MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Popularna youtuberka wyda dobroczynny bankiet na rzecz zwierząt w pałacu pod Szczecinem

MM Trendy - patronat medialny
Pochodzi ze Szczecina, ale wraz z mężem, trójką dzieci i dwoma psami mieszka w urokliwej wsi nieopodal Szczecina. Żyje życiem, które sobie wymarzyła. Prowadzi kanał na YT pod pseudonimem Beata M. Jego tematykę poświęca modzie, urodzie, codzienności i wszystkiemu temu, co zachęca kobiety, by dwa razy w tygodniu spotkać się z nią na ekranie swoich telefonów i komputerów.
Pochodzi ze Szczecina, ale wraz z mężem, trójką dzieci i dwoma psami mieszka w urokliwej wsi nieopodal Szczecina. Żyje życiem, które sobie wymarzyła. Prowadzi kanał na YT pod pseudonimem Beata M. Jego tematykę poświęca modzie, urodzie, codzienności i wszystkiemu temu, co zachęca kobiety, by dwa razy w tygodniu spotkać się z nią na ekranie swoich telefonów i komputerów. Ewa Papa
Zrozumienie odpowiedzialności człowieka za zwierzęta poprzez stworzenie mostu między sztuką a filantropią stało się celem nowej akcji Inicjatywa Piękna. Pomysł przyjmie formę dobroczynnego bankietu z crowdfundingiem na żywo. Inicjatorką jest Beata Modranka, znana szerszej publiczności jako autorka kanału YouTube Beata M. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zakupić symboliczną cegiełkę.

Jak wyjaśnia inicjatorka - inspiracją dla niej był ogrom pracy, jaki wolontariusze wkładają w niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom.

Za reżyserią ekskluzywnego spotkania stanął malarz Lucas Lucaprio. Na miejsce pierwszej edycji bankietu organizatorzy wybrali Pałac w Mostach pod Szczecinem, a jako datę wskazali 13 czerwca.

- Na projekt Inicjatywa Piękna składa się bankiet: na zielonym terenie przed pałacem, prezentacja najnowszych modeli aut Grupy Polmotor oraz koncert w perłowej Sali Pałacu Main House w Mostach - zdradza Lucaprio.

- Będzie też kilka niespodzianek. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane w całości na rzecz fundacji Wspólna Inicjatywa dla Zwierząt.

Cena biletu (cegiełki) to 200 zł od osoby. Zainteresowani udziałem w wydarzeniu mogą kontaktować się z organizatorami pod adresem: [email protected] .

od 7 lat
Wideo

Temat aborcji wraca do Sejmu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński