Znicz Pruszków - AZS Radex 70:62

(mc)
Tym razem trener Zbigniew Majcherek nie znalazł sposobu na rywali AZS.
Tym razem trener Zbigniew Majcherek nie znalazł sposobu na rywali AZS. Fot. Archwium
Znicz Pruszków - AZS Radex: W czwartym swoim meczu w I lidze AZS Radex Szczecin przegrał w Pruszkowie za Zniczem 62:70. Tym razem w naszym zespole pierwsze role grali podkoszowi. Po tej serii gier AZS jest siódmy w tabeli.

AZS zaczął dobrze to spotkanie, przez długie minuty prowadząc w pierwszej połowie. Najbardziej aktywni byli wtedy Maciej Majcherek oraz Paweł Podgalski. Do przerwy jednak to gospodarze prowadzili, akademicy nie zdołali w drugiej kwarcie rzucić 10 oczek. Powtórzyło się to w ostatniej części gry i ostatecznie to Znicz był górą.

Najlepiej w AZS punktowali: Maciej Majcherek 17, Karol Pytyś 15, Paweł Podgalski 12 I Stanisław Prus 7.