CZYTAJ TEŻ | RODZINA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. SKĄD SIĘ WZIĘŁY TAŚMOWE PROBLEMY PREZESA PIS?

Jacek Cieślikowski współpracuje z prezesem PiS od lat 90. i - jak podkreśla superbiz.pl - jest to współpraca bardzo intratna, ponieważ poza prowadzeniem limuzyny Jarosława Kaczyńskiego, Cieślikowski pełni też mandat warszawskiego radnego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, jest też członkiem zarządu spółki Srebrna, która po rewelacjach Gazety Wyborczej była w zeszłym tygodniu na ustach całej Polski.

CZYTAJ TEŻ | CIEŃ PREZESA. KIM JEST JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZAUFANYCH LUDZI JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Jakby tego było mało, Cieślikowski był też asystentem Kaczyńskiego. Te wszystkie funkcje przekładają się na bardzo imponujące zarobki, bo w 2018 r. kierowca limuzyny prezesa PiS zarabiał średnio miesięcznie aż 17 tysięcy złotych. Nie był to też pod żadnym względem rok wyjątkowy, bo na koncie radnego znajduje się obecnie ponad 337 tys. złotych oszczędności, 3 domy o łącznej wartości 1 mln zł oraz działki o łącznej wartość gruntów przekraczającej 1,6 mln zł.

CZYTAJ TEŻ | PROF. JANUSZ CZAPIŃSKI: PIS ZGROMADZIŁ MAJĄTEK WIĘKSZY NIŻ PZPR POZOSTAWIŁA W SPADKU SLD. KACZYŃSKI PRZYWIĄZUJE DUŻĄ WAGĘ DO TEGO, BY PARTIA EKONOMICZNIE STAŁA NA ZIEMI [WYWIAD]

POLECAMY: