MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zbliża się kolejny Tydzień Inicjatyw Pozarządowych. Można zgłaszać się do Pikniku Pasji

Leszek Wójcik
Leszek Wójcik
XVII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych odbędzie się w dniach 10-15 czerwca
XVII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych odbędzie się w dniach 10-15 czerwca mat. prasowe
Jeszcze tylko do piątku (do 24 maja) przyjmowane są zgłoszenia do udziału w Pikniku Pasji dla NGO, który odbędzie się 15 czerwca w Szczecinie. To będzie finalne wydarzenie XVII Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych.

- Serdecznie zapraszamy lokalne organizacje pozarządowe do udziału w tegorocznym Pikniku Pasji, który zakończy XVII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych - mówi Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta. - To niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować Waszą pasję i działalność szerszej publiczności.

XVII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych odbędzie się w dniach 10-15 czerwca. W trakcie jego trwania promowana ma być działalność organizacji pozarządowych. Zorganizowane zostaną warsztaty tematyczne oraz spotkania, które podkreślą społeczny i pozarządowy charakter Szczecina.

W ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych zorganizowany zostanie również wielki Quiz Wiedzy o Organizacjach Pozarządowych dla szkół podstawowych! Na uczestników czekają wspaniałe nagrody.

- Organizacje pozarządowe, grupy sąsiedzkie, młodzieżowe oraz lokalnych społecznych działaczy ze Szczecina zapraszamy do zorganizowania podobnych wydarzeń w przestrzeni miasta - dodaje Sylwia Cyza-Słomska. - Masz pomysł na spotkanie, lokalne wydarzenie, sportową sobotę lub rodzinny piknik dla osiedla? Skorzystaj z mikrodotacji na swoje działania.

Organizatorzy: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Od jutra strefa buforowa na granicy z Białorusią

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński