Liderzy kadry są mocni. Nelip i Zawrotniak najlepsi w Szczecinie [ZDJĘCIA]

181 szpadzistów i szpadzistek wystąpiło w I Pucharze Polski Seniorów - Memoriale Artura Starza w Szczecinie Sebastian Wołosz
181 szpadzistów i szpadzistek wystąpiło w I Pucharze Polski Seniorów - Memoriale Artura Starza w Szczecinie. Wygrali reprezentanci Polski - Ewa Nelip i Radosław Zawrotniak.

Wicemistrzyni Świata (UKS Żoliborz Warszawa) w finale szczecińskich zawodów pokonała Barbarę Rutz (KS Szpada Wrocław) 15:12. Trzecie miejsca zajęły Kamila Pytka (AZS AWF Warszawa) i Aleksandra Zamachowska (Wisła Kraków).

U panów Zawrotniak pokonał Konstantyna Khadzhynowa 15:11 (obaj AZS AWF Kraków). Na podium byli też Mateusz Nycz (Piast Gliwice) oraz Francisco Limardo z Wenezueli (regulamin dopuszczał start obcokrajowców).

Młodzież Kusego Szczecin zajmowała odległe lokaty, a turniej był dla nich szansą na naukę.