reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 41 i Senatu, okręg nr 97

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Kto wygrał wybory 2019? Sprawdź listy kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu i przekonaj się, kto uzyskał najwięcej głosów. Kogo wybrali do Parlamentu w 2019 roku obywatele, których miejsce zamieszkania to obszar powiatu: policki oraz miasta na prawach powiatu: Szczecin? Zobacz, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 41 i będzie nas reprezentować właśnie jako poseł, a kto dostał się do Senatu z okręgu nr 41 i niebawem będzie senatorem. Zobacz, ilu twoich faworytów wygrało wybory parlamentarne 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 41

Granice tego okręgu to część województwa zachodniopomorskiego obejmująca obszary powiatów:

  • goleniowski,
  • gryficki,
  • gryfiński,
  • kamieński,
  • łobeski,
  • myśliborski,
  • policki,
  • pyrzycki,
  • stargardzki
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Szczecin,
  • Świnoujście.

Już wiemy, kto dostał się do Parlamentu. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 sa już oficjalne i ostateczne. Przekonaj się, kto w najbliższej kadencji Sejmu będzie cię reprezentował.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Rzepa Jarosław Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 622
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,68%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: inżynier ogrodnik

2. Słomski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 679
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Nowogard
  • Zawód: nauczyciel akademicki

3. Kusy-Kłos Anna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 566
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Marwice
  • Zawód: architekt krajobrazu

4. Kulinicz Tomasz Teodor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 393
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Nowogard
  • Zawód: samorządowiec

5. Bodnar Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 145
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Stargard
  • Zawód: samorządowiec

6. Marek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 350
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Łobez
  • Zawód: inżynier rolnictwa

7. Nowak Damiana ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 689
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: inżynier ogrodnik

8. Wawrzyniak Waldemar Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 017
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Gryfice
  • Zawód: prawnik

9. Gibas Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 146
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrzany
  • Zawód: samorządowiec

10. Janowicz Arkadiusz Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 673
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Pszczelnik
  • Zawód: magister turystyki

11. Demkowska Magdalena Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 430
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Stuchowo
  • Zawód: doradca finansowy

12. Żuk Jarosław Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 502
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łobez
  • Zawód: technik samochodowy

13. Chudzik Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Golenice
  • Zawód: ekonomista

14. Durka Andrzej Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 755
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: teatrolog

15. Kalinowska Dorota Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 648
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: psycholog

16. Pajor-Kubicki Remigiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 543
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Pyrzyce
  • Zawód: student

17. Glińska Anna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 792
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Plany
  • Zawód: rolnik

18. Liwak Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 317
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Ińsko
  • Zawód: nauczyciel

19. Jakubowicz-Dziduch Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 313
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: prawnik

20. Jasiewicz Eugeniusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 479
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wolin
  • Zawód: inżynier budownictwa lądowego

21. Korek Renata Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 587
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Trzebiatów
  • Zawód: menedżer kultury

22. Toszek Bartłomiej Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 196
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: prawnik

23. Chrałowicz Adam Wacław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Stargard
  • Zawód: politolog

24. Kustosz Olgierd ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 562
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Przelewice
  • Zawód: technik pszczelarz

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Gróbarczyk Marek Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 58 912
  • Procent głosów oddanych na listę: 35,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,52%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier mechanik

2. Dobrzyński Leszek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Szałabawka Artur Lesław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,41%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Jach Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 881
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,53%
  • Miejsce zamieszkania: Stargard
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Biernat Stefania Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,99%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: pedagog

6. Zaremba Krzysztof Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 189
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,95%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Mucha Rafał Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 672
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,84%
  • Miejsce zamieszkania: Gryfino
  • Zawód: prawnik

8. Drzazga Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 782
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Police
  • Zawód: historyk

9. Litwiński Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 035
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Posobkiewicz Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 325
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Świnoujście
  • Zawód: lekarz

11. Szelążek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Brwice
  • Zawód: inżynier leśnictwa

12. Kuźmińska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 872
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Węgorzyno
  • Zawód: ekonomista

13. Łyjak Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 290
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,7%
  • Miejsce zamieszkania: Nowielin
  • Zawód: ekonomista

14. Zarębska-Kulesza Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 963
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Świerczewo
  • Zawód: nauczyciel

15. Matecki Dariusz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 121
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,51%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: prawnik

16. Bogucki Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 659
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,78%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: adwokat

17. Brzozowska Maria Romualda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 270
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Myślibórz
  • Zawód: inżynier leśnik

18. Pawlak Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 018
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,07%
  • Miejsce zamieszkania: Dolice
  • Zawód: prawnik

19. Toboła Jolanta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 201
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Police
  • Zawód: nauczyciel

20. Kamiński Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 029
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Kamień Pomorski
  • Zawód: ekonomista

21. Dyczyńska Katarzyna Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Gryfice
  • Zawód: pedagog

22. Stój Agnieszka Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Świnoujście
  • Zawód: ekonomista

23. Kurzawa Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 055
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: pedagog

24. Kopeć Maciej Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 017
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,85%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Wieczorek Dariusz Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 24 924
  • Procent głosów oddanych na listę: 34,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,3%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: inżynier elektryk

2. Czarnecki Arkadiusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,55%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Bednarski Sebastian Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 074
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,65%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: specjalista do spraw stosunków międzynarodowych

4. Kotula Katarzyna Agata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 557
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,61%
  • Miejsce zamieszkania: Gryfino
  • Zawód: filolog angielski

5. Krystek Dawid Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,92%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: politolog

6. Christowa Czesława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Wołczkowo
  • Zawód: nauczyciel akademicki

7. Długoborski Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Chojna
  • Zawód: ekonomista

8. Kosno Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 724
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Zaborsko
  • Zawód: rolniczka

9. Pakulski Cezary Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: lekarz

10. Gmachowska Jagoda Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 504
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Police
  • Zawód: urzędnik administracji publicznej

11. Sy Amadou ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 018
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,64%
  • Miejsce zamieszkania: Stargard
  • Zawód: geolog

12. Leszczyńska Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 697
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: emerytka

13. Arbaros Wiktoria Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 655
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Police
  • Zawód: studentka

14. Piotrowska Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Żabów
  • Zawód: inżynier ochorny środowiska

15. Szymańska Teresa Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 751
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Mierzyn
  • Zawód: pośrednik nieruchomości

16. Maćkowiak Jerzy Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 373
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dobra
  • Zawód: inżynier budownictwa

17. Malisz Zofia Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: nauczyciel akademicki

18. Maślana Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 052
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Nowogard
  • Zawód: specjalista do spraw pomocy społecznej

19. Serafinowicz Maria Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 498
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: socjolożka

20. Kochan Tymoteusz Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 848
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: filozof

21. Kordzielewski Sasza Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Stepnica
  • Zawód: politolog

22. Kostuś Natalia Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: ekonomistka

23. Sobolewski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 014
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: inżynier inżynierii materiałowej

24. Agatowska Joanna Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 603
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,19%
  • Miejsce zamieszkania: Świnoujście
  • Zawód: ekonomistka

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Bedka Marcin Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 567
  • Procent głosów oddanych na listę: 37,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,46%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecinek
  • Zawód: geodeta

2. Rzeuska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 872
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: radca prawny

3. Sosnowska Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 680
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: ekonomista

4. Szenderowicz Klaudia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 425
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: asystent prawny

5. Piątkowski Grzegorz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 450
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Przybiernówko
  • Zawód: nauczyciel

6. Wawruszczak Iwona Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 618
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Stargard
  • Zawód: inżynier ochorny środowiska

7. Kozłowska Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: technik bhp

8. Gapys Dariusz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 311
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: stolarz

9. Matusiak Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 824
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Olszewski Krzysztof Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: monter maszyn i urządzeń okrętowych

11. Korus Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 479
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Myśliwiec Piotr Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: kierowca międzynarodowy

13. Olech Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 697
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: dostawca

14. Słodowicz Konrad Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: informatyk

15. Bętkowski Jakub Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 380
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Świnoujście
  • Zawód: technik żywienia

16. Rawdanowicz Beata Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Suchań
  • Zawód: kucharz

17. Postół Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 320
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Poczernin
  • Zawód: rolnik

18. Gawrońska Anna Kazimiera ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 264
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: manager

19. Lewandowski Józef Romuald ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 492
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gryfino
  • Zawód: inżynier elektronik

20. Figas Małgorzata Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 351
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: manager

21. Parobiec Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 139
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: tokarz - frezer

22. Pluta Natalia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 028
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Okunica
  • Zawód: pedagog specjalny

23. Gładkow Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 012
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Gryfino
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Nitras Sławomir Witold ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 78 513
  • Procent głosów oddanych na listę: 46,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 16,69%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Marchewka Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 30 047
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,39%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: ekonomista

3. Obrycki Norbert Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 640
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Łącki Artur Jarosław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 5 668
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Rewal
  • Zawód: samorządowiec

5. Filiks Magdalena ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 224
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,02%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: ekonomista

6. Napieralski Grzegorz Bernard ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 766
  • Procent głosów oddanych na listę: 7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,5%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Jabłońska Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 905
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,83%
  • Miejsce zamieszkania: Świnoujście
  • Zawód: samorządowiec

8. Kalina Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 955
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: nauczyciel historii

9. Sucharzewski Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 644
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Stargard
  • Zawód: adwokat

10. Łebiński Wojciech Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 976
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Goleniów
  • Zawód: urzędnik samorządowy

11. Stankiewicz Marek Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 191
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Stargard
  • Zawód: inżynier mechanik

12. Chojecki Zbigniew Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Myślibórz
  • Zawód: adwokat

13. Siarkiewicz Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 340
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Barlinek
  • Zawód: ekonomista

14. Lalak - Szawiel Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 662
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Łobez
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

15. Andrych Hubert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 864
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Pniewo
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

16. Napiwodzka Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 657
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Mierzyn
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

17. Tołoczko Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 788
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Pyrzyce
  • Zawód: urzędnik samorządowy

18. Rębacz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 311
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Batowo
  • Zawód: technik administracji

19. Drzewińska Wioletta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Dębno
  • Zawód: urzędnik samorządowy

20. Walczak Damian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 804
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Police
  • Zawód: pracownik biurowy

21. Schrammek Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 407
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Pobierowo
  • Zawód: pisarz

22. Zielinkiewicz Elżbieta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 643
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Chojna
  • Zawód: urzędnik samorządowy

23. Schneider Maria Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

24. Misiło Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 044
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: parlamentarzysta

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 97

Granice tego okręgu to obszar powiatu:

  • policki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Szczecin.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 97 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 97.

Grodzki Tomasz Paweł ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 149 245
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 65,57%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: lekarz specjalista chirurgii klatki piersiowej

Jacyna-Witt Małgorzata Anna ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 78 378
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 34,43%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: ekonomista

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3