MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Miss Miedwia, niegdyś największe wybory piękności w regionie, znowu się nie odbędą

Wioletta Mordasiewicz
Miss Miedwia w 2014
Miss Miedwia w 2014 Andrzej Szkocki/archiwum
Rok temu nie odbyły się wybory Miss Miedwia, przez lata największa tego typu impreza w regionie stargardzkim. W tym roku też jej nie będzie. Ośrodek Sportu i Rekreacji znów nie podjął się organizacji tego wydarzenia.

Miss Miedwia była niegdyś sztandarową imprezą organizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na plażę zjeżdżały tysiące mieszkańców Stargardu i okolic, by oglądać piękne dziewczyny. Do tego konkursu piękności zgłaszały się kandydatki z całej Polski. Organizatorzy, by dodatkowo podnieść rangę imprezy, zapraszali gwiazdy, które koncertowały nad jeziorem. Miss Miedwia to było duże wydarzenie. Ale nie ma już chętnych, by tę tradycję kontynuować.

- Czy jest możliwość, by nad Miedwiem znów odbywały się wybory miss czy też mistera? - dopytywała na ostatniej sesji rady miejskiej Mariola Łada-Siwiec, radna. - Brakuje mieszkańcom takiej fajnej imprezy nad jeziorem.

Szefostwo OSiR, mimo zapowiedzi z poprzedniego roku, że będzie chciało próbować wrócić do organizowania tej imprezy, dziś stoi na stanowisku, że jest ona zbyt kosztowna.

- Zarząd spółki podejmuje takie działania, które polegają na zasadzie dobrej polityki finansowej - odpowiedziała rajcom Beata Radziszewska, prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji Stargard. - Ta impreza jest ogromnie kosztowna. A tymczasem jesteśmy przed sporymi inwestycjami. I w takiej sytuacji nie wydamy pieniędzy na zorganizowanie Miss Miedwia.

OSiR przygotowuje się do remontu pływalni miejskiej.

- Intensywnie pracujemy nad montażem finansowym, który umożliwi zrealizowanie tej ważnej inwestycji - dodaje Beata Radziszewska. - Odbywamy wiele spotkań z różnymi instytucjami, jak narodowy czy wojewódzki fundusz ochrony środowiska, urząd marszałkowski i Urząd Miejski w Stargardzie. Remont pływalni to nasz priorytet na ten rok.

Spółka w tym roku planuje ogłosić przetarg na wykonanie remontu. Ma on ruszyć w 2017 roku.

Zobacz również:

Miss Miedwia 2014: Pokaz w strojach kąpielowych

Miss Miedwia 2014: zobacz piękne dziewczyny! Relacja z gali ...

Zobacz także:

Szczecin 18 lat 175 cm, 89-68-99 Mam za sobą amatorskie sesje zdjęciowe i udział w pokazie kolekcji letniej. Uczę się w Technikum Gastronomicznym. Po szkole zapiszę się na różne kursy dokształcające kwalifikacje zawodowe oraz takie, które pozwolą mi na rozwijanie dodatkowych zainteresowań, np. na kurs wizażu. Myślę o studiach związanych z dietetyką. Raz na jakiś czas stosuję środki oczyszczające twarz, kremy nawilżające. Dla poprawienia sylwetki i utrzymania dobrej kondycji chodzę na siłownię i treningi taneczne. Po wysiłku fizycznym mam dobre samopoczucie. Znak zodiaku Ryby. Jak głosowaćAby oddać głos sms w głosowaniu na Miss Miedwia Głosu Szczecińskiego należy przesłać na nr 71321 sms o treści:  - MM.xx  gdzie xx to numer kandydatki z listy. Sms nie może zawierać polskich znaków. Koszt sms-a 1,23 zł z VAT.

Miss Miedwia 2014: Seksowne dziewczyny w strojach kąpielowyc...

Polecamy na gs24.pl:

Szczecin Główny już otwarty dla pasażerów. Jakie wrażenia? [wideo]

Gs24.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński