Nasze Dobre z Pomorza. Wybieramy najpopularniejszy produkt na Pomorzu. Głosowanie zakończone

WF
Statuetka konkursu "Nasze Dobre z Pomorza" jest certyfikatem jakości.
Statuetka konkursu "Nasze Dobre z Pomorza" jest certyfikatem jakości. Radek Koleśnik
Udostępnij:
Rozpoczął się nasz plebiscyt "Nasze Dobre z Pomorza". To już dwunasta edycja tej akcji, której celem jest prezentowanie i promocja produktów i usług firm na Pomorzu. Głosowanie zakończy się 4 listopada 2019 r. o godz. 23.00

KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:

Nasze Dobre z Pomorza
- lista kandydatów

__________

"Nasze Dobre z Pomorza" jest największym medialnym i promocyjnym przedsięwzięciem prezentującym dorobek gospodarczy naszego regionu. W ciągu minionych edycji plebiscytu wzięło w nich udział 520 lokalnych firm. Akcja z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie wśród przedsiębiorców, dla których znak jakości "Nasze Dobre" jest symbolem uznania i zaufania konsumentów.

Do kogo adresowany jest plebiscyt? Mogą w nim wziąć udział podmioty gospodarcze zarejestrowane lub mają oddziały na terenie województwa pomorskiego lub zachodniopomorskiego, a ich produkt jest wytwarzany w tym województwie. Poprzez konkurs chcemy promować produkty, które stworzono u nas, na Pomorzu Zachodnim i Środkowym. Co roku zależy nam przede wszystkim na wyłonieniu tych niepowtarzalnych, którzy stać się mogą wizytówką regionu.

W plebiscycie firmy będą rywalizować w kilkunastu kategoriach: budownictwo, produkcja żywności, gastronomia, handel, technologia i innowacje, zdrowie i uroda, turystyka i rekreacja, usługi dla biznesu, dom i ogród, rolnictwo, motoryzacja. Jest też kategoria pracodawca roku oraz - po raz pierwszy - kategoria stworzona dla spółek miejskich.

Zgłoszone produkty zostaną przez naszą redakcję ocenione i zakwalifikowane do uczestnictwa w konkursie. Spośród nominowanych kapituła konkursu nagrodzi te produkty, które są wyjątkowe: odniosły sukces, są innowacyjne, ciekawe, rozwojowe. Kapitułę plebiscytu "Nasze Dobre z Pomorza" tworzą autorytety reprezentujących zarówno biznes i gospodarkę, jak i przedstawiciele samorządu, organizacji przedsiębiorców i świata nauki.

Ponadto spośród wszystkich nominowanych w plebiscycie, czytelnicy wybiorą ich zdaniem najciekawszy, a co za tym idzie najpopularniejszy produkt.

Uczestnicy zostaną zaprezentowani w kolejnych wydaniach "Głosu" oraz na naszych portalach internetowych. Laureaci mogą liczyć na nagrody. Wśród nich są m.in.: kampanie reklamowe o wartości 20 tys. zł a także możliwości posługiwania się znakiem jakości "Nasze Dobre z Pomorza" przez okres dwóch lat.

Na zgłoszenia firm, produktów i usług czekamy do 30 września. Szczegółowe informacje o plebiscycie, jego przebiegu, zasadach uzyskacie Państwo drogą mailową: anna.szczek@polskapress.pl lub pod nr tel: 510 016 520.

_____________

Informacji o akcji udziela Paweł Flak
tel. 697 770 104 (pon.-pt. w godz. 9-15)
e-mail: pawel.flak@polskapress.pl

Regulamin

_____________

Zobacz także: W poprzedniej edycji "Nasze Dobre z Pomorza" triumfowała firma Fimal.

Wideo

Materiał oryginalny: Nasze Dobre z Pomorza. Wybieramy najpopularniejszy produkt na Pomorzu. Głosowanie zakończone - Głos Pomorza

Dodaj ogłoszenie