sportowy24
    Pogoń Women: Dwa powołania do kadry

    Pogoń Women: Dwa powołania do kadry

    (rk)

    Głos Szczeciński

    Głos Szczeciński

    Dwie zawodniczki Pogoń Women powołane do reprezentacji Polski.

    Dwie zawodniczki Pogoń Women powołane do reprezentacji Polski.

    Dwie zawodniczki Pogoń Szczecin Women zostały powołane do kadry narodowej.
    Dwie zawodniczki Pogoń Women powołane do reprezentacji Polski.

    Dwie zawodniczki Pogoń Women powołane do reprezentacji Polski.

    Trener piłkarskiej reprezentacji kobiet, Roman Jaszczak, powołał kadrę na zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim, które odbędzie się w dniach 10-13 stycznia.

    Ze składu Pogoni Women Szczecin powołane zostały Jolanta Siwińska i Patrycja Balcerzak.

    Pełna lista powołań:

    1. Katarzyna Kiedrzynek (GKS Górnik Łęczna)

    2. Dominika Wylężek (BV Cloppenburg)

    3. Jolanta Siwińska (Pogoń Szczecin Women)

    4. Marta Mika (RTP Unia Racibórz)

    5. Donata Leśnik (RTP Unia Racibórz)

    6. Karolina Zasada (TS Mitech Żywiec)

    7. Sandra Sałata (KKPK Medyk Konin)

    8. Aleksandra Sikora (KKPK Medyk Konin)

    9. Ewa Żyła (SV Meppen)

    10. Weronika Aszkiełowicz (KS AZS Wrocław)

    11. Katarzyna Daleszczyk (GKS Górnik Łęczna)

    12. Patrycja Balcerzak (Pogoń Szczecin Women)

    13. Karolina Pancek (KPK MAX - Sprint Bydgoszcz)

    14. Kamila Kmiecik (ISD AJD Częstochowa)

    15. Agata Tarczyńska (RTP Unia Racibórz)

    16. Natalia Chudzik (RTP Unia Racibórz)

    17. Anna Gawrońska (KKPK Medyk Konin)

    18. Natalia Pakulska (KKPK Medyk Konin)

    19. Marta Stobba (BV Cloppenburg)

    20. Sandra Lichtenstein (KKPK Medyk Konin)

    21. Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg)

    22. Pajor Ewa (KKPK Medyk Konin)

    Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Polub nas na Facebooku!

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    GS24 poleca:

    NAUCZYCIEL NA MEDAL Głosuj na najlepszych nauczycieli i szkoły

    NAUCZYCIEL NA MEDAL Głosuj na najlepszych nauczycieli i szkoły

    Nasze Dobre z Pomorza 2018 | Głosowanie zakończone

    Nasze Dobre z Pomorza 2018 | Głosowanie zakończone

    SPORTOWIEC ROKU | Zgłoś najlepszego sportowca!

    SPORTOWIEC ROKU | Zgłoś najlepszego sportowca!

    Warto zobaczyć:

    Wideo: 39. PKO Półmaraton Szczecin. Mamy nowych bohaterów [WIDEO, DUŻO ZDJĘĆ] ▶



    Wideo: Zobacz również: Powołania Jerzego Brzęczka ▶