Flota przegrała w Polkowicach

WALDEMAR MROCZEK
Krzysztof Bodziony strzelec jedne z bramek dla Floty.
Piłkarze Floty przegrali dziś na Dolnym Śląsku z przedostatnim w tabeli KS Polkowice 2:3 prowadząc do przerwy 2:1.

Bramki dla Floty zdobyli Piotr Tomasik w 13 i Krzysztof Bodziony w 33 minucie, dla gospodarzy Piotrowski w 27, Kocot w 62 i Micic w 72.

Do przerwy zdecydowanie dominowała Flota, która dwukrotnie obejmowała prowadzenie. W 13 minucie Niewiada podał na prawo do Ostalczyka, ten wycofał na dwudziesty metr do Tomasika, który w pełnym biegu pokonał Szymańskiego.

W 27 gospodarzom udało się wyrównać. Po serii złych wybić piłkę na przejął Piotrowski i ładnym strzałem z narożnika pola karnego wyrównał. Gospodarze cieszyli się tylko 6 minut. Bodziony głową wykończył wrzutkę Paczkowskiego i Flota schodziła na przerwę prowadząc.

Po przerwie stało się coś dziwnego. Całkowicie odwróciły się role i gospodarze strzelili dwie bramki co dało im bardzo potrzebne trzy punkty. W 62 minucie w zamieszaniu podbramkowym piłkę przejął Kocot i nie dał szans Waśkowowi, a 10 minut później Micic wykorzystał dobre zagranie Salamońskiego z rzutu rożnego.

Więcej o meczu w papierowym wydaniu Głosu w poniedziałek.