Pierwsze zwycięstwo futsalistów Pogoni '04 Szczecin

Anna Pasztor
Łukasz Tubacki zdobył zwycięską bramkę w Chorzowie.
Łukasz Tubacki zdobył zwycięską bramkę w Chorzowie. Andrzej Szkocki
Pogoń '04 Szczecin pokonała na wyjeździe Clearex Chorzów 1:0. To pierwsze zwycięstwo Portowców w tym sezonie.

Pogoń '04 Szczecin pokonała Clearex Chorzów 1:0. To pierwsze zwycięstwo Portowców w tym sezonie.

Od początku spotkania obie drużyny postawiły na ofensywę. Swoje sytuacje miał i Clearex, i miała Pogoń. Jednak zarówno gospodarzom, jak i gościom zabrakło nieco skuteczności i ta część meczu zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie więcej dogodnych sytuacji stwarzali sobie szczecinianie. Portowcy przez dłuższy czas utrzymywali się na połowie rywali, ale upragniona bramka padła dopiero z rzutu karnego. Nie pomylił się Łukasz Tubacki, dając Pogoni prowadzenie. W końcówce gospodarze wycofali bramkarza i Pogoń musiała się bronić, ale wynik się już nie zmienił.

W następnej kolejce Pogoń '04 zagra na wyjeździe z Gwiazdą Ruda Śląska.

Clearex Chorzów - Pogoń '04 Szczecin 0:1 (0:0)
Bramki: Tubacki (35).
Pogoń '04: Lasik, Koszmider - Bugański, Jonczyk, Tubacki, Jakubiak, Gepert, Kawczak, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii.