Takimi meczami Pogoń '04 Szczecin płoszy kibiców z hali

(sz)
Andrzej Szkocki
Kolejny koszmarny występ Pogoni '04 Szczecin na własnym terenie. Futsaliści przegrali zasłużenie 1:10 z Piastem Gliwice.

Zero-czwórka była bezlitośnie punktowana od początku meczu. W pierwszej połowie było więcej goli Piasta niż celnych strzałów Portowców, a po tych nielicznych interweniował bramkarz. Do przerwy 0:4, a wszystkie pomysły Pogoni na powrót do walki o dobry wynik płonęły na panewce. W 23. minucie Jurczak zdobył gola honorowego, na którego odpowiedział dubletem Adam Jonczyk. W ostatniej minucie Piast doprowadził do kompromitującego dla Pogoni wyniku 10:1.

Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice 1:10 (0:4)
Bramki:
Jurczak (23) - Czech 2 (6, 12), Piskorz 2 (11, 38), Szadurski (17), Jonczyk 2 (24, 31), Grzywa (34-karny), Coutinho (37), Del Pino (39)
Pogoń: Szklarz - Maćkiewicz, Gepert, Jurczak, Jakubiak, Hajdukiewicz, Cymański, Solecki, Czepielewski, Chrzczon, Czajkowski, Kawczak

Pozostałe wyniki 18. kolejki: Clearex Chorzów - MKF Solne Miasto Wieliczka 8:1, Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy 1:6, AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała (niedziela, 18), AZS UŚ Katowice - Gatta Active Zduńska Wola (poniedziałek, 20:05), FC Toruń - Lex Kancelaria Słomniki 5:0 (wo.)