Sparing: Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 3:1

Solomon Mawo (przy piłce) zdobył trzecią bramkę w siódmym rozegranym przez siebie sparingu w barwach Floty. Marcin Bielecki
Wyspiarze pewnie pokonali lidera III ligi w pierwszym od tygodnia rozegranym meczu sparingowym.

Wynik otworzył w 8 minucie Maciej Ropiejko wykorzystując rzut karny, podyktowany za faul na nim Piotra Kieruzela.

W 24 minucie Koba Szalamberidze otrzymał podanie ze środka pola od Krzysztofa Bodzionego i celnie uderzył na bramkę z woleja.

Po "jedenastce" padł gol dla Floty na 2:1 w 54 minucie. Tym razem poszkodowanym i szczęśliwym strzelcem w jednej osobie był Mateusz Broź.

Kwadrans później wynik ustalił Christian Nnamani, który wykorzystał dobre podanie od Solomona Mawo.

Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (1:1)
Bramki: Szalamberidze (24), Broź (54-karny), Nnamani (69) - Ropiejko (18-karny).
Flota: Melon - Jasiński (46 Opałacz), Udarević, Kieruzel (46 Wojciechowski), Fryc (65 Śpiączka), Niewiada (46 Arifović), Chyła, Bodziony (46 Broź), Ostalczyk (65 Nnamani), Szalamberidze (65 Misan), Marczew (65 Mawo).