HIPOKRATES 2023 Wzruszenie, radość i podziękowania - moc wspaniałych emocji w mediach społecznościowych po rozpoczęciu plebiscytu

Akcja specjalna HIPOKRATES 2023
Przez ostatnie tygodnie nasi Czytelnicy i internauci zgłaszali pracowników ochrony zdrowia do nagród w wielkim Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2023. We wtorek, 12 września rozpoczęło się głosowanie, które wzbudziło wiele pozytywnych emocji, zarówno wśród nominowanych, ich bliskich, jak i pacjentów oraz lokalnych społeczności. Zobacz, jak ogromne wsparcie otrzymują w mediach społecznościowych medycy.

Kolejna edycja prestiżowego Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przez ostatnie tygodnie, pacjenci nominowali do nagród pracowników ochrony zdrowia, którzy cechują się nie tylko fachową wiedzą i doświadczeniem, ale także cierpliwością, empatią i kulturą osobistą. We wtorek 12 września, gdy rozpoczęło się głosowanie, w mediach społecznościowych pojawiły się gratulacje oraz wyrazy wdzięczności, wzruszenia i wsparcia w postaci setek postów, komentarzy i udostępnień. Zobaczcie, jak kandydaci, pacjenci oraz ich bliscy dzielą się informacją o nominacji.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ
- sprawdź aktualne
wyniki głosowania
Medycy wdzięczni i zaskoczeni

Już sama nominacja jest wyróżnieniem i wyrazem uznania od pacjentów. Zgłoszeni do akcji pracownicy ochrony zdrowia nie kryją wzruszenia, wdzięczności i zaskoczenia. Publikują w mediach społecznościowych posty z podziękowaniami, zdjęcia, autorskie grafiki, a także chwalą się otrzymanymi listami nominacyjnymi. W swoich publikacjach kierują do pacjentów prośby o wsparcie oraz głosy:

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ
- sprawdź aktualne
wyniki głosowania
Wsparcie najbliższych

Radość płynie nie tylko od kandydatów. Rodziny i przyjaciele nominowanych medyków chwalą się ich osiągnięciem. Publikują posty pełne miłych słów, wsparcia i podziękowań za trud włożony w codzienną pracę, zachęcając tym samym do głosowania:

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ
- sprawdź aktualne
wyniki głosowania
Dumni pracodawcy

Przychodnie, szpitale oraz placówki medyczne również zachęcają do głosowania na swoich pracowników. Publikują w mediach społecznościowych posty, w których z dumą informują o ich wyróżnieniach w plebiscycie:

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ
- sprawdź aktualne
wyniki głosowania
Dziękują także placówki

Nasi Czytelnicy nominowali nie tylko pracowników ochrony zdrowia, ale także placówki medyczne - szpitale oraz gabinety i przychodnie, które również dziękują za zaufanie i docenienie publikując posty na swoich profilach w mediach społecznościowych:

Aktywni i kreatywni
w social mediach

O naszej akcji słychać niemalże we wszystkich mediach społecznościowych, a szczególnie na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz LinkedInie. Bycie aktywnym w social mediach pozwala docierać z informacją o udziale w akcji do szerokiej grupy odbiorców i tym samym zdobyć więcej głosów. Wszystkich kandydatów zachęcamy do publikowania na swoich profilach kreatywnych postów!

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ
- sprawdź aktualne
wyniki głosowania

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: HIPOKRATES 2023 Wzruszenie, radość i podziękowania - moc wspaniałych emocji w mediach społecznościowych po rozpoczęciu plebiscytu - Polska News

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński