5, Bielkowo, SMS: gs miss 257
258. Magdalena Stateczna, lat 10, Bielkowo, SMS; gs miss 258
259. Natalia Gęślowska, lat 8, Gryfino, SMS: gs miss 259
260. Aleksandra Chmura, Szczecin, SMS: gs miss 260
261. Mateusz Bogdanowicz, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 261
262. Nikola Byczkowska, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 262
263. Kacper Cichewicz, lat 3, Resko, SMS: gs miss 263
264. Dominika Kozak, lat 6, Resko, SMS: gs miss 264
265. Sandra Borek, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 265
266. Patryk Kurantowicz, lat 7, Lubicz, SMS; gs miss 266
267. Natalia Andrusiuk, Zabierzewo, SMS: gs miss 267
268. Oliwia Podolska, lat 4, SMS: gs miss 268
269. Przemysław Brust, SMS: gs miss 269
270. Marcel Marjański, lat 5,5, Międzyzdroje, SMS: gs miss 270
271. Oktawia Rojek, Pyrzyce, SMS:gs miss 271
272. Tomek Lubkowski, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 272
273. Maciej Majkut, lat 3, Brzesko, SMS: gs miss 273
274. Dawid Miś, lat 3, Police, SMS: gs miss 274
275. Anna Krupińska, lat 9, Stary Przylep, SMS: gs miss 275
276. Julia Krupińska, lat 5, Stary Przylep, SMS: gs miss 276
277. Marian Krzymowski, lat 7, Sulino, SMS: gs miss 277
278. Joanna Krzymowska, lat 9, Sulino, SMS: gs miss 278
279. Michał Cesnowicz, lat 6, Świerzno, SMS: gs miss 279
280. Marianna Przygocka, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 280
271. Oktawia Rojek, Pyrzyce, SMS:gs miss 271
272. Tomek Lubkowski, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 272
273. Maciej Majkut, lat 3, Brzesko, SMS: gs miss 273
274. Dawid Miś, lat 3, Police, SMS: gs miss 274
275. Anna Krupińska, lat 9, Stary Przylep, SMS: gs miss 275
276. Julia Krupińska, lat 5, Stary Przylep, SMS: gs miss 276
277. Marian Krzymowski, lat 7, Sulino, SMS: gs miss 277
278. Joanna Krzymowska, lat 9, Sulino, SMS: gs miss 278
279. Michał Cesnowicz, lat 6, Świerzno, SMS: gs miss 279
280. Marianna Przygocka, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 280
281. Daria Jastrzębska, Letnin, SMS: gs miss 281
282. Natalia Jastrzębska, lat 8, Letnin, SMS: gs miss 282
283. Patrycja Kwast, lat 10, Łoźnica, SMS: gs miss 283
284. Kamila Kwast, lat 7, Łoźnica SMS: gs miss 284
285. Marta Banach, Gryfice, SMS: gs miss 285
286. Zygmunt Banach, Gryfice, SMS: gs miss 286
287. Małgorzata Motyl, lat 3, Rekowo, SMS: gs miss 287
288. Cleopatra Janicka, lat 7, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 288
289. Dominika Gęborowska, lat 5, Żelechowo, SMS: gs miss 289
290. Monika Kochanek, lat 5,5, Szczecin, SMS: gs miss 290
291. Dawid Szczukiewicz, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 291
292. Wiktoria Ulatowska, lat 3, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 292
293. Magda Jaworska, Kołobrzeg, SMS: gs miss 293
294. Anna Szymańska, lat 3, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 294
295. Oliwia Olszewska, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 295
296. Nikodem Czarnecki, Szczecin, SMS: gs miss 296
297. Dawid Szymański, lat 3, Stara Dąbrowa, SMS: gs miss 297
298. Kajetan Olszewski, Szczecin, SMS: gs miss 298
299. Tadeusz Rojek, lat 3, Grzędzice, SMS: gs miss 299
300. Kacper Wnukowski, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 300
301. Jakub Sabiński, lat 5, Ińsko, SMS: gs miss 301
302. Bartosz Osówka, Szczecin, SMS: gs miss 302
303. Maksymilian Kinoła, lat 4, Goleniów, SMS: gs miss 303
304. Konrad Kudrewicz, lat 5, Żabów, SMS: gs miss 304
305. Daria Szczerbińska, Stargard szczeciński, SMS: gs miss 305
306. Nikola Kot, lat 8, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 306
307. Aleksandra Onichimowska, lat 9, Szczecin, SMS: gs miss 307
308. Natalia Szubielska, lat 4, Stargard szczeciński, SMS: gs miss 308
309. Gabrrysia Ulatowska, lat 8, Górki, SMS: gs miss 309
310. Klaudia Kałucka, Gryfino, SMS: gs miss 310
311. Bartosz Michalak, lat 5, Golczewo, SMS: gs miss 311
312. Aleksandra Rysiak, lat 6, Gryfice, SMS: gs miss 312
313. Oskar Szwed, lat 5, Płoty, SMS: gs miss 313.
314. Arnaud Tilmant, lat 10, Szczecin, SMS:gs miss 314
315. Michalina Kamińska, lat 9, Szczecin, SMS: gs miss 315
316. Julia Krupińska, lat 5, Stary Przylep, SMS: gs miss 316
317. Dominika Górecka, lat 8, Gryfino, SMS: gs miss 317
318. Aleksandra Grzybowska, Widuchowa, SMS: gs miss 318
319. Aleksandra Podgurna, lat 7, Police, SMS: gs miss 319
320. Paulina , lat 8, Police, SMS: gs miss 320
321. Ewa Major, Gryfice, SMS: gs miss 321
322. Klaudia Stanisławska, lat 3, Wojtaszyce, SMS: gs miss 322
323. Oliwia Stanisławska, lat 6, Wojtaszyce, SMS: gs miss 323
324. Oktawia Włodarek, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 324
325. Wiktoria Błaszkiewicz, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 325
326. Martyna Jabłońska, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 326
327. Natalia Łepecka, Szczecin, SMS: gs miss 327
328. Aleksandra Rączkowska, lat 7, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 328
329. Julia Kochel, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 329
330. Wiktoria Gała, lat 3, Chojna, SMS: gs miss 330
331. Karolina Wisniewska, lat 4, Chojna, SMS: gs miss 331
332. Natalia Wach, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 332
333. Izabela, lat 10, Brudziewice, SMS: gs miss 333
334. Wiktoria Erbes, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 334
335. Maria Cieslewicz, Szczecin, SMS: gs miss 335
336. martyna Stankowiak, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 336
337. Nikola Kirys, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 337
338. Agata Trzebiatowska, lat 10, Szczecin, SMS: gs miss 338
339. Milena Walczak, lat 5, Szczecin, SMS:gs miss 339
340. Ola Dorosz, lat 6, Świdwie, SMS: gs miss 340
341. Kasia Makulska, Szczecin, SMS: gs miss 341
342. Wiktoria Banach, lat 9, Szczecin, ASMS: gs miss 342
343. Patrycja Jarzyna, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 343
344. Julia Lipińska, Szczecin, SMS: gs miss 344

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie