Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Najlepszy snajper – Alexander Gorgon...

Naj, naj, naj… Pogoni Szczecin. Podsumowanie jesieni 2020 Portowców [ZDJĘCIA]

Najlepszy snajper – Alexander Gorgon
4 bramki to nie jest jakieś szczególnie dobre osiągnięcie, w dodatku Gorgon to nie jest snajper, ale to tylko pokazuje, jak duże jeszcze są rezerwy Pogoni. Atak pozycyjny to nie była domena Portowców, więc jak nastąpi w tej kwestii poprawa to będzie tylko lepiej z wynikami. Klub zresztą już jesienią podziałał w tym kierunku. Sezon rozpoczynał w ataku Adam Frączczak, o swoje walczył Adrian Benedyczak, ale dość szybko do zespołu dołączył napastnik ze Słowenii Luka Zahović. Na razie strzelił 2 bramki, ale najważniejsze, że się odblokował, bo pierwsze występy miał bez szczęścia w polu karnym przeciwników.

Nastrojowy koncert Krzysztofa Antkowiaka. Artysta zaśpiewał w NOK-u!

Tak Grosicki zaskoczył Jagiellonię! Rajd przez połowę boiska, a potem gol dla Pogoni

Polecamy

Konkurs plastyczny dla klas 1-3 szczecińskich szkół podstawowych jeszcze do 15 maja

Prezes ORLEN S.A.: Grupa ORLEN będzie przewidywalna i przejrzysta

Tych skrótów używasz niemal codziennie, ale czy wiesz, co właściwie oznaczają?