Sandecja - Pogoń 2:1. Przegrana po meczu walki

Krzysztof Ufland.
Jedyną bramkę dla Pogoni zdobył Maciej Mysiak.
Jedyną bramkę dla Pogoni zdobył Maciej Mysiak. Fot. Andrzej Szkocki
Debiut Macieja Stolarczyka w roli trenera Pogoni nie wypadł dobrze. Po meczu walki Pogoń przegrała w Nowym Sączu 1:2. W końcu zobaczyliśmy jednak Pogoń walczącą.

Pierwszego gola zdobył już w 9 minucie Maciej Mysiak. Obrońca Pogoni otrzymał dobre dośrodkowanie od Olgierda Moskalewicza. Wyskoczył najwyżej w polu karnym i głową pokonał Marka Kozioła. Mimo wielu okazji, do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W W 71 minucie gospodarze wyrównali. Z lewej strony dośrodkował Konrad Cebula, a Arkadiusz Aleksander uprzedził jednego z obrońców Pogoni. Chwilę później gospodarze prowadzili po potężnym strzale z dystansu Vladimira Kukola. Szczecinianie próbowali odwrócić losy spotkania, ale wynik nie uległ zmianie. W końcówce czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Hrymowicz.

Sandecja Nowy Sącz: Marek Kozioł - Marcin Makuch, Jano Frohlich, Sebastian Fechner, Petar Borovicanin, Vladimir Kukol, Rudolf Urban, Pavel Eismann (53 Maciej Kowalczyk, 66 Arkadiusz Aleksander), Konrad Cebula, Cheikh Niane, Piotr Bagnicki (60 Piotr Kulpaka).

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Łukasz Matuszczyk (54 Robert Kolendowicz), Marcin Dymkowski, Krzysztof Hrymowicz, Maciej Mysiak - Piotr Petasz, Przemysław Pietruszka (78 Mikołaj Lebedyński), Bartosz Ława, Maksymilian Rogalski - Piotr Prędota (85 Marcin Bojarski), Olgierd Moskalewicz.