Trzecia porażka kamieńskiego Gryfa

Szymon Wasiak, 2 listopada 2004 r.
W najciekawszym pojedynku 13. kolejki V ligi w Choszcznie miejscowy Piast pokonał po zaciętym spotkaniu lidera z Kamienia Pomorskiego 2:1.

To spotkanie podobnie jak i inne sobotnie mecze toczone było przy intensywnie padającym deszczu. Utrudniało to grę obu zespołom.

Pierwsi bramkę strzelili w 44 minucie gospodarze, kiedy to niezdecydowanie obrońców wykorzystał najlepszy strzelec Piasta Kiernicki i było 1:0.

Goście wyrównali w 88 minucie po bramce Kokota, jednak ostatnie słowo należało do miejscowych, którzy w 90 minucie ponownie zaatakowali i w polu karnym faulowany był Jarecki, a rzut karny na gola zamienił Drewicz.

W Łobzie miejscowy Światowid rozgromi Polonię 8:2.

- Patrząc na wynik można powiedzieć, że to była katastrofa - powiedział Janusz Polubiec, trener Polonii. - Ja myślę, że wobec trudnych warunków był to jednorazowy wypadek przy pracy.