MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W ciągu doby zatrzymali 36 poszukiwanych. 5 osób było poszukiwanych listem gończym

Archiwum
Zachodniopomorscy policjanci w ciągu minionej doby zatrzymali 36 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.
Zachodniopomorscy policjanci w ciągu minionej doby zatrzymali 36 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Archiwum
Zachodniopomorscy policjanci w ciągu minionej doby zatrzymali 36 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości oraz odnaleźli 16-latkę, która była poszukiwana jako zaginiona od 16.01.2014r. przez policjantów z Koszalina.

Siedmiu z zatrzymanych było poszukiwanych na podstawie ustalenia miejsca pobytu, osiemnastu na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego lub Aresztu Śledczego, dwóch nieletnich celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, trzech mężczyzn celem doprowadzenia do Sądu, jeden celem zatrzymania i doprowadzenia na badania psychiatryczne a za pozostałymi pięcioma osobami wysłano listy gończe.

Mundurowi z zachodniopomorskiego garnizonu zatrzymali minionej doby osoby poszukiwane, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości.

Byli to w większości mężczyźni w wieku 24 - 59 lat, wśród zatrzymanych byli też 15 i 17 - latek, którzy przebywali na niepowrocie z Ośrodków Wychowawczych. Po zatrzymaniu obaj nieletni zostali przewiezieni i przekazani pod opiekę wychowawców w/w placówek.

Oprócz mężczyzn w niechlubnej statystyce znalazły się także trzy panie ( w wieku 26- 32 lata).

Policjanci podczas minionej doby odnaleźli także zaginioną 16-latkę, którą przekazali pod opiekę rodzicom.

Policjanci zatrzymali także pięć osób poszukiwanych listem gończym. Byli to osoby w wieku od 24 - 45lat, wśród nich znalazła się także 32- letnia kobieta. Takie zatrzymania miały miejsce na terenie Szczecina, Goleniowa, Stargardu Szczecińskiego i Drawska Pomorskiego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński