MKTG SR - pasek na kartach artykułów

TomTom Road Analytics. Zarządzanie ruchem będzie jeszcze łatwiejsze

Paweł Piątek
Marka TomTom ogłosiła właśnie, że Tom Tom Junction Analytics - pierwszy pakiet produktów tej marki do analizy ruchu - dostępny jest już w Microsoft Azure Marketplace dla wszystkich klientów Microsoft Azure. Road Analytics zapewnia wgląd w transport oraz ruch drogowy, co pozwala podejmować  decyzje, które pomogą zmniejszyć korki i emisję spalin, a przede wszystkim usprawnić mobilność. Jest to pierwszy z linii czterech produktów do analizy dróg, które zostaną udostępnione na platformie.
Marka TomTom ogłosiła właśnie, że Tom Tom Junction Analytics - pierwszy pakiet produktów tej marki do analizy ruchu - dostępny jest już w Microsoft Azure Marketplace dla wszystkich klientów Microsoft Azure. Road Analytics zapewnia wgląd w transport oraz ruch drogowy, co pozwala podejmować decyzje, które pomogą zmniejszyć korki i emisję spalin, a przede wszystkim usprawnić mobilność. Jest to pierwszy z linii czterech produktów do analizy dróg, które zostaną udostępnione na platformie. TomTom
Marka TomTom ogłosiła właśnie, że Tom Tom Junction Analytics - pierwszy pakiet produktów tej marki do analizy ruchu - dostępny jest już w Microsoft Azure Marketplace dla wszystkich klientów Microsoft Azure. Road Analytics zapewnia wgląd w transport oraz ruch drogowy, co pozwala podejmować decyzje, które pomogą zmniejszyć korki i emisję spalin, a przede wszystkim usprawnić mobilność. Jest to pierwszy z linii czterech produktów do analizy dróg, które zostaną udostępnione na platformie.

TomTom Junction Analytics jest częścią pakietu produktów do analityki drogowej, który wykorzystuje historyczne i bieżące dane o ruchu drogowym w oparciu o anonimowe dane o prędkości z ponad 600 milionów urządzeń połączonych (connected) na całym świecie. Rezultatem są szczegółowe, wysokiej jakości dane dostarczane za pomocą intuicyjnych narzędzi, które umożliwiają zarządom dróg, właścicielom autostrad i centrom zarządzania ruchem, tworzenie inteligentniejszych rozwiązań w zakresie mobilności. Produkty są teraz dostępne za pośrednictwem Microsoft Azure Marketplace, sklepu internetowego oferującego aplikacje i usługi na platformie Azure. Klienci TomTom mogą teraz korzystać z wydajnej i zaufanej platformy chmurowej Azure, z usprawnionym wdrażaniem i zarządzaniem.

„Dane i analizy drogowe stają się coraz ważniejsze dla inteligentnego planowania miast" – powiedział Ralf-Peter Schäfer, Vice President, TomTom Traffic & Travel Information. „Udostępnienie naszych wiodących w branży produktów analitycznych na platformie Azure, umożliwi planistom transportu, władzom miast, twórcom koncepcji smart cities oraz dostawcom platform analizy rynku, zrozumienie procesów, prognozowanie oraz świadczenie lepszych usług obywatelom i podróżnym na całym świecie. Analityka skrzyżowań w czasie rzeczywistym umożliwia również miastom i zarządcom ruchu optymalizację sygnałów drogowych w czasie rzeczywistym, pomagając zmniejszyć zatory i emisje spalin”.

„Cieszymy się, że możemy powitać TomTom Junction Analytics w Microsoft Azure Marketplace, który zapewnia naszym partnerom doskonałą ekspozycję na klientów z całego świata, korzystających z rozwiązań opartych na chmurze" – powiedział Jake Zborowski, General Manager Microsoft Azure Platform w Microsoft Corp. „Azure Marketplace oferuje światowej klasy doświadczenia od zaufanych partnerów z całego świata, z rozwiązaniami przetestowanymi pod kątem bezproblemowej współpracy z Azure”.

Rozwiązania TomTom Road Analytics działają na platformie Azure i korzystają z globalnej dostępności i skalowalności usług chmurowych firmy Microsoft. Wprowadzenie produktów Road Analytics do Azure Marketplace zwiększa wartość i łatwość, z jaką klienci platformy Azure mogą zintegrować analitykę drogową ze swoimi rozwiązaniami dzięki prostemu, przejrzystemu, ujednoliconemu rozliczaniu i uwierzytelnianiu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Policja radzi jak zaplanować podróż

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: TomTom Road Analytics. Zarządzanie ruchem będzie jeszcze łatwiejsze - Motofakty

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński