Przebudzenie Pogoni '04 Szczecin. Ma bramkarza wielozadaniowego

(sz)
Sebastian Wołosz
Pogoń '04 Szczecin przerwała pasmo porażek i pokonała 3:1 Słoneczny Stok Białystok. Gola strzelił bramkarz Daniel Szklarz.

Tydzień temu golkiper Pogoni '04 Szczecin zadebiutował w Futsal Ekstraklasie wskutek wykluczenia Łukasza Koszmidera. Już w meczu z AZS UG Gdańsk pokazał refleks i pewność siebie. Drugi występ w elicie był popisem Daniela Szklarza. Zatrzymał mnóstwo uderzeń, a w 14. minucie zdobył gola strzałem z własnej połowy.

Szczecinianie zwyciężyli na wschodzie Polski 3:1 i zdobyli pierwsze punkty w sezonie. Pozostali mimo to na dnie tabeli.

Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin 1:3 (1:2)
Bramki:
Lisowski (3) - Jakubiak (2), Szklarz (14), Maćkiewicz (40-karny)
Pogoń: Szklarz, Wilkosz - Peru, Solecki, Jakubiak, Czepielewski, Jurczak, Chrzczon, Maćkiewicz

Pozostałe wyniki 5. kolejki: Piast Gliwice - MKF Solne Miasto Wieliczka 3:2, Gatta Active Zduńska Wola - Clearex Chorzów 5:3, Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń (niedziela, 18), Red Dragons Pniewy - Lex Kancelaria Słomniki (poniedziałek, 19), AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk (poniedziałek, 20)