MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto mieszkania licytowanie przez komornika w Szczecinie i regionie. Właściciele nie dali rady [ZDJĘCIA] 22.05.2024

red.
Najnowsze ogłoszenia licytacji domów i mieszkań od komornika w Szczecinie i regionie. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Sprawdź oferty od komornika. Zobacz nieruchomości, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Zachodniopomorskiem.Szczegóły na następnych slajdach galerii >>>
Najnowsze ogłoszenia licytacji domów i mieszkań od komornika w Szczecinie i regionie. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Sprawdź oferty od komornika. Zobacz nieruchomości, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Zachodniopomorskiem.Szczegóły na następnych slajdach galerii >>>licytacje.komornik.pl
Najnowsze ogłoszenia licytacji domów i mieszkań od komornika w Szczecinie i regionie. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Sprawdź oferty od komornika. Zobacz nieruchomości, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Zachodniopomorskiem.

Licytacje komornicze nieruchomości w Szczecinie i regionie

Licytacja komornicza to często najlepszy sposób, by kupić nieruchomość w atrakcyjnej cenie. Zobaczcie domy, które w najbliższym czasie będą licytowane przez komorników w województwie zachodniopomorskim.

Wszystkie informacje pochodzą ze strony licytacje.komornik.pl i są aktualne na dzień 15 marca 2024 roku.

Działki ogrodnicze na wiosnę cieszą się bardzo dużym wzięciem. W Internecie nie brakuje ogłoszeń o sprzedaży takich działek. Co wpływa na cenę? Najczęściej jest to lokalizacja i stan ogólny ogródka działowego. Ile kosztują działki ogrodnicze w Szczecinie? Zobacz najciekawsze oferty sprzedaży ogródków działkowych ROD w Szczecinie. Szczegóły na kolejnych slajdach galerii >>>

Ogródki działkowe ROD na sprzedaż w Szczecinie. To idealny z...

Licytacje domów to nie jedyne rzeczy, które można kupić po bardzo korzystnych cenach. Wśród licytowanych znajdują się również:

  • samochody,
  • sprzęt RTV i AGD,
  • lokale użytkowe,
  • miejsca parkingowe,
  • grunty.

Ceny wywoławcze są zazwyczaj ustalane na podstawie aktualnej wartości rynkowej przedmiotu, ale sama licytacja może być zacięta i znacznie podnieść cenę końcową.

Jak wziąć udział w licytacji komorniczej?

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

Zanim weźmiesz udział w licytacji komorniczej, sprawdź wszystkie informacje

Zanim wpłacisz rękojmię lub cenę nabycia upewnij się, czy numer konta bankowego jest prawidłowy. Numer konta kancelarii lub sądu rejonowego można sprawdzić np. na stronach internetowych właściwego sądu rejonowego. Upewnij się, że wszystkie informacje pochodzą z pewnego źródła. W razie wątpliwości zalecany jest kontakt z kancelarią komorniczą lub sądem.

Od stycznia 2024 roku nastąpiła ważna zmiana dotycząca zajęć komorniczych z konta bankowego. Ile komornik będzie mógł zająć pieniędzy z naszego konta? Co z dłużnikami alimentacyjnymi?Wszystkie szczegóły na następnych slajdach naszej galerii >>>

Komornik zajmie więcej Twojego wynagrodzenia! Ważne zmiany d...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Euro 2024: STUDIO-EURO ODC-3 PRZED MECZEM POLSKA - AUSTRIA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński