Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Uniwersytet Szczeciński zaprasza studentów i nie tylko na Giełdę Pracy

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
Tegoroczną Giełdę Pracy  będzie prezentacja pracodawców – przedstawiciele pracodawców spotkają się ze studentami i absolwentami w ramach stacjonarnych stanowisk.
Tegoroczną Giełdę Pracy będzie prezentacja pracodawców – przedstawiciele pracodawców spotkają się ze studentami i absolwentami w ramach stacjonarnych stanowisk. Mat. prasowe
Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 14 listopada 2023 r. na Wydziale Nauk Społecznych przy ul. Krakowskiej 71-79. Udział w tegorocznej Giełdzie Pracy zadeklarowało ponad 50 organizacji.

Podczas stacjonarnego wydarzenia będzie można spotkać się z przedstawicielami różnych firm i instytucji. Bezpośredni kontakt to doskonała okazja do tego, aby poznać rynek pracy, pracodawców i ich oczekiwania względem umiejętności i kompetencji kandydatów do pracy, ale także oferty pracy/staży/praktyk. Ponadto uczestnicy Giełdy Pracy mogą skorzystać także z porad ekspertów takich instytucji jak np. Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie.

Tegoroczną Giełdę Pracy będzie prezentacja pracodawców – przedstawiciele pracodawców spotkają się ze studentami i absolwentami w ramach stacjonarnych stanowisk.

Będzie można wziąć udział we wstępnych indywidualnych rozmowach rekrutacyjnych – pracodawcy, po wcześniejszej rekrutacji kandydatów, przeprowadzą wstępne rozmowy rekrutacyjne online. Zgłoszenia kandydatów na wstępne rozmowy rekrutacyjne przyjmowane są do 10.11.2023 r.

Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bazy ofert pracy, praktyk i staży zamieszczonych na platformie https://abk-usz.jobteaser.com . Każdy Pracodawca może bezpłatnie, samodzielnie zamieścić swoje ogłoszenia. Baza jest aktualizowana na bieżąco, a kandydaci mogą z niej skorzystać nawet po zakończonym wydarzeniu.

Osoby poszukujące pracy w „telegraficznym skrócie” dowiedzą się m.in. jak wygląda proces rekrutacji i ścieżka kariery w przedsiębiorstwach.

Katalog Pracodawców - w drukowanej publikacji rozdawanej bezpłatnie 14 listopada wśród uczestników wydarzenia można będzie znaleźć opisy firm biorących udział w wydarzeniu, a zwłaszcza bezcenne kontakty do osób i działów odpowiedzialnych za rekrutację.

W programie także stacjonarne warsztaty z praktykami – w sali 106 odbędą się warsztaty prowadzone przez:
CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. „Nie bój się pracy zdalnej! Home Office vs praca stacjonarna”, Kontrwywiad Wojskowy „Rola i miejsce Służby Kontrwywiadu Wojskowego w środowisku służb specjalnych”.

Będą też spotkania z doradcami zawodowymi – doradcy zawodowi z Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia pomogą w przygotowaniu się do kontaktu z pracodawcami i podjęcia działań, zmierzających do zdobycia często pierwszego doświadczenia zawodowego. Na indywidualnych spotkaniach kandydaci mają możliwość przeanalizowania ofert pracodawców uczestniczących w Giełdzie Pracy pod względem swoich umiejętności i predyspozycji oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Rozmowa z doradcą zawodowym będzie także doskonałym przygotowaniem do rozmów rekrutacyjnych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Najlepsze atrakcje Krakowa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński