Dobrze - tylko do przerwy

dc, 2 września 2004 r.
Piłkarze Odry Chojna, beniaminka III ligi, nadal czekają na pierwszy punkt w rozgrywkach. W Toruniu z TKP grali dobrze, ale tylko do przerwy.

TKP Toruń - Odra Chojna 3:0 (0:0)

Bramki: Nowak (47), Maćkiewicz (60), Drwięga (70)

ODRA: Sobański - Bucyk, Kierul, Wąchała (72 Jaz), Zatorski (65 Michalski), Żebrowski, Turkiewicz, Matwijów (72 Łągiewczyk), Kwaśniewski, Mikitów, Gajewski (80 Gutkowski).

Zdecydowanym faworytem był TKP, który wcześniej pokonał u siebie inne zespoły z naszego regionu - Flotę 2:1 i Pogoń II 4:1. Odra toczyła wyrównany bój tylko w pierwszych 45 minutach. Mogła nawet zdobyć bramkę. W dobrej sytuacji znalazł się Mikitów, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i trafił w bramkarza. Z kolei po strzale Zatorskiego piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką bramki gospodarzy.

Druga połowa rozpoczęła się jednak fatalnie. Już w 47 minucie po rzucie rożnym nasi obrońcy nie upilnowali niskiego Nowaka, który strzałem głową zdobył prowadzenie. Wtedy z Odry uszło powietrze, inicjatywę przejęli torunianie, którzy bez problemu opanowali środek pola i wypunktowali Odrę.