Wyniki 10 etapu

RedakcjaZaktualizowano 
Temat: Los dał mi szansę cofnąć czas - napisz co zrobiłbyś inaczej.

Kategoria licea

10 punktów:

. Milena Starczewska, LO w Gryficach
. Mateusz Chaberski, LO nr 2 w Szczecinie
. Wojciech Koladyński, LO nr 2 w Nowogardzie

9,75 pkt.:

. Ewelina E. Brukwicz, LO nr 1 w Szczecinie

9,5 pkt.:

. Paulina Wejman, LO nr 1 w Choszcznie
. Martyna Miernik, LO nr 5 w Szczecinie

9,25 pkt.:

. Małgorzata Macul, LO nr 2 w Szczecinie
. Agnieszka Oszust, LO nr 9 w Szczecinie

9 punktów:

. Joanna Andrzejewska, LO w Lipianach
. Barbara Andersohn, LO nr 14 w Szczecinie

8,5 pkt.:

. Konrad Dobrucki, LO nr 1 w Chojnie
. Michał Wołczak, LO nr 13 w Szczecinie
. Dorota Dębska, LO nr 2 w Szczecinie

. Stanisław Plenzler, Katolickie LO w Szczecinie
. Marcin Lisiecki, LO w Gryfinie
. Radosław Wierzbicki, LO w Gryfinie
. Sandra Malinowska, Katolickie LO w Szczecinie

8 punktów:

. Alicja Jarząbek, Resko
. Joanna Guza, LO nr 2 w Stargardzie
. Patrycja Podgórska, LO nr 1 w Stargardzie

. Julia Jabłońska, Liceum Fundacji Logos w Świnoujściu
. Maja Aleksiewicz, LO w Myśliborzu
. Alicja Gawlas, LO w Myśliborzu

. Magdalena Skura, LO w Myśliborzu
. Anna Dychalska, LO nr 1 w Stargardzie
. Magdalena Bitowt, LO nr 18 w Szczecinie

. Hanna Woroniuk, LO nr 10 w Szczecinie
. Iwona Góral, LO nr 8 w Szczecinie
. Anna Groszkowska, LO nr 1 w Szczecinie

. Marta Małyszko, LO nr 5 w Szczecinie
. Agnieszka Karaźniewicz, LO nr 2 w Nowogardzie
. Michalina Górzyńska, LO nr 2 w Nowogardzie

. Agnieszka Majewska, LO nr 2 w Szczecinie
. Daria Pawlik, Hvitveldska Skola w Goeteborgu
. Krystyna Łapko, LO w Policach

. Mateusz Walkiewicz, Liceum Fundacji Logos w Świnoujsciu
. Aleksandra Żurakowska, LO nr 9 w Szczecinie
. Maciej Szmajdziński, LO w Myśliborzu
. Małgorzata Jaworska, LO w Resku

. Michał Rozkrut, LO nr 18 w Szczecinie
. Anna Stokłosa, LO nr 18 w Szczecinie
. Katarzyna Kolec, I PLO w Szczecinie
. Ewelina Górska, LO w Łobzie

. Maria Kożuchowska, LO w Gryficach
. Marta Leśniak, LO w Chojnie
. Martyna Kreczko, LO nr 2 w Nowogardzie

. Magdalena Naryniecka, LO w Gryficach
. Bogusława Gradzik, LO nr 2 w Nowogardzie
. Marta Maciejuk, LO w Gryfinie
. Marta Łągiewczyk, LO w Pyrzycach

7,5 pkt.:

. Daria Kawalerczyk, LO nr 1 w Szczecinie
. Agata Rakowska, LO nr 1 w Szczecinie

. Tomasz Kleczaj, LO nr 5 w Szczecinie
. Justyna Kozioł, LO nr 1 w Szczecinie
. Sandra Sosłowska, LO MS w Szczecinie

. Agata Ostaszewska, LO nr 1 w Stargardzie
. Anna Niwińska, LO nr 16 w Szczecinie
. Agata Gałecka, LO nr 16 w Szczecinie

. Artur Czyżyński, LO w Gryfinie
. Magdalena Michalak, LO w Policach

. Marta Wiśniewska, LO nr 2 w Szczecinie
. Ewa Brzezowska, LO nr 9 w Szczecinie

. Ola Gradek, LO w Gryficach
. Magdalena Burdzy, Liceum Fundacji Logos w Świnoujściu

. Ewelina Wojtków, LO w Myśliborzu
. Joanna Jemielity, LO w Pyrzycach
. Magdalena Szymczak, LO nr 18 w Szczecinie

. Angelika Przygoda, LO w Pyrzycach
. Pola Sobczyk, I PLO w Szczecinie
. Anita Deuter, LO w Resku

. Dominika Kulik, LO w Łobzie
. Jakub Zaborowski, LO nr 13 w Szczecinie
. Martyna Markowska, LO w Resku

. Tadeusz Danilewicz, LO nr 1 w Stargardzie
. Paweł Michaluk, LO w Łobzie
. Małgorzata Masłowska, LO nr 1 w Stargardzie

. Agnieszka Ronkowska, LO nr 2 w Nowogardzie

7 punktów:

. Katarzyna Jankowska, LO w Łobzie
. Tomasz Sola, LO w Łobzie
. Kinga Chmielnicka, LO w Pyrzycach

. Katarzyna Pawluczuk, LO nr 6 w Szczecinie
. Emilia Sosińska, LO nr 1 w Szczecinie
. Adrian Serwicki, LO nr 23 w Szczecinie

. Barbara Bonk, Katolickie LO w Szczecinie
. Anna Bogdanowicz, LO nr 2 w Nowogardzie
. Aleksandra Prochownik, LO w Policach

. Emilia Rosińska, LO nr 9 w Szczecinie
. Mateusz Kurpiel, Liceum Fundacji Logos w Świnoujściu
. Agnieszka Wojnarowska, LO w Łobzie

. Martyna Żabka, LO w Łobzie
. Magdalena Gajda, LO w Łobzie
. Grażyna Szkołuda, LO nr 14 w Szczecinie

. Alicja Mączkowska, LO nr 2 w Wałczu
. Hubert Ostolski, LO w Pyrzycach
. Agnieszka Rachwalska, LO nr 1 w Szczecinie

. Anna Zyska, LO nr 1 w Szczecinie
. Monika Tomczuk, LO nr 5 w Szczecinie
. Weronika Stopczyńska, LO w Pyrzycach

Kategoria gimnazja

10 punktów:

. Pamela Bożek, Gimnazjum nr 3 w Stargardzie
. Waleria B. Tokarzewska, Gimnazjum nr 42 w Szczecinie
. Monika Łuszczykiewicz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

9,75 pkt.:

. Mateusz Zadala, Gimnazjum w Maszewie
. Magdalena Praxmajer, Gimnazjum nr 42 w Szczecinie

9,5 pkt.:

. Aleksandra Chawziuk, Gimnazjum nr 29 w Szczecinie

9,25 pkt.:

. Anna Andruszkiewicz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Dorota Lewandowska, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie

9,1 pkt.:

. Tomasz Kujawa, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

9 punktów:

. Ewa Michałkiewicz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

8,5 pkt.:

. Magdalena Kilian, Gimnazjum w Złocieńcu
. Daria Staśkiewicz, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Tomasz Bruch, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Paula Pater, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Patrycja Przybyłowicz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Małgorzata Kaplewska, Gimnazjum nr 46 w Szczecinie
. Joanna Frej, Gimnazjum nr 46 w Szczecinie
. Kajetan Zaziemski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Paulina Bośko, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Katarzyna Wrzosek, Gimnazjum w Maszewie
. Katarzyna Kąkol, Gimnazjum w Maszewie

. Joanna Suchowiecka, Gimnazjum w Choszcznie
. Magdalena Adach, Gimnazjum w Suchaniu
. Konrad Lewandowski, Gimnazjum nr 21 w Szczecinie

. Malwina Chałka, Gimnazjumw Radowie Małym
. Magdalena Sobczak, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Piotr Pietrucha, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Aneta Wójcik, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Joanna Kowalska, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Aleksandra Karska, Gimnazjum nr 1 w Płotach

. Katarzyna Bocian, Gimnazju w Choszcznie
. Piotr Kuchciak, Gimnazjum w Węgorzynie
. Andrzej Stefański, Gimnazjum nr 2 w Gryficach

. Izabella Polańska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Maciej Tomczyk, Gimnazjum nr 31 w Szczecinie

. Adam Chełminiak, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie
. Justyna Szybowska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Alicja Cegielska, Gimnazjum nr 13 w Szczecinie

. Bartosz Kołodziej, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

8 punktów:

. Marcin Pacholski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Magdalena Greń, Gimnazjum w Choszcznie
. Małgorzata Balcerzak, Gimnazjum nr 2 w Gryficach

. Melania Kohler, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Paula Staniszewska, Gimnazjum nr 46 w Szczecinie
. Kamil Sojka, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Małgorzata Nyk, Gimnazjum nr 1 w Szczecinku
. Łukasz Kowalewski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Ewa Galerczyk, Gimnazjum nr 1 w Szczecinku

. Kamil Kruszyński, Gimnazjum w Cedyni
. Marta Sawicka, Gimnazjum w Cedyni
. Paweł Nawrot, Gimnazjum w Cedyni

. Aleksandra Nowakowska, Gimnazjum w Cedyni
. Aleksandra Sikora, Gimnazjum nr 2 w Policach
. Agnieszka Kaleta, Gimnazjum nr 42 w Szczecinie

. Anna Lisowska, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie
. Aleksandra Górzyńska, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie
. Joanna Kowalczyk, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie

. Ewelina Sroczyńska, Gimnazjum w Choszcznie
. Maja Rudzka, Gimnazjum nr 13 w Szczecinie
. Marek Kostrzewski, Gimnazjum w Przelewicach

. Magdalena Motyl, Gimnazjum Salezjańskie w Szczecinie
. Maciej Leśnik, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Anna Anuszkiewicz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Agnieszka Kozakiewicz, Gimnazjum Fundacji Logos w Świnoujściu
. Natalia Wilkosz, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Malwina Małecka, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie

. Karolina Grzelak, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Katarzyna Pawlak, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Jan Jeliński, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie

. Agata Byczkiewicz, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Maria Siek, Gimnazjum 16 w Szczecinie
. Małgorzata Morawska, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie

. Joanna Malec, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Magdalena Strzelecka, Gimnazjum nr 1 w Barlinku
. Piotr Roszkowski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Aneta Węglarz, Gimnazjum w Gryfinie
. Małgorzata Piznal, Gimnazjum w Gryfinie
. Andrzej Kochański

. Mateusz Bąk, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Ewa Boczek, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Filip Kowalik, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Krzysztof Staciwa, Gimnazjum w Pyrzycach
. Łukasz Ślączka, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Monika Kusek, Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie

. Karolina Różyńska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Adam Gałczyński, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Magdalena Kaniewska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Dominik Brenda, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Karolina Mazurkiewicz, Gimnazjum nr 42 w Szczecinie
. Wojciech Pleskacz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Mateusz Dynowski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Piotr Roszkowski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Ewelina Podlewska, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie

. Urszula Szkudlarek, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Paulina Rosa, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Joanna Juzyszyn, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Alicja Fiuk, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Anna Wierzba, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Ewelina Krasicka, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Katarzyna Szczypek, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Krzysztof Makowski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Marta Kotarska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Katarzyna Cackowska, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie
. Ilona Minkiewicz, Gimnazjum w Czaplinku
. Maciej Winnicki, Gimnazjum w Czaplinku

. Aleksandra Latos, Gimnazjum w Czaplinku
. Małgorzata Kasprzak, Gimnazjum w Czaplinku
. Agnieszka Nowicka, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Barbara Kropińska, Gimnazjum nr 1 w Pełczycach
. Hanna Skorupska, Gimnazjum w Baniach
. Łukasz Oleszkiewicz, Gimnazjum w Maszewie

. Paulina Wolska, Gimnazjum w Maszewie
. Bartosz Zasieczny, Gimnazjum w Maszewie
. Karolina Flis, Gimnazjum w Maszewie

. Magdalena Dębiec, Gimnazjum w Maszewie
. Szymon Wierzbicki, Gimnazjum w Maszewie
. Paulina Popielarska, Gimnazjum w Maszewie

. Marta Lipińska, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Caroline Krakowczyk, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Anna Bay, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Claudia Słowik, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Krzysztof Agapow, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Piotr Winiarski, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Ewa Marek, Gimnazjum w Maszewie
. Ewa Samulak, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Maciej Samulak, Gimnazjum nr 2 w Gryficach

. Aleksandra Wójtowicz, Gimnazjum w Maszewie
. Paulina Mełech, Gimnazjum w Maszewie
. Justyna Gajdzis, Gimnazjum w Choszcznie

. Filip Sobczak, Gimnazjum w Choszcznie
. Ewa Łącka. Gimnazjum w Choszcznie
. Luiza Witkowska, Gimnazjum w Choszcznie

. Natalia Rymar, Gimnazjum w Suchaniu
. Paweł Marczyk, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Izabela Stasiuk, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Paweł Trzpil, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Dominika Bownik, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Anna Bartocha, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Kamila Klimczak, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Kamil Zieliński, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Piotr Godlewski, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Cyprian Paranycz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Martyna Puchała, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Magdalena Jakubowska, Gimnazjum nr 1 w Płotach

. Marika Niewiadomska, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Karolina Tworek, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Agnieszka Antoniak, Gimnazjum nr 1 w Płotach

. Katarzyna Rachubińska, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Małgorzata Feledyn, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Katarzyna Halkiw, Gimnazjum nr 1 w Płotach

. Agata Tretiak, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Sylwia Burak, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Maryna Sakowska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Artur Niedziółka, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Magdalena Cackowska, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie
. Piotr Szymański, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie

. Katarzyna Korytnicka, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie
. Tomasz Tyszkiewicz, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Natalia Nowicka, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie

. Aleksander Grzyb, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Aleksandra Sowiak, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Marta Kochelak, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie

. Katarzyna Hasiewicz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Jan Tomczyk, Gimnazjum nr 31 w Szczecinie
. Filip Kaźmierczak, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Aleksandra Mucha, Gimnazjum w Resku
. Magdalena Pińska, Gimnazjum w Resku
. Joanna Skrzypiec, Gimnazjum w Reczu

. Sylwia Strzałkowska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Marta Kawula, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Adam Górajek, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Kamil Hawro, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Alicja Kądys, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Karol Piotrowski, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Paulina Zielińska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Barbara Borkowska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Wioleta Nowak, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Klaudia Kierczyńska, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Beata Hałuza, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Agnieszka Lejman, Gimnazjum Fundacji Logos w Świnoujściu

. Robert Wrzochal, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Marta Stolarska, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Patrycja Piotrowska, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie

. Karolina Wiśniewska, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Justyna Plikus, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Agata Henke, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie

. Anna Piotrowska, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Tomasz Mazurkiewicz, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Maciej Stolarski, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie

. Aleksandra Kochelak, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Alicja Gąsiorowska, Gimnazjum w Przelewicach
. Adam Szczęsny, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Agnieszka Gerula, Gimnazjum nr 42 w Szczecinie
. Jakub Wilkowski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Marta Makarska, Gimnazjum w Węgorzynie

. Marta Zywar, Gimnazjum nr 27 w Szczecinie
. Adrian Tujek, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Alicja Jarząbek, Gimnazjum w Resku

. Wojciech Dzietczyk, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

7,5 pkt.:

. Magdalena Papierz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Urszula Glińska, Gimnazjum w Gryfinie
. Przemysław Piznal. Gimnazjum w Gryfinie

. Michał Śmieszek, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Magdalena Bombała, Gimnazjum nr 13 w Szczecinie
. Agnieszka Wielgosz, Gimnazjum nr 1 w Barlinku

. Małgorzata Kaczorowska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Zuzanna Hofman, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Anna Witaszek, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie

. Monika Szuba, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Martyna Perdian, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Monika Makowska, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Joanna Milczarek, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Karolina Wiktorowska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Filip Piekarski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Anna Szlempo, Gimnazjum nr 8 w Szczecinie
. Klaudia Pawlak, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Iga Kuzak, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie

. Katarzyna Kowalczyk, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie
. Magda Stefańska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Hubert Dziechcierewicz, Gimnazjum nr 1 w Płotach

. Michał Rachubiński, Gimnazjum w Modlimowie
. Sandra Igielska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Paulina Lewandowska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Karolina Knapczyk, Gimnazjum w Mieszkowicach
. Małgorzata Kutypa, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Agnieszka Strelcow, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Bartłomiej Lesiak, Gimnazjum nr 23 w Szczecinie
. Patryk Jarosz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Urszula Nawrocka, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Iwona Zawada, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Dorota Kubik, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Adriana Kindraczuk, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu

. Edyta Siembida, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Aleksandra Skrzypek, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Mateusz Narzymski, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu

. Jakub Piłatowski, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Jowita Krupa, Gimnazjum w Maszewie
. Sandra Urbanowicz, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Beata Dębska, Gimnazjum nr 2 w Gryficach

. Agnieszka Wędrychowska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Aleksandra Wojtaszek, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Aleksandra Myślińska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Edyta Panicz, Gimnazjum w Barlinku

. Michał Jasiulewicz, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Aleksandra Pyta, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Kamila Saran, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie
. Anna Mieszczyńska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Anna Lisowska, Gimnazjum w Czaplinku
. Aleksandra Laaser, Gimnazjum w Czaplinku
. Karol Oppeln-Bronikowski, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Maksymilian Kotlarz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Agnieszka Nowicka, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Paula Bieczyńska, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Agnieszka Grygier, Gimnazjum nr 1 w Pełczycach

. Paweł Jakubowski, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Emilia Gumna, Gimnazjum nr 22 w Szczecinie
. Karolina Rachuta, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Jakub Blachowski, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Natalia Zienkowicz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Agata Biedziuk, Gimnazjum nr 1 w Szczecinku

. Marta Zwolińska, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Piotr Frątczak, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Kinga Węgrzanowska, Gimnazjum w Resku

. Hanna Ciebiera, Gimnazjum w Resku
. Joanna Czaban, Gimnazjum w Resku
. Maja Trifunović, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Artur Chmaro, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Zuzanna Klein, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Magdalena Waszczuk, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Kalina Wiatr, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Patrycja Mroczek, Gimnazjum w Reczu
. Anna Sęk, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie

. Alicja Tomczak, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie
. Magda Małyszko, ZS nr 6 w Szczecinie
. Patryk Przyjemko, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Małgorzata Horoszko, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Karolina Zielińska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Maria Sulik, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Julia Kowalczyk, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Katarzyna Stefańska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Małgorzata Fiedorczuk, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Anna Siewko, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Małgorzata Smyk, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Olga Aleszkiewicz, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie

. Piotr Balicki, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Karolina Wróbel, Gimnazjum nr 22 w Szczecinie
. Michał Pęzioł, Gimnazjum w Maszewie

. Natalia Kolankowska, Gimnazjum w Maszewie
. Anna Witaszczyk, Gimnazjum w Maszewie
. Magdalena Potaż, Gimnazjum w Maszewie

. Grzegorz Grelak, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Patryk Zalewski, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Łukasz Król, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Monika Marta Staśkiewicz, Gimnazjum w Suchaniu
. Natalia Bardzińska, Gimnazjum w Suchaniu
. Nina Neska, Gimnazjum w Suchaniu

. Katarzyna Chudyk, Gimnazjum w Suchaniu
. Victoria Wiśniewska, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Agata Andrusewicz, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Martyna Zając, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Anna Szelążek, Gimnazjum nr 2 w Policach
. Sandra Bartel, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Weronika Turczyńska, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Natalia Buchwał, Gimnazjum nr 1 w Płotach
. Ewelina Franosik, Gimnazjum nr 1 w Płotach

. Agnieszka Mikulska, Gimnazjum nr 31 w Szczecinie
. Justyna Dynowska, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie
. Paulina Ślipek, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie

. Alina Jarosz, Gimnazjum nr 43 w Szczecinie
. Paulina Kaczmarska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Aleksander Kulon, Gimnazjum w Modlimowie

. Magdalena Kaźmierska, Gimnazjum nr 21 w Szczecinie
. Sandra Różańska, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Stanisław Woja, Gimnazjum w Cedyni

. Stanisław Świderski, Gimnazjum w Cedyni
. Dominika Martyka, Gimnazjum w Cedyni
. Kinga Szydłowska, Gimnazjum w Cedyni

. Elżbieta Mazan, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Klaudia Paczóska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Katarzyna Jasińska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Jakub Konieczny, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie

. Magda Wilińska, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie
. Dagmara Jurczyk, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie

. Joanna Kijas, Gimnazjum w Radowie Małym
. Natalia Berska, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Joanna Stawińska, Gimnazjum nr 2 w Gryficach

. Krzysztofa Charyton, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Żaneta Szymczyk, Gimnazjum w Baniach
. Dominika Guc, Gimnazjum w Przelewicach

. Patrycja Pustelnik, Gimnazju w Maszewie
. Anna Antkowiak, Gimnazjum w Baniach

7 punktów:

. Magda Urbaniak
. Maciej Politowski, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Dorota Pokorska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Aleksandra Walenta, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Aleksandra Guz, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Paulina Rój, Gimnazju w Modlimowie
. Katarzyna Smętkiewicz, Gimnazjum w Radowie Małym

. Patrycja Kopytko, Gimnazjum w Baniach
. Katarzyna Górnicka, Gimnazjum nr 8 w Szczecinie

. Grażyna Najda, Gimnazjum nr 21 w Szczecinie
. Katarzyna Konieczna, Gimnazjum nr 22 w Szczecinie
. Alicja Łozowska, Gimnazjum nr 22 w Szczecinie

. Krzysztofa Zwiachel, Gimnazjum nr 1 w Barlinku
. Martyna Grosicka, Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie
. Sławomir Niajko, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

. Marcin Dobraniecki, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Patryk Mnichowicz, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Magdalena Turowska, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu

. Marcin Modrzakowski, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Agata Broda, Gimnazjum w Świerznie
. Agata Pawłowska, Gimnazjum w Świerznie

. Kamila Komisarczyk, Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie
. Paulina Brzyska, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
. Aneta Pieprzak, Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu

. Ewelina Drapińska, Gimnazjum w Maszewie
. Marta Jurewicz, Gimnazju w Czaplinku
. Paulina Łozowska, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Klaudia Wirkowska
. Dorota Tomasiak, Gimnazjum w Bierzwniku
. Magdalena Trojnar, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie

. Katarzyna Wiśniewska, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Piotr Górajek, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Paulina Szczudlińska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Anna Jagiełło, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Karolina Sagan, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Patrycja Grubińska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Sara Działowska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Olga Szpak, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Agnieszka Kozioł, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Joanna Skupińska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Magdalena Jakołcewicz, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Dorota Przewoźnik, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

. Paulina Piątek, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Paulina Dziurzyńska, Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
. Karina Jakubowska, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie

. Kamila Wolska, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Roksana Burzyńska, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Joanna Garbarczyk, Gimnazjum nr 2 w Policach

. Joanna Jakubik, Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
. Katarzyna Michalak, Gimnazjum nr 39 w Szczecinie
. Bartosz Pasek, Gimnazjum w Cedyni

. Paulina Chwaluczyk, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Marlena Silecka, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Joanna Janowska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Iza Bilińska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Magdalena Sienkiewicz, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Wiktoria Wiśniewska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie

. Natalia Kurczyńska, Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
. Anna Kościukiewicz, Gimnazjum nr 4 w Stargardzie
. Luiza Głowik, Gimnazjum nr 2 w Barlinku

. Ewa Gługiewicz, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie
. Karolina Stachowicz, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Martyna Olszak, Gimnazjum nr 2 w Gryficach

. Natalia Zielińska, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Teresa Kozera, Gimnazjum nr 2 w Gryficach
. Aleksandra Stawińska, Gimnazjum nr 2 w Gryficach

. Katarzyna Smółko, Gimnazjum nr 22 w Szczecinie
. Marcelina Gardziejewska, Gimnazjum w Baniach
. Mateusz Wasylko, Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3