Wilczyce przegrywają z liderem

(rk)
King Wilki Morskie Szczecin nie dały rady liderowi rozgrywek.
King Wilki Morskie Szczecin przegrały wyjazdowe spotkanie z MKS PWSZ Konin 59:67. O porażce przesądziła czwarta kwarta.

Przez trzy kwarty Wilczyce prowadziły wyrównaną walkę z liderem rozgrywek I ligi kobiet. Nie dawały odskoczyć swojemu rywalowi, skutecznie realizując założenia taktyczne. Sporym osłabieniem okazałą się strata podstawowej rozgrywającej - Pauliny Gajdosz. Zawodniczka ta faulowała pięć razy i nie mogła kontynuować spotkania.

W czwartej kwarcie przytrafiło się kilka błędów, co gospodynie tego pojedynku wykorzystały bez zawahania.

MKS PWSZ Konin - King Wilki Morskie Szczecin 67:59 (19:21, 17:10, 14:18, 17:10)

Wilki : Radwan 22, Sosnowska 13, Oses 8, Kotnis 6, Gajdosz 4, Stasiuk 3, Maruszczak 3