Beniaminek futsalowej ekstraklasy okazał się za słaby dla naszej drużyny.

Marwit Toruń - Pogoń'04 Szczecin 1:2 (0:1)
Bramki dla Pogoni'04: Szwedkij (1), Nudyk (23)

Pogoń'04: Kubrak - Radko, Kostiuczenko, Szwedkij, Nudyk, Dewucki, Wiśniewski, Piasecki, Żebrowski, Lewandowski, Tubacki.

Już w 1 minucie Maksym Szwedkij otrzymał podanie od Wołodymira Nudyka i zdobył prowadzenie dla szczecinian. Gospodarze bardzo chcieli odrobić stratę, ale za mało potrafili. Widząc to nasi futsaliści atakowali dalej, lecz niestety bez efektu. Tak było do końca pierwszej części spotkania.
Początek drugiej połowy także należał do naszych piłkarzy. Na szczęście w 23 minucie skuteczny był Nudyk. Otrzymał podanie od Szwedkija, obrócił się mimo obrońcy i nad bramkarzem posłał piłkę do siatki rywali.

Po golu na 2:0 nadal trwała przewaga naszej drużyny - ale tylko do 32 minuty. Wówczas to nasi futsaliści popełnili piąty faul. Szósty skutkowałby już tzw. przedłużonym rzutem karnym. Podopieczni trenera Gerarda Juszczaka zaczęli grać ostrożniej i oddali inicjatywę przeciwnikom. Rywale, aby stworzyć przewagę w polu wycofali bramkarza. Stało się to już po bramce na 1:2, którą zdobyli w 35 minucie. Jednak w ostatnich minutach szczecinianie nie dali się już zaskoczyć i dowieźli wygraną do końca.

- Spodziewaliśmy się takiego spotkania, bo wiedzieliśmy, co potrafią rywale i że to był ich trzeci z rzędu mecz u siebie - mówił po spotkaniu piłkarz Pogoni'04 Łukasz Żebrowski.

W tabeli z czterema punktami po trzech meczach Pogoń'04 zajmuje miejsce w środku stawki. W kolejnym spotkaniu podejmie Grembacha Zgierz, który ma jeden punkt.