MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kandydat na prezydenta Szczecina Zbigniew Bogucki zaprezentował program

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
Zbigniew Bogucki
Zbigniew Bogucki Andrzej Szkocki
- Szczecin może być silną, prężnie rozwijającą się, nowoczesną, dumną, a co najważniejsze przyjazną mieszkańcom wielką, polską metropolią - uważa Zbigniew Bogucki, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Szczecina.

W niedzielę podczas konwencji wyborczej Zbigniew Bogucki przedstawił swój plan na Szczecin: sprawna i tania komunikacja miejska, zdecydowanie niższe opłaty za ciepło, żłobki i przedszkola dla wszystkich chętnych, remonty bez obecnych koszmarnych utrudnień, mniejsza strefa płatnego parkowania i podziemne garażowce w centrum, rowerowy - rodzinny szlak czterech jezior, strefy inwestycyjne.

- Stary prezydent i jego najbliższe otoczenie po 17 latach władzy niczego nowego już nie wymyślą i nie zrealizują. Potrzebujemy zmiany, której chcę razem z państwem dokonać i dlatego proszę o głos w wyborach na prezydenta Szczecina - mówi Zbigniew Bogucki. - Będę prezydentem wszystkich szczecinianek i szczecinian, niezależnie od waszych poglądów politycznych, przekonań czy wiary, tak jak byłem wojewodą współpracującym ze wszystkimi.

Zbigniewa Boguckiego wspierali kandydaci PiS do rady miasta i sejmiku wojewódzkiego.

- Szczecin to jedyne duże miasto, w którym nie ma strategii edukacyjnej, a prezydent ciągle powtarza, że dokłada do oświaty, ciągle ma problemy. Uwolnijmy go od tego. Jedyną alternatywą dla obecnego prezydenta jest Zbigniew Bogucki - mówi Maciej Kopeć, kandydat do rady miasta.

Kandydat na prezydenta mówił o wspólnej drużynie i wsparciu, którego on udziela kandydatom na radnych.

- Musimy stanowić drużynę, tak jak jesteśmy drużyną na tej scenie, tak musimy być drużyną w naszych zakładach pracy, w naszych rodzinach - mówi Zbigniew Bogucki. - Kiedyś Winston Churchill powiedział, że wszystkie cnoty są bez znaczenia, jeżeli brakuje odwagi. Musimy mieć odwagę powalczyć o Szczecin. Powalczyć nie tylko o urząd prezydenta. Musimy mieć odwagę mówić, że jesteśmy z Prawa i Sprawiedliwości, ale zachęcać również tych, którzy są spoza naszego środowiska, którzy chcą zmieniać Szczecin, którzy chcą, aby Szczecin był piękną, nowoczesną, rozwijającą się, przyjazną mieszkańcom, wielką polską metropolią. To naprawdę jest możliwe. Nie musimy być zdani na przeciętność.

Kontrkandydatami Zbigniewa Boguckiego na urząd prezydenta Szczecina są: obecnie urzędujący prezydent Piotr Krzystek oraz Bogdan Jaroszewicz z Lewicy.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia, druga tura zaplanowana jest na 21 kwietnia.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Katastrofa śmigłowca z prezydentem Iranu. Co dalej z tym krajem?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński