Pogoń Szczecin zdeklasowała Regę Trzebiatów

mc
Od początku tego spotkania widać było, że mecz może wygrać tylko jeden zespół. Była to Pogoń Szczecin, która już po 25 minutach prowadziła z Regą Trzebiatów 2:0.

Pogoń Szczecin - Rega Trzebiatów 5:0 (3:0)

Bramki: Nowak (5), Szczyrba 2 (23, 48), Sieniawski (43-karny), Sobczyński (73).

Pierwszego gola szczecinianie strzelili po rzucie rożnym. Piłkę przedłużył na pierwszym słupku Marcin Dymek, a Marcin Nowak dopełnił formalności. Po kilkunastu minutach Michał Szczyrba wykorzystał błąd bramkarza Regi - Jakuba Łapczyńskiego i wpakował piłkę z bliska do siatki. Na 3:0 strzelił Damian Sieniawski, wykorzystując rzut karny, podyktowany za faul na nim samym.

Szczyrba uzyskał swojego drugiego gola ładnym strzałem z powietrza. Piąta bramka to ładne podłączenie się do akcji ofensywnej Adriana Sobczyńskiego, który dopadł do odbitej piłki i pewnie pokonał golkipera rywali.