Brązowy medal dla polskich siatkarek

Redakcja
Reprezentacja Polski wygrała w meczu o brązowy medal mistrzostw Europy z Niemkami 3:0.

Polki zagrały bardzo dobry mecz. Pierwszego seta pewnie wygrały do 16. Nieco więcej kłopotów Niemki sprawiły w drugim secie. Dopiero w końcówce Polkom udało się odskoczyć na kilka punktów i ostatecznie wygrały seta do 20.

Trzeci set był najbardziej wyrównany. Nasza reprezentacja zdobyłała przewagę, ale za każdym razem Niemki potrafiły odrobić straty. Kiedy było 23:20 wydawało się, że mecz jest już wygrany, ale Niemki znowu wyrównały zdobywając trzy punkty z rzędu. Dwie ostatnie piłki należały jednak do reprezentacji Polski i można było cieszyć się z medalu.