WOŚP w Szczecinie 2019. Mecz, kolejka i inne przedmioty...

  WOŚP w Szczecinie 2019. Mecz, kolejka i inne przedmioty wystawione na aukcje

  Oskar Masternak

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Olgierd Geblewicz przekazał na licytację model kolejki, która na co dzień przewozi mieszkańców naszego województwa

  Olgierd Geblewicz przekazał na licytację model kolejki, która na co dzień przewozi mieszkańców naszego województwa ©Urząd Marszałkowski

  Oprócz tradycyjnej kwesty prowadzonej na ulicach polskich miast, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeprowadza internetowe aukcje, na które trafia wiele ciekawych przedmiotów. W ten sposób akcję wspierają szczecińscy politycy, sportowcy i artyści.
  Olgierd Geblewicz przekazał na licytację model kolejki, która na co dzień przewozi mieszkańców naszego województwa

  Olgierd Geblewicz przekazał na licytację model kolejki, która na co dzień przewozi mieszkańców naszego województwa ©Urząd Marszałkowski

  Finał WOŚP 2019 w Szczecinie  Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz przekazał makietę kolejki - trójczłonowego EZT, wyprodukowanego przez NEWAG SA. To prawdziwy biały kruk dla każdego miłośnika zachodniopomorskiej kolei. Obecnie makieta osiągnęła cenę 800 złotych.

  Natomiast poseł Piotr Misiło proponuje możliwość zmierzenia się z nim na korcie i rozegrania partii squasha (500 złotych).

  Do wylicytowania są również piłki z autografami zawodników Pogoni oraz Świtu Szczecin, a także koszulki kolarskie szczecińskiego Gryfusa.

  - Koszulka będzie wykonana według indywidualnego projektu zaakceptowanego przez WOŚP. Powstanie tylko pięć sztuk - czytamy w opisie aukcji.

  Licytacja w Pleciudze

  Oprócz aukcji w internecie, odbędą się również licytacje na żywo. Tak będzie m.in. w Teatrze Lalek Pleciuga. Tam będzie można stać się posiadaczem np.:
  • kalendarza Pirelli
  • grafiki Henryka Sawki
  • kurtki Rafała Sonika
  • książki Marcina Prokopa
  • kubka „Szkła Kontaktowego”
  • kalendarza z autografem Jerzego Owsiaka


  27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Pomaganie jest Dziecinnie Proste" odbędzie się 13 stycznia 2019 r. również na Łasztowni. Między koncertami odbywać będą się tam także charytatywne aukcje.

  Celem WOŚP jest zbieranie funduszy na szczytny cel, a mianowicie na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

  POLECAMY: 13 stycznia startuje finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [PROGRAM]


  CZYTAJ TEŻ: Prezent od WOŚP dla szpitala przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. 40 foteli dla rodziców małych pacjentów


  ZOBACZ TEŻ: Ponad 340 tys. zł zebrano w Szczecinie podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  WIDEO: WOŚP w Świnoujściu. Wielkie serce rozświetlone

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo