MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tanie mieszkania od PKP w woj. zachodniopomorskim. Domy w niskiej cenie od komornika. Tak tanio na Pomorzu Zachodnim 11.06.2024

ND
Domy w niskiej cenie od komornika. Tak tanio na Pomorzu Zachodnim >>>
Domy w niskiej cenie od komornika. Tak tanio na Pomorzu Zachodnim >>>licytacje.komornik.pl
PKP Nieruchomości po raz kolejny wystawia na sprzedaż mieszkania w woj. zachodniopomorskim. Te lokale są naprawdę tanie! Sprawdź ceny! Domy nawet za pół ceny. Sprawdź również najnowsze ogłoszenia licytacji komorniczych w Koszalinie i regionie! Sprawdź, jakie są oferty. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Zobacz domy, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Zachodniopomorskiem.

W 2008 roku Krajowa Rada Komornicza uruchomiła pierwszą wersję witryny internetowej zawierającej informacje na temat planowanych licytacji nieruchomości oraz ruchomości. Licytacja komornicza to często najlepszy sposób, by kupić nieruchomość po okazyjnej cenie. Zobacz domy i mieszkania, które w najbliższym czasie będą licytowane przez komorników w województwie zachodniopomorskim.

Jeśli jednak sprzedaż nie uda się za pierwszym razem, wówczas cena wywoławcza spada do ⅔ wartości. Sprawia to, że licytacje komornicze często oznacza możliwość zakupienia np. mieszkania w naprawdę okazyjnej cenie. Wszystkie informacje pochodzą ze strony licytacje.komornik.pl. Na stronie znajdziesz więcej szczegółów. Sprawdź! Licytacje komornicze mieszkań w Koszalinie i regionie.

Licytacje domów to nie jedyne rzeczy, które można kupić po bardzo korzystnych cenach. Wśród licytowanych znajdują się również:

 • samochody
 • sprzęt RTV i AGD
 • lokale użytkowe
 • miejsca parkingowe
 • grunty

PKP S.A. sprzedaje nieruchomości w trybie:

 • przetargu,
 • bezprzetargowym,
 • rokowań,
 • zamiany nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości w trybie przetargu:

PKP S.A. przeprowadza przetarg ustny nieograniczony w formie licytacji oraz pisemny nieograniczony (ofertowy). Mogą wziąć w nim udział osoby fizyczne, prawne oraz podmioty nie posiadające osobowości prawnej. PKP S.A. ogłasza przetarg w dzienniku o zasięgu ogólnokrajowym:

 • 30 dni przed terminem przetargu, jeśli cena wywoławcza nieruchomości przekracza 5 tys. euro,
 • 60 dni przed terminem, jeśli cena wywoławcza wynosi co najmniej 500 tys. euro; tę informację ponawia się 30 dni przed datą przetargu.

Niezależnie od ceny wywoławczej nieruchomości ogłoszenie o przetargu publikowane jest na stronie internetowej PKP S.A. Spółka może też sprzedawać nieruchomości w trybie rokowań. W tym przypadku ogłoszenie ukazuje się w prasie ogólnokrajowej co najmniej 21 dni przed terminem składnia ofert. Oferty należy złożyć 7 dni przed wyznaczonym terminem rokowań.

od 12 lat
Wideo

Jak złodzieje oznaczają domy, które chcą okraść?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Tanie mieszkania od PKP w woj. zachodniopomorskim. Domy w niskiej cenie od komornika. Tak tanio na Pomorzu Zachodnim 11.06.2024 - Głos Koszaliński

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński