Linia 52 (kursuje na trasie Tkacka - Wyspa Pucka)
W dni powszednie w godz. 10:35 - 18:20 oraz w soboty i dni świąteczne w godz. 10 - 12 i 16 - 20:20 autobusy kursować będą co 15 min. W pozostałym okresie częstotliwość nie zmieni się i będzie nadal wynosić od 20 do 40 min.
Linia 61 (kursuje na trasie Dworzec Główny - Podjuchy)
W celu zapewnienia dojazdu do ogrodów działkowych w rejonie ul. Południowej część kursów na trasie Podjuchy - Dworzec Główny będzie wykonywana przez ul. Południową. Na zmienionej trasie autobusy zatrzymają się na przystankach: "Transocean nż" i "Południowa nż".
Autobusy kursujące przez ul. Południową nie będą obsługiwać przystanków: "Ogrodnictwo nż", "Cukrownia nż", "Cukrowa", "Płocka".
Linia 74 (kursuje na trasie Bezrzecze - Zakłady Piekarnicze / Łukasińskiego Ogrody - Mierzyn Szkoła)
Większość kursów realizowanych obecnie do Zakładów Piekarniczych będzie wykonywana do przystanku Łukasińskiego Ogrody. \
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?