Pierwsze w tym roku zwycięstwo Błękitnych Stargard w II lidze

Wojciech Fadecki strzelił dwa gole Olimpii Zambrów.
Wojciech Fadecki strzelił dwa gole Olimpii Zambrów. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard przełamali niemoc w II lidze piłkarskiej. Po siedmiu meczach bez zwycięstwa wreszcie wygrali. Pokonali w Zambrowie Olimpię 2:1.

W dwudziestej szóstej kolejce spotkań II ligi w Zambrowie zagrały dzisiaj zespoły, które kiepsko spisują się w rundzie wiosennej. Olimpia miała przed tym meczem serię dziesięciu kolejnych spotkań bez zwycięstwa, a Błękitni siedmiu.

Po dzisiejszym spotkaniu stargardzki zespół już nie będzie przedłużał tej serii. Błękitni zwyciężyli 2:1. Oba gole dla stargardzkiego drugoligowca strzelił Wojciech Fadecki, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem Olimpii w 24 i 45 minucie. Gospodarze zdobyli jednego gola. W 28 minucie strzelił go Bartosz Osoliński.

Stargardzki zespół jest na ósmym miejscu w tabeli. W kolejną sobotę Błękitni Stargard zagrają u siebie z Kotwicą Kołobrzeg.

Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard 1:2 (1:2)

Bramki: Osoliński 28 - Fadecki 24 i 45.

Błękitni: Wróbel (86 Ufnal), Gutowski, Pustelnik, Liśkiewicz, Szymusik, Lisowski, Brzęczek (72 Czapłygin), Wojtasiak (78 Inczewski), Fadecki, Flis, Skórecki.