MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Philips Ultinon Pro6000 LED. Po raz pierwszy z homologacją dla motocykli!

Paweł Piątek
Philips jest pierwszą marką, która wprowadziła na rynek lampy LED retrofit do motocykli z homologacją drogową w Niemczech i Hiszpanii. Jest to znakomita wiadomość dla kierowców na początek sezonu motocyklowego 2023.Homologację na zastosowanie retrofitów Philips Ultinon Pro6000 LED otrzymało ponad 70 modeli motocykli. Daje to możliwość lepszego oświetlania drogi i poprawia w ten sposób bezpieczeństwo jazdy.
Philips jest pierwszą marką, która wprowadziła na rynek lampy LED retrofit do motocykli z homologacją drogową w Niemczech i Hiszpanii. Jest to znakomita wiadomość dla kierowców na początek sezonu motocyklowego 2023.Homologację na zastosowanie retrofitów Philips Ultinon Pro6000 LED otrzymało ponad 70 modeli motocykli. Daje to możliwość lepszego oświetlania drogi i poprawia w ten sposób bezpieczeństwo jazdy. Philips
Philips jest pierwszą marką, która wprowadziła na rynek lampy LED retrofit do motocykli z homologacją drogową w Niemczech i Hiszpanii. Jest to znakomita wiadomość dla kierowców na początek sezonu motocyklowego 2023. Homologację na zastosowanie retrofitów Philips Ultinon Pro6000 LED otrzymało ponad 70 modeli motocykli. Daje to możliwość lepszego oświetlania drogi i poprawia w ten sposób bezpieczeństwo jazdy.

Spis treści

Philips Ultinon Pro6000 LED. Technologiczne wyzwanie

Opracowanie bezpiecznych i zatwierdzonych do użytku drogowego lamp LED retrofit do najpopularniejszych reflektorów halogenowych motocykli stanowiło techniczne wyzwanie dla inżynierów Lumileds, którzy priorytetowo traktują poprawę widoczności i zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Światła mijania i drogowe z alternatywnymi wkładami muszą spełniać wymogi prawne, jednocześnie nie oślepiać innych użytkowników dróg. Podczas szeroko zakrojonych testów prowadzonych we współpracy z TÜV Rheinland, lampy H4-LED, H7-LED udowodniły swoją najwyższą jakość i zostały zatwierdzone do użytku na drogach publicznych w Niemczech w najbardziej popularnych modelach motocykli. Testy te umożliwiły ostateczną homologację drogową w Federalnym Urzędzie Transportu Samochodowego (KBA) w Niemczech. Ostatecznie została ona przyznana zgodnie z §22a StVZO w formie Ogólnej Homologacji Typu (ABG) i umożliwia stosowanie w wybranych modelach pojazdów.

Philips Ultinon Pro6000 LED. Nawet 230% jaśniej

Lampy Ultinon Pro6000 LED oferują światło o intensywności nawet do 230% jaśniejszej niż tradycyjne lampy halogenowe. Dodatkowo, są one łatwe w instalacji dzięki kompaktowej konstrukcji.

Philips jest pierwszą marką, która wprowadziła na rynek lampy LED retrofit do motocykli z homologacją drogową w Niemczech i Hiszpanii. Jest to znakomita
Philips jest pierwszą marką, która wprowadziła na rynek lampy LED retrofit do motocykli z homologacją drogową w Niemczech i Hiszpanii. Jest to znakomita wiadomość dla kierowców na początek sezonu motocyklowego 2023.
Homologację na zastosowanie retrofitów Philips Ultinon Pro6000 LED otrzymało ponad 70 modeli motocykli. Daje to możliwość lepszego oświetlania drogi i poprawia w ten sposób bezpieczeństwo jazdy. Philips

Sekretem wydajności są zaawansowane chipy Lumileds LUXEON Altinon LED. Dają jaśniejsze światło niż wymagane minimum dla lamp halogenowych, co przekłada się na lepszą widoczność i zupełnie nowe wrażenia z jazdy. Białe światło o temperaturze barwowej do 5800 Kelwinów pozwala motocyklistom widzieć wyraźniej a precyzyjne rozproszenie światła umożliwia niezwykle kontrastowe oświetlenie drogi bez oślepiania innych kierujących. Bielsze światło LED poprawia zatem bezpieczeństwo jazdy. Pozytywnym efektem dodatkowym jest również optyczne „unowocześnienie” wyglądu motocykli emitujących światło z retrofitów.

Philips Ultinon Pro6000 LED. Wytrzymałe i łatwe w montażu

Lampy Philips Ultinon Pro6000 są odporne na wibracje i zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności. Dzięki unikatowej technologii AirBoost, lampy są wyposażone w zintegrowany system chłodzenia oparty na wentylatorze. Mają żywotność do 3000 godzin. Dodatkowo Philips oferuje możliwość rozszerzenia standardowej 2-letniej gwarancji o rok.

Kompaktowa konstrukcja lamp Philips Ultinon Pro6000 i ich zwiększona kompatybilność umożliwiają bezproblemową instalację. Jednoczęściowa konstrukcja i zintegrowana elektronika sprawiają, że retrofity LED są zgodne z wieloma modelami pojazdów i systemami reflektorów, a ich instalacja może odbywać się sprawnie nawet w ograniczonych przestrzeniach.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kraków: testy miniautobusu elektrycznego PEV6 marki King Long

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Philips Ultinon Pro6000 LED. Po raz pierwszy z homologacją dla motocykli! - Motofakty

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński