MKTG SR - pasek na kartach artykułów

#WspieramyLokalnyBiznes - edukacja - te firmy działają online i zdalnie w zachodniopomorskim

Redakcja online
Redakcja online
Wesprzyj lokalny biznes w zachodniopomorskim!
Wesprzyj lokalny biznes w zachodniopomorskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z zachodniopomorskiego, w branży „edukacja”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w zachodniopomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „edukacja”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

EDUKACJA - nauczanie zdalne, platformy, kursy, szkoły językowe etc.) oraz szkolenia, kursy, doradztwo (w tym webinaria i e-learningi)

Szczecin

Dobrepytanie.eu Katarzyna Lewandowska

Webinary, szkolenia online dla grup oraz indywidualne w zakresie sprzedaży, zarządzania w kryzysie, przechodzenia przez zmianę, odporności psychicznej.


ADIKUS Adrian Niklewicz

Kompleksowe wsparcie BHP, indywidualne podejście do potrzeb Klienta

Kompleksowe i pełne wsparcie dla firm w zakresie BHP


Zachodniopomorskie Centrum Informatyki

Zachodniopomorskie Centrum Informatyki oferuje kursy i szkolenia informatyczne realizowane indywidualnie lub grupowo z zakresu wielu popularnych programów oraz języków programowania. Realizujemy również kursy typu „custom trainings” dostosowane do zapotrzebowania klienta dobierając optymalnie ilość godzin oraz zakres materiału. Centrum dodatkowo zajmuje się korepetycjami dla uczniów, doradztwem informatycznym, projektowaniem serwisów internetowych oraz naprawą i instalacją sprzętu IT.


Akademia Bezpiecznej Nauki i Techniki Jazdy

Szkolimy przez internat w trosce o bezpieczeństwo instruktorów i kursantów

Nauka jazdy, doskonalenie umiejętności bezpiecznej jazdy


Germania Studio Języków Obcych

Języki obce? O tak, to jest prawdziwa pasja. Nie potrafimy żyć bez pracy z uczniami, a zmienność ich wymagań i zainteresowań dostarcza nam ogrom emocji w postaci ciągłej chęci doskonalenia siebie w walce o dobro klienta. Zależy nam na stworzeniu miejsca nieszablonowego. Lubimy iść pod prąd i inicjować nieoczywiste działania. W naszej zawodowej postawie nie ma miejsca na samą teorię, jest praktyka i wiedza poparta doświadczeniem. Studio Języków Obcych jest przeciwieństwem stereotypowego wizerunku szkoły. To nie jest tylko miejsce.. to przede wszystkim historie naszych klientów, starszych i najmłodszych uczniów, ludzi których wciąż poznajemy i którzy nas inspirują. Studio powstało z myślą o najbardziej wymagających uczniach, którym zależy przede wszystkim na komunikacji w języku obcym. To spersonalizowane miejsce, gdzie oprócz wysokiego standardu nauczania, niezwykle ważna jest też estetyka pracy. Naukę z użyciem nowoczesnych technologii, aplikacji i gier doceniają zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Zapisz się na kurs i zadbaj o rozwój swoich kompetencji językowych. Zapraszamy również na kursy indywidualne i online, ilość miejsc ograniczona.


Daria Dygacz My Passion

Twoja szkoła muzyki i nauki gry na instrumentach muzycznych, nauka online.

Twoja szkoła muzyki. Nauka gry na pianinie oraz śpiew. Zajęcia przedszkolne grupowe lub lekcje indywidualne. Wszystko odbywa się poprzez internet.


Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie

Szanowni Państwo! Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie w tym roku świętuje jubileusz 70-lecia swej aktywnej działalności. Jesteśmy jednym z najdłużej działających stowarzyszeń oświatowych, które funkcjonuje na Polskim rynku edukacyjnym kształcąc pokolenia. Realizujemy usługi edukacyjne w formie kursów, szkoleń, seminariów i warsztatów w różnych dziedzinach wiedzy i umiejętności. Z sukcesem pozyskujemy i realizujemy projekty ze środków zewnętrznych dedykowanych zarówno dla instytucji publicznych jak i mieszkańców Pomorza Zachodniego m.in.: uczniów i studentów, pracowników socjalnych czy seniorów. Naszym dużym sukcesem jest założenie i prowadzenie trzech placówek oświatowych: 1. Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie (od 1997 r.) 2. Przedszkola i Żłobka Wyspa Malucha w Przecławiu (od 2011 r.) 3. Przedszkola i Żłobka Strefa Malucha w Technoparku Pomerania w Szczecinie (od 2015 r.) Jesteśmy jednym z 19 Oddziałów Regionalnych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, którego Zarząd Główny mieści się w Warszawie. Jako organizacja non-profit zapewniamy Państwu wysoką jakość naszych usług szkoleniowych oraz oferujemy konkurencyjne na rynku ceny. W naszej wieloletniej historii mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma instytucjami państwowymi, samorządowymi, edukacyjnymi oraz z przedsiębiorcami – zawsze mając na względzie jakość usług oraz indywidualne oczekiwania klienta. Nasz Ośrodek Kształcenia Ustawicznego otrzymał akredytację Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty na prowadzenie działalności w formach pozaszkolnych. Ośrodek Kształcenia Ustawicznego jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, a jakość naszych usług potwierdza certyfikat jakości ISO 9001:2015. Nieustannie staramy się łączyć wieloletnią tradycję i nasze doświadczenie z ciągłym poszukiwaniem nowych form i obszarów realizacji idei kształcenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz zachęcamy do współpracy!


Allegretto

Uczymy gry na pianinie, gitarze, akordeonie, keyboardzie, flecie, klarnecie, trąbce, saksofonie i perkusji

Uczymy gry na instrumentachmuzycznych


do better

Nowość- nauczanie online języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania

kursy języka angielskiego online na wszystkich poziomach,tłumaczenia specjalistyczne


Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców Polish Is My Love

Uczymy jęzka polskiego online

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Grupowe i indywidualne.


Koszalin

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ZDZ w Koszalinie

Szkolenia zawodowe-kwalifikacyjne: spawaczy, operatorów maszyn budowlanych, szkolenia energetyczne, ADR, Certyfikat kompetencji zawodowych dla właścicieli firm, przygotowanie do egzaminu sprawdzająceg, czeladniczego, mistrzowskiego w Izbie Rzemiosł, doradztwo zawodowe


Stargard

Szkoła Muzyczna Casio Stargard

lekcje muzyki online

Prowadzimy lekcje muzyki online. Nauczamy indywidualnie na instrumentach: Perkusja, Pianino, Skrzypce, Gitara, Wokal. Zadzwoń! Udzielimy więcej szczegółów!


Kołobrzeg

Usługi Szkoleniowe i Turystyczne Anna Możdżyńska

Usługi szkolenia personelu w branży hotelarskiej,gastronomicznej,turystycznej.Pilotaż wycieczek,przewodnictwo turystyczne w j.polskim i w j.niemieckim.


Gryfino

ACE - Języki Obce

Nauczanie j. angielskiego. Egzamin ósmoklasisty / matura. Zajęcia online.


Ośrodek Szkolenia CRAFT

Kursy spawania

Kursy spawania. Egzaminy odnawiające uprawnienia. Weryfikacja uprawnień. Doszkolenia pracowników.


Czaplinek

kochamżagle.pl

Szkolenia żeglarskie i motorowodne w małych grupach. Patenty żeglarskie, motorowodne, licencje na holowanie obiektów pływających, licencje radiopetatorów SRC.


Białystok

ADAM MRÓZ INDYWIDUALNE KURSY KOMPUTEROWE ON-LINE

Komputerowe, indywidualne kursy dla seniorów i nie tylko. Lekcje ON-LINE - NAUKA ZDALNE - wygodna, bezpieczna, oszczędzająca czas i pieniądze (brak dojazdów, parkowania itd). CAŁY ŚWIAT - lekcje mogą odbywać się w każdym miejscu z dostępem do internetu


Koszalin I Okolice

KONCERTINO

Nauczanie gry na instrumentach, rytmika, działalność koncertowa, umuzykalnianie - uwaga nawet NAJMŁODSZYCH dzieci. Bardzo wysoki poziom


Wrocław

Between

Szkoła językowa , tłumaczenia, szkolenia


Zobacz inne branże w regionie

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński