MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Konkurs ofert Akademii Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego

Leszek Wójcik
Leszek Wójcik
Ofertę należy wygenerować i złożyć w terminie do 29 stycznia do godz. 15.
Ofertę należy wygenerować i złożyć w terminie do 29 stycznia do godz. 15. archiwum gs24.pl/zdjęcie ilustracyjne
Miasto zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w otwartym konkursie ofert na realizację działań w ramach tegorocznej edycji Akademii Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Zadanie będzie polegało na opracowaniu koncepcji oraz realizacji działań edukacyjnych, informacyjnych oraz promocyjnych w ramach "Akademii SBO", mających na celu popularyzowanie wiedzy o budżecie partycypacyjnym oraz angażowanie mieszkanek i mieszkańców Szczecina w proces SBO 2025.

Ofertę należy wygenerować i złożyć za pomocą platformy www.witkac.pl w terminie do 29 stycznia do godz. 15. Wygenerowane za pomocą platformy wydrukowane potwierdzenie złożenia oferty należy podpisać i złożyć (pocztą, kurierem, osobiście, w postaci elektronicznej opatrzone podpisem kwalifikowanym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym) w kancelarii Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin, Pl. Armii Krajowej 1 lub w filii Urzędu Miasta na prawobrzeżu, ul. Rydla 39-40 - nie później niż dwa dni robocze od dnia następującego po dniu złożenia oferty za pomocą platformy. O zachowaniu terminu, decyduje data wpływu złożenia potwierdzenia oferty do kancelarii.

Każda oferta zgłaszana do konkursu musi uwzględniać realizację działań zapewniających dostępność wszystkim beneficjentom realizowanego zadania publicznego - zgodnie z przepisami ustawy z 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

Wysokość środków przeznaczonych na realizację zadania wynosi 60 tys. zł.

od 7 lat
Wideo

Znaleziono ślady ptasiej grypy w Teksasie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński