E.LINK SP. Z O.O. – ciepło i ekonomicznie

Materiał informacyjny - LINK POTULICE
E.LINK to firma skupiająca ludzi, którzy o oknach wiedzą wszystko. Dlatego tu kontakt z klientem zawsze zaczyna się od rozmowy, a finałem są ciepłe okna idealnie skrojone na miarę.

E.LINK działa w Koszalinie od 2017 roku, ale trzeba powiedzieć, że firmę tworzą ludzie, których doświadczenie w branży okien sięga już blisko 30 lat. E.LINK z kolei jest córką niemieckiej firmy LINK GmbH, która szczyci się 140-letnią tradycją. – Można powiedzieć, że E.LINK łączy biznes polski i europejski – mówi Andrzej Hondo, dyrektor zarządzający.

E.LINK jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. – Mamy całe portfolio profili, od współczynnika 1,0 do współczynnika 0,80. Wszyscy chcemy, aby nasze okna były jak najbardziej energooszczędne i o to w E.LINK dbamy. Dlatego też mamy w standardzie pakiety trzyszybowe – tłumaczy Irek Gabryś, dyrektor handlowy.

Jak podkreśla, zawsze najważniejsza jest rozmowa z klientem, którą doświadczeni handlowcy przeprowadzają już na samym początku. – To nasza dewiza, aby klienta zrozumieć, aby dobrze odczytać, czego on oczekuje i skroić ofertę na jego miarę, a przy tym zaproponować atrakcyjną cenę. Chcemy, aby było jak najekonomiczniej i jak najcieplej. Nawet podczas dużego kryzysu, kiedy wszyscy drastycznie podwyższali ceny, my staraliśmy się utrzymać korzystną dla klientów ofertę. Zyskaliśmy wówczas o wiele cenniejszą, niż pieniądze rzecz: zaufanie naszych klientów i to cały czas procentuje – dodaje dyrektor Hondo.

Koszalińska fabryka to docelowo trzy obiekty produkcyjne (fabryka jest w trakcie rozbudowy). Jeden z nowych obiektów już jest gotowy i ma tam być robiona stolarka nietypowa, duże przeszklenia, konstrukcje przesuwne i elementy o rozmaitych kształtach to coś co zaczyna odgrywać coraz większą rolę na rynku, dlatego E.LINK chce być na to przygotowany. Do końca roku ma być wyremontowana kolejna hala dedykowana poszerzeniu asortymentu o dodatkowe rynki zbytu jak USA czy Kanada.

Warto dodać, że choć klientami E.LINK są w większości klienci zachodni, to koszalińska firma aktywnie stara się zaznaczyć swoją obecność w regionie. E.LINK – co dla jej właścicieli jest bardzo ważne - współpracuje z lokalnymi firmami, wspiera także sportowców z regionu. – Jesteśmy sponsorem tytularnym piłkarzy ręcznych E.LINK Gwardii Koszalin oraz pierwszego klubu Futsal w Koszalinie LINK ETP Futsal Koszalin – precyzuje Andrzej Hondo.

Firma jest także ważnym pracodawcą na lokalnym rynku. – zatrudniając około 120 osób w oddziałach koszalińskim, słupskim i pod Bydgoszczą.

Skontaktuj się z nami
www.linkfenster.com
795 530 522
tel. 94 717 04 24
ul. Połczyńska 63
75-811 Koszalin

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: E.LINK SP. Z O.O. – ciepło i ekonomicznie - Głos Pomorza

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński