Nasza Loteria

Maszyny budowalne od GIZO - rozwiązania szyte na miarę

Materiał promocyjny Najlepszy sklep i usługa lata
Początki działalności firmy Gizo związane są z Białymstokiem, gdzie prawie trzydzieści lat temu otwarty został pierwszy oddział. Obecnie firma z powodzeniem funkcjonuje w dziesięciu polskich miastach, także w stolicy Pomorza Zachodniego.

Firma Gizo Jest znanym i cenionym partnerem. Zaufały jej przedsiębiorstwa nie tylko krajowe, ale i zagraniczne. Zaopatruje w maszyny budowlane budowy obiektów energetycznych, chemicznych, rafineryjnych, sportowych oraz wielu innych mniejszych projektów. Co najważniejsze sprzedaż oraz wynajem maszyn obsługiwany jest przez wszystkie dziesięć oddziałów, których zasięg działania pokrywa cały kraj, a także kilka przedstawicielstw zagranicznych działających na terenie Unii Europejskiej oraz Białorusi. Obecnie flota Gizo składa się z ponad 1900 różnego rodzaju maszyn budowlanych. W chwili obecnej oferta GIZO skierowana jest do firm z branży budowlanej i obejmuje:

• sprzedaż nowych podnośników marki SINOBOOM, MANITOU oraz GENIE;

• sprzedaż używanych podnośników;

• sprzedaż używanych specjalistycznych maszyn budowlanych;

• serwis podnośników;

• transport maszyn oraz elementów wielkogabarytowych;

• sprzedaż najazdów duraluminiowych Jedną z ważniejszych usług, którą świadczy Gizo jest możliwość sprawnego i bezpiecznego wykonania przeglądu okresowego podnośników.

W zależności od preferencji klient może zdecydować o chęci wykonania przeglądu w miejscu pracy maszyny lub w jednym z oddziałów firmy, również w szczecińskim. Wykonując naprawę lub przegląd maszyny w oddziale Gizo zapewniamy odpłatny transport podnośników w obu kierunkach. Decyzja o wykonaniu przeglądu lub naprawy w tym to obniżenie kosztów serwisu korzystając z:

• dodatkowego rabatu na części

• niższych stawek za roboczogodziny

• rabatu na usługę transportową

Oprócz sprzedaży, serwisu i najmu maszyn budowlanych firma Gizo proponuje swoim klientom również między innymi, sprzedaż zbiorników na wodę deszczową, co przy obecnych problemach związanych z suszą może być świetnym rozwiązaniem dla właścicieli domów. Żelbetowe monolityczne zbiorniki na wodę marki Gizo Q-line o pojemności do 10-15-20 000 litrów z systemem wstępnej filtracji zapewniają możliwość retencji wód deszczowych oraz technicznych. Dzięki nim każdy może być niezależnym i posiadać własne ekologiczne źródło niezakamienionej, miękkiej wody idealnie nadające się do użytku w gospodarstwach domowych, agroturystycznych oraz firmach. Zebraną wodą jesteśmy w stanie zasilić toalety, podlewać ogród, myć samochód oraz wykonywać inne czynności związane z wykorzystaniem Państwa domów i firm. Betonowa konstrukcja zbiornika oraz skład betonu pozwalają na długoterminowe przechowywanie wody bez ryzyka utraty jej jakości. Monolityczna żelbetowa konstrukcja zbiorników Gizo Q-line zapewnia ich wyjątkową długowieczność oraz 100% wodoszczelność. Dzięki dużej masie własnej 8-12 ton, zbiornik nie wymaga dodatkowego zabezpieczania przed zmianą położenia, a zróżnicowane kształty pokryw górnych pozwalają na dostosowanie do istniejącej nawierzchni. Opatentowany i zintegrowany system wstępnej filtracji pozwala na szybki i prosty serwis zbiornika. Dzięki nowatorskiej konstrukcji zbiorników na wodę Gizo Q-line jest w stanie stworzyć prosty system buforowania wód deszczowych, który jest do wbudowania już w 1 dzień.

Powstające programy, np. „Łap Deszcz” oraz świadomość o zbliżających się okresach suszy motywują szerokie grono klientów do stosowania tego typu perspektywicznych rozwiązań. Tego typu rozwiązanie to nowy prewencyjny trend w kierunku tworzenia niezależnie funkcjonujących budynków. Ogólnopolski Program „Łap Deszcz” pozwala na uzyskanie dofinansowania nawet do 80% wartości inwestycji.

Ponadto w najnowszej ofercie firmy Gizo pojawiły się regeneratory baterii z serii Q-Line do baterii trakcyjnych oraz akumulatorów kwasowych, żelowych oraz AGM. Regeneratory pozwalają przywrócić wydajność baterii nawet do 100%. W maszynach elektrycznych, żywotność akumulatorów pełni bardzo ważną rolę. Dbając o regularną regenerację baterii minimalizuje się koszty związane z ich wymianą nawet do 18 lat.

Przez prawie trzydzieści lat działalności firma Gizo otrzymała wiele pochlebnych opinii. „- Z przyjemnością rekomendujemy firmę GIZO jako solidnego i rzetelnego partnera. Firma GIZO realizowała dla nas w 2008 r. dostawę podestu ruchomego AWP-25S. Platforma wyróżnia się łatwością i szybkością montażu, prostą obsługą, zwartą konstrukcją co umożłiwia łatwy transport parkowanie urządzenia. Dzięki zastosowaniu platformy AWP prace przy montażu oświetlenia i różnego rodzaju dzieł sztuki stały się dużo łatwiejsze. Platforma jest nieodzownym urządzeniem przy konserwacji oświetlania i urządzeń podnośnikowych w naszej Auli. Ponadto jej zastosowanie znacząco podniosło bezpieczeństwo i komfort pracy.

Firma GIZO posiada wykwalifikowaną kadrą z zaangażowaniem realizującą zamówienia i służącą pomocą w doborze właściwego urządzenia. Dodatkowym atutem firmy jest zapewnienie fachowego szkolenia i zdobycia uprawnień do obsługi tych urządzeń” - podkreślają władze Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Dodatkowo dzięki doświadczonej kadrze z wieloletnim doświadczeniem firma Gizo jest w stanie rozwiązać wiele problemów i doradzić rozwiązania szyte na miarę dla konkretnego klienta. Nasi konsultanci chętnie odbierają telefony oraz zapraszają do spotkań bezpośrednich w naszym biurze.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński