Terminarz III ligi piłkarskiej na sezon 2020/21 z udziałem Świtu Szczecin, Chemika Police, Pogoni II Szczecin i Floty Świnoujście

Jakub Lisowski
Jakub Lisowski
W 1. kolejce ze zwycięstwa cieszyła się Flota Świnoujście.
W 1. kolejce ze zwycięstwa cieszyła się Flota Świnoujście. Piotr Dworakowski
Ruszyły rozgrywki III ligi. Prezentujemy terminarz ligi. Grają 22 zespoły, awansuje jeden, a spadnie minimum siedem. Na boiskach powalczą cztery zespoły z regionu szczecińskiego: Świt Szczecin, Chemik Police, Pogoń II Szczecin i Flota Świnoujście.

1. kolejka - 1-2 sierpnia
Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 1:5
Świt Szczecin - Górnik Konin 3:1
Flota Świnoujście - Unia Janikowo 3:1
Unia Swarzędz - Chemik Police 0:0
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0:0
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0:1
Gryf Wejherowo - Elana Toruń – mecz przełożony na 2 września
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 2:6
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 2:0
Polonia Środa - Sokół Kleczew 2:1
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Gdynia 0:2

2. kolejka - 8-9 sierpnia
Chemik Police - Gwardia Koszalin
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca - Świt Szczecin
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo - Polonia Środa
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - KP Starogard
Górnik Konin - Gryf Wejherowo
GKS Przodkowo - Unia Swarzędz

3. kolejka - 15-16 sierpnia
Świt Szczecin - Chemik Police
Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno
Polonia Środa - Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo
Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca
KP Starogard - Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin
Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew

4. kolejka - 22-23 sierpnia
Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście
Chemik Police - Gryf Wejherowo
GKS Przodkowo - Świt Szczecin
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
Mieszko Gniezno - Polonia Środa
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca - KP Starogard
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin

5. kolejka - 29-30 sierpnia
Świt Szczecin - Unia Swarzędz
KP Starogard - Chemik Police
Flota Świnoujście - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin
Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin
Polonia Środa - Jarota Jarocin
Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew - Unia Janikowo

6. kolejka - 5-6 września
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Górnik Konin - Flota Świnoujście
Chemik Police - Kotwica Kłobrzeg
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń
Elana Toruń - Polonia Środa
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec
GKS Przodkowo - KP Starogard
Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo

7. kolejka - 12-13 września
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec - Chemik Police
Flota Świnoujście - Radunia Stężyca
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin
KP Starogard - Unia Swarzędz
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo
Polonia Środa - Górnik Konin
Pomorzanin Toruń - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno

8. kolejka - 19-20 września
Chemik Police - Flota Świnoujście
Świt Szczecin - Gryf Wejherowo
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca - Polonia Środa
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin - KP Starogard

9. kolejka - 26-27 września
Flota Świnoujście - GKS Przodkowo
Polonia Środa - Chemik Police
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno
KP Starogard - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin
Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Unia Janikowo - Jarota Jarocin

10. kolejka - 3-4 października
Chemik Police - Pomorzanin Toruń
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
Elana Toruń - Unia Janikowo
Górnik Konin - Sokół Kleczew
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec
GKS Przodkowo - Polonia Środa
Gryf Wejherowo - KP Starogard

11. kolejka - 10-11 października
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia - Chemik Police
Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin
KP Starogard - Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo
Polonia Środa - Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca
Unia Janikowo - Górnik Konin
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin

12. kolejka - 17-18 października
Świt Szczecin - Flota Świnoujście
Chemik Police - Sokół Kleczew
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Elana Toruń - Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca - Unia Janikowo
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń
Gwardia Koszalin - Polonia Środa
Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec
KP Starogard - Kotwica Kołobrzeg

13. kolejka - 24-25 października
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo
Polonia Środa - Świt Szczecin
Unia Janikowo - Chemik Police
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec - KP Starogard
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
Mieszko Gniezno - Górnik Konin
Jarota Jarocin - Elana Toruń

14. kolejka - 31 października
Chemik Police - Pogoń II Szczecin
KP Starogard - Flota Świnoujście
Świt Szczecin - Pomorzanin Toruń
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń
Górnik Konin - Jarota Jarocin
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno
GKS Przodkowo - Unia Janikowo
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo - Polonia Środa
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec

15. kolejka - 7-8 listopada
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
Mieszko Gniezno - Chemik Police
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin
Polonia Środa - KP Starogard
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
Unia Janikowo - Unia Swarzędz
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
Elana Toruń - Górnik Konin

16. kolejka - 11 listopada
Chemik Police - Jarota Jarocin
Świt Szczecin - Sokół Kleczew
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin
Radunia Stężyca - Elana Toruń
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno
KP Starogard - Pomorzanin Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa

17. kolejka - 14-15 listopada
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
Elana Toruń - Chemik Police
Unia Janikowo - Świt Szczecin
Polonia Środa - Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - KP Starogard
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Górnik Konin - Radunia Stężyca

18. kolejka - 6-7 marca
Chemik Police - Górnik Konin
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin
Flota Świnoujście - Polonia Środa
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
GKS Przodkowo - Elana Toruń
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo
KP Starogard - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń

19. kolejka - 13-14 marca
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin
Radunia Stężyca - Chemik Police
Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście
Polonia Środa - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo - KP Starogard
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
Elana Toruń - Unia Swarzędz
Górnik Konin - GKS Przodkowo

20. kolejka - 20-21 marca
Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia
Świt Szczecin - Jarota Jarocin
KP Starogard - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Chemik Police
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca
Unia Swarzędz - Górnik Konin
Gwardia Koszalin - Elana Toruń
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
Polonia Środa - Pomorzanin Toruń

21. kolejka - 27-28 marca
Chemik Police - GKS Przodkowo
Elana Toruń - Świt Szczecin
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno - KP Starogard
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo
Górnik Konin - Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz

Tokio Flesz odcinek 2

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie