Totolotek Puchar Polski. Błękitni Stargard ograli pierwszoligowca [ZDJĘCIA]

Zaktualizowano
Błękitni pokonali Sandecję 3:0 Tadeusz Surma
Nie zwalniają tempa drugoligowi Błękitni Stargard. W 1/16 Pucharu Polski wyeliminowali pierwszoligową Sandecję Nowy Sącz. Obejrzyj galerię zdjęć dzisiejszego spotkania.

W 1/32 Pucharu Polski stargardzki drugoligowiec pokonał 25 września ekstraklasową Wisłę Kraków. To zapewniło im udział w 1/16 PP. Rywalem tym razem był pierwszoligowiec.

Spotkanie 1/16 PP rozegrane zostało dzisiaj w Stargardzie. I tym razem górą był drugoligowiec. Błękitni wygrali wysoko 3:0. W całym spotkaniu mieli przewagę, stworzyli sobie znacznie więcej okazji bramkowych.

W 40 minucie pierwszego gola strzelił krystian Sanocki, a po przerwie w 66 minucie bramkę strzelił Wojciech Fadecki, a w 77 minucie wynik ustalił Piotr Kurbiel. Fadecki uderzył nie do obrony z wole, a Kurbiel przelobował bramkarza Sandecji Daniela Bielicę.

Pierwszoligowiec w dzisiejszym meczu stworzył sobie jedną doskonałą sytuację. Jeszcze kiedy był remis, w 33 minucie sytuacji sam na sam z bramkarzem Błękitnych Mariuszem Rzepeckim nie wykorzystał Mateusz Klichowicz, a dobitka Adriana Danka była niecelna.

Żółtą kartkę obejrzał Dawid Szufryn.

Błękitni Stargard awansowali do 1/8 Pucharu Polski. Rywala poznają po losowaniu.

Błękitni Stargard - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)

Bramki: Sanocki 40, Fadecki 66, Kurbiel 77.

Błękitni: Rzepecki, Nowak, Ostrowski, Sadowski, Szrek, Karmański, Łysiak, Sanocki (81 Bochnak), Cywiński (81 Paczuk), Fadecki (86 Sitkowski), Kuribel.

Sandecja: Bielica, Socha, Piter-Bucko, Szufryn, Kanach (85 Kuźma), Danek, Thiago (45 Dudzic), Walski, Kałahur (67 Basta), Klichowicz, Korzym

Błękitni Stargard pokonali Wisłę Kraków. Obejrzyj zdjęcia z ...

Obejrzyj także jak Wojciech Fadecki strzelił karnego w spotkaniu ligowym Błękitnych Stargard przeciwko Skrze Częstochowa

Chrobry złapał formę. Jedenastka 15. kolejki Fortuna 1 Ligi ...