Wyrok: Gang Pitbulla idzie do więzienia! [DUŻO ZDJĘĆ]

  Wyrok: Gang Pitbulla idzie do więzienia! [DUŻO ZDJĘĆ]

  Małgorzata Oberlan

  Nowości Dziennik Toruński

  Aktualizacja:

  Nowości Dziennik Toruński

  Wyrok: Gang Pitbulla idzie do więzienia! [DUŻO ZDJĘĆ]
  1/31
  przejdź do galerii
  Jest wyrok na gang Pitbulla, który z Torunia prowadził seksbiznes w Płocku. Większość jego członków pójdzie do więzienia. Sami wnioskowali o dobrowolne poddanie się karze. Naczelna prostytutka grupy zarabiała 20-30 tys. zł miesięcznie.
  Najdłużej za kratami posiedzi Przemysław Ł., pseudonim Pitbull, który przyznał się do kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, czerpiącą korzyści z prostytucji. Orzeczona dla niego kara to 4 lata i 10 miesięcy więzienia oraz przepadek pieniędzy zarobionych na nierządzie. Ten 35-letni mężczyzna przyznał się też do nielegalnego posiadania broni oraz bicia kobiety, którą zmuszał do pracy dla siebie. Jest recydywistą z bogatą kartą karną.


  Zobacz galerię

  Jego żona Agnieszka Ł. skazana została na rok i 4 miesiące pozbawienia wolności. Kobieta pomagała mężowi prowadzić agencję towarzyską w Płocku. W śledztwie zeznała, że sama była prostytutką. Miesięcznie zarabiała 20-30 tysięcy zł. Z intratnego zajęcia zrezygnowała ze względu na stan zdrowia. Miała swoje ogłoszenia o seksusługach na portalu Roksa.pl. Tutaj też reklamowane były wdzięki prostytutek zatrudnionych w Płocku. Agnieszka Ł. była już karana sądownie za spowodowanie wypadku pod wpływem narkotyków oraz ich posiadanie.

  Zobacz także:


  11 miesięcy w więzieniu spędzi Tomasz K. , kolejny członek gangu. Co ciekawe, mężczyzna ten żył w Płocku z prostytutką Sylwią. Jak wyznał w prokuraturze, partnerka wspomagała go finansowo. "To była jej własna decyzja" - podkreślał. Kolejni członkowie gangu, w tym recydywista Jerzy P. pseudonim Biały Łabędź, Daniel L. i Dawid E. spędzą w więzieniu od 7 miesięcy do roku więzienia; jeden z nich zapłaci też 4 tys. zł grzywny.


  Zobacz koniecznie: Luksusowe życie polskich gangsterów [ZDJĘCIA PRYWATNE]  Polecamy: Wielka wyprzedaż w Lidlu. Ceny spadają do - 70 proc. [LISTA PRODUKTÓW]  Zobacz: "Kobiety mafii" Partyka Vegi online. Gdzie oglądać za darmo?  Jedynie Emilia B., siostra Pitbulla, usłyszała dziś wyrok skazujący w zawieszeniu. Kara dla niej to rok więzienia zawieszona okres 3 lat próby. Ta młoda kobieta odbierała telefony od klientów, których zainteresowały anonse na Roksa.pl. Robiła to w okresie, gdy jej brat z zoną wyjechali do zakopanego. Przyjmowała zlecenia i przekazywała je telefonicznie członkowi gangu w Płocku. Ten zaś dysponował wolnymi prostytutkami.

  Więcej czytaj na kolejnej stronie >>>
  1 »

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GS24 poleca:

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Zgłoś nauczyciela lub szkołę

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Zgłoś nauczyciela lub szkołę

  Nasze Dobre z Pomorza. Zagłosuj na najlepsze produkty i usługi

  Nasze Dobre z Pomorza. Zagłosuj na najlepsze produkty i usługi

  PRAWYBORY 2018. Zobacz laureatów

  PRAWYBORY 2018. Zobacz laureatów