Pogoń 04 Szczecin nadal jest niepokonana

Marcin Mikołajewicz (przy piłce) zdobył w Toruniu jedną bramkę.
Marcin Mikołajewicz (przy piłce) zdobył w Toruniu jedną bramkę. Andrzej Szkocki
Zremisowany w Toruniu mecz 3:3 z Marwitem był dziesiątym z rzędu spotkaniem bez porażki futsalistów Pogoni 04 Szczecin.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 37. sekundzie meczu, po strzale Michała Wojciechowskiego. Siedem minut później wyrównał Marcin Mikołajewicz.

Następnie dwie bramki w ciągu 5 minut dorzucił Łukasz Kubik i "Zero-czwórka" prowadziła już 3:1, ale zanim szczecinianie zdążyli pomyśleć, że mają rywala na widelcu, gospodarze zdobyli kontaktową bramkę, dzięki trafieniu Mykoli Morozova.

Wynik meczu na 3:3 ustalił w 33. minucie Denys Diemishev.

Pogoń 04 utrzymała się na pierwszym miejscu w tabeli. Od 2. kolejki zespół trenera Gerarda Juszczaka jest niepokonany.

21 grudnia szczecinianie rozegrają ostatni mecz w tym roku. Na własnym parkiecie zmierzą się z Cleareksem Chorzów.

Marwit Toruń - Pogoń '04 Szczecin 3:3 (2:3)

Bramki: Wojciechowski (1), Morozov (17), Diemishev (33) - Mikołajewicz (8), Kubik 2 (12. i 17)

Pogoń: Neagu, Koszmider - Ł. Żebrowski, Maćkiewicz, Ricardo, Douglas, Jurczak, Kubik, Mikołajewicz, Tubacki, Wołoszyn, Bogucki.