Nokaut Wilków. Pierwszy krok na drodze do I ligi postawiony

(mc)
Piotr Wojdyr rzucił 14 punktów w meczu z Notecją Inowrocław.
Wilki Morskie Szczecin rozpoczęły fazę play off. Przystąpiły do rywalizacji z pierwszego miejsca, więc pojedynek z ósmą po sezonie zasadniczym Notecią Inowrocław nie sprawił im większych problemów. Szczecinianie wygrali 91:58.

Wilki Morskie tylko w pierwszej kwarcie pozwalały gościom na prowadzenie wyrównanej gry. Noteć prowadził 3:2, 8:4 i 15:8, a potem 17:11. Jednak pierwsza kwarta skończyła się wynikiem 27:19 dla szczecinian. W tej części gry oczka dla gospodarzy zdobywali choćby Konrad Koziorowicz, Paweł Kowalczuk, czy Radosław Bojko.

Kilka skutecznych akcji gospodarzy i już przewaga sięgnęła 20 oczek. W ataku Wilków Morskich wychodziła prawie każda zagrywka. Po trzech minutach gry w ostatniej kwarcie ekipa trenera Marka Żukowskiego prowadziła już 79:49.

King Wilki Morskie Szczecin - Noteć Inowrocław 91:58 (27:19, 19:11, 26:16, 19:12)

Wilki Morskie: Koziorowicz 14, Wojdyr 14, Pluta 13, Bojko 12, Adamkiewicz 12, Stokłosa 7, Kowalczuk 5, Knowa 5, Kujawski 4, Nowacki 3, Milczyński 2, Uleryk.