MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Szkoła Tańca Kimama, idealne połączenie tańca i osobowości

red.
Zaczęło się od przyjaźni, a przerodziło się w biznes, który jak magnes przyciąga mieszkańców Szczecina. W czym tkwi sukces Szkoły Tańca Kimama? Odpowiedzi poszukaliśmy wspólnie z Adamem Dobrzańskim, który obecnie prowadzi studio.

Jak rozpoczęła się działalność Kimama Dance Studio?

- Szkoła jest na rynku od kilkunastu lat. Została założona w 2009 roku. Zaczęło się od przyjaźni i miłości do tańca. Dwie zapalone przyjaciółki dały początek działalności, która do dziś prężnie funkcjonuje. W chwili obecnej szkołą zarządzam ja. Należy podkreślić, że Kimama jest przede wszystkim miejscem, gdzie ludzie chcą być ze sobą, jest miejscem o wyjątkowej atmosferze w otoczeniu wspaniałych ludzi, którzy poznając nowe osoby, chcą również nauczyć się kroków wybranych przez siebie tańców. Jednak głównym założeniem jest tworzenie niesamowitej rodzinnej atmosfery. Kimama to miejsce stworzone z miłości do tańca i miłości do człowieka.

W takim razie, jak zbudowana jest oferta szkoły?

- Szkoła tańca Kimama ma bardzo obszerną ofertę i znajdziemy w niej wiele form tanecznych. Są tańce w parach: Bachata, Kizomba, Salsa, taniec imprezowy: np. Disco Fox, Disco Samba, West Coast Swing, ale również tańce solowe: Reggaeton, Commercial Dance, Ladies Class, poza wyżej wymienionymi mamy jeszcze kilka ciekawych propozycji w grafiku.

Które zajęcia są teraz najpopularniejsze?

- Największym zainteresowaniem cieszy się bachata, kizomba i salsa. Kimama tworzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, prezentujący wysokie umiejętności taneczne i dydaktyczne. Kimama to nie tylko szkoła tańca, dla wielu osób to miejsce, gdzie czują się swobodnie, gdzie mają mnóstwo przyjaciół. Zawiązują się relacje, które trwają całymi latami.

Uczą Państwo osoby indywidualne czy zdarzają się też firmy?

- Głównie naszym klientem są osoby indywidualne. Zdarza się, iż współpracujemy z firmami czy różnymi instytucjami, jednak w zdecydowanej mierze jest to klient indywidualny.

Co klienci najbardziej doceniają w Państwa działalności?

- Tak jak wspomniałem wcześniej, wiele czynników ma wpływ na fantastyczną atmosferę. Wysokie umiejętności instruktorów, szeroka oferta, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że na samym końcu trzeba obronić się jakością: tańca, jak i osobowością. Połączenie tych dwóch czynników: jakości i osobowości sprawia, że na kursach regularnych grupowych mamy 30, 40 50 osób na sali.

Czy planują Państwo poszerzyć swoją działalność w przyszłości?

- Kimama jest miejscem prężnie się rozwijającym. Ostatnio zmieniliśmy siedzibę i znajdujemy się w galerii handlowej Nowy Turzyn. To duży skok jakości i wizerunku, chcieliśmy przede wszystkim zadbać o komfort klienta: parking, prestiżowe miejsce, dobry węzeł komunikacyjny, jakość sali. Szkoła dysponuje w chwili obecnej trzema salami i czwartą małą do zajęć indywidualnych. To pozwala na rozszerzenie działalności o kolejne, nowe formy taneczne.

Czy mają Państwo nagrody, wyróżnienia, publikacje lub osiągnięcia, którymi chcieliby się Państwo pochwalić?

- Kimama nie jest miejscem, w którym przygotowujemy się do turniejów, jest miejscem przepełnionym tańcem i uśmiechem, a każdy bez presji we własnym tempie, wybierając odpowiedni dla siebie poziom, ma okazję nauczyć się tańca.

Kimama sp. z o.o., al. Bohaterów Warszawy 40, 70- 342 Szczecin
Tel. Adam Dobrzański 504 402 902
Telefon do szkoły tańca: 48 510745211
[email protected] | www.kimama.pl
https://www.facebook.com/KimamaDanceStudio

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wydanie specjalne Gol24 - Studio EURO 2024 - odcinek 1

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński