Chemik Police działa jak magnes

Sebastian Szczytkowski
Chemik Police ma najwyższą frekwencję w Orlen Lidze
Chemik Police ma najwyższą frekwencję w Orlen Lidze Andrzej Szkocki
Chemik Police przyciąga najwięcej kibiców spośród klubów Orlen Ligi. I nie chodzi tylko o mecze w Azoty Arenie.

Klub potrzebował trzech lat, by znaleźć się na szczycie siatkówki kobiecej w Polsce. Kadra Chemika Police jest naszpikowana reprezentantkami kraju. Sukces sportowy przekłada się na dobre wyniki frekwencyjne. Na mecze w Azoty Arenie przychodzi najwięcej kibiców w Orlen Lidze. Tylko Łódź i Wrocław mogą konkurować pod tym względem ze Szczecinem.

Po 16 kolejkach Azoty Arena to jedyna hala, w której mecze Orlen Ligi obejrzało na żywo ponad 20 tysięcy kibiców.

Najwięcej kibiców przyszło na pojedynki z Muszynianką Muszyna i Impelem Wrocław. Nie zdarzyło się, by frekwencja była niższa niż tysiąc kibiców. Nawet w przypadku mało atrakcyjnego przeciwnika.


Mecze domoweKibice na meczach domowychŚrednia frekwencja na meczach domowych
1. Chemik Police9221272459
2. Budowlani Łódź8176502206
3. Impel Wrocław7146502092
4. Atom Trefl Sopot9148501650
5. MKS Dąbrowa Górnicza9140001555
6. PTPS Piła782501176
7. Developres Rzeszów770501008
8. Legionovia Legionowo880501006
9. Aluprof Bielsko-Biała86700838
10. Pałac Bydgoszcz85620703
11. Muszynianka Muszyna85200650
12. KSZO Ostrowiec84100513

O tym, że Chemik przyciąga do Azoty Areny najwięcej kibiców w lidze, powiedziano dużo. Klub był liderem w tym zestawieniu już w poprzednim sezonie.

Obecnie drużyna prowadzi w jeszcze jednym rankingu. Najwięcej kibiców pojawia się na trybunach przy okazji meczów wyjazdowych mistrzyń Polski.

Policzanki były dotychczas na siedmiu wyjazdach i większość spotkań – dokładnie cztery przyciągnęły na trybuny ponad 2000 sympatyków siatkówki. Teraz przed zespołem Giuseppe Cuccariniego spotkanie z Legionovią w Legionowie.

Mecze wyjazdoweKibice na meczach wyjazdowychŚrednia frekwencja na meczach wyjazdowych
1. Chemik Police7126071801
2. Muszynianka Muszyna8135301691
3. Atom Trefl Sopot7108151545
4. MKS Dąbrowa Górnicza798501407
5. Aluprof Bielsko-Biała8111301391
6. Impel Wrocław8107661345
7. KSZO Ostrowiec8100001250
8. Developres Rzeszów9111561239
9. PTPS Piła9103201146
10. Pałac Bydgoszcz891501143
11. Budowlani Łódź885201065
12. Legionovia Legionowo87500937

Gs24.pl

Koronawirus fake news. Oto największe absurdy.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

D
Darek

Super drużyna, super kibice, super sponsor BRAWO!!!

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3