Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kolejny „Dzień z ekspertem” w WSB. Będzie o komunikacji i wywieraniu wrażenia na innych

Anna Folkman
Anna Folkman
Już 25 września o godz. 10 w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie odbędzie się bezpłatne spotkanie z Piotrem Buckim. Obowiązują zapisy.

- Nie będzie banalnych rad, nie będzie wyświechtanych frazesów o markach, nie będzie konferencyjnego bełkotu - zapowiada Piotr Bucki, twórca autorskich programów szkoleniowych z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji i motywacji, certyfikowany coach w obszarze Business and Executive Coaching oraz trener kompetencji społecznych. - Będzie naukowe podejście, praktyczne rady do wdrożenia i spora dawka rzetelnie omówionych studiów przypadku. Słuchacze dowiedzą się, co łączy Masnego, Cialdiniego, Kenzo i LM96. Być może dowiedzą się też po prostu kim są i dlaczego warto ich znać.

Wykład na temat: „Mózg, marka osobista i muszka owocówka. Jak komunikować i wywierać wrażenie korzystając z neuronauki i psychologii poznawczej rozpocznie się w siedzibie WSP przy al. Wojska Polskiego 128 w auli nr 104 o godzinie 10. Na wykład otwarty obowiązują zapisy na www.wsb.pl/szczecin/aktualnosci.

Piotr Bucki - od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Główne obszary jego zainteresowań to zintegrowana komunikacja marketingowa, storytelling i psycholingwistyka, strategie w biznesie a błędy poznawcze, branding i komunikacja wizualna.

Zobacz też:Fryderyk Chopin zacumował w Szczecinie

Polecamy na gs24.pl:

Pogodno jako całośćPrzez wielu uchodzi za najpiękniejszą dzielnice willową w Polsce. Warto wybrać się tu na spacer. Można chodzić wąskimi uliczkami godzinami i podziwiać mnóstwo pięknych domów schowanych pośród zieleni. Mieszka tu około 25 tysięcy szczecinian. Polską nazwę Pogodno wprowadzono urzędowo w 1947 roku. Do 1945 tereny na wschód od ul. Traugutta nosiły nazwę (niem.) Ackermannshöhe ("Wzgórze Ackermanna"), na cześć ówczesnego nadburmistrza miasta. Część pomiędzy obecnymi ul. Czorsztyńską i Poniatowskiego nosiła nazwę Braunsfelde ("Pole Brauna").Centralną osią dzielnicy jest ul. Mickiewicza (na zdjęciu), dwupasmowa arteria, w środku której jeżdżą tramwaje w stronę centrum Szczecina.

7 cudów szczecińskich osiedli. Na początek Pogodno [nowy cykl gs24.pl]

Gs24.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński