IV liga piłkarska: Dąb Dębno idzie jak burza. Siedem goli Vinety. ZDJĘCIA

Dąb Dębno nie zamierza się zatrzymać. Lider IV ligi piłkarskiej wygrał wszystkie osiem spotkań w tym sezonie.

Tym razem dębnianie nie mieli łatwej przeprawy. Lider grał na boisku Wieży i po 51 minutach przegrywał 0:2. W meczu, w którym padło siedem bramek, kibice do przerwy nie zobaczyli żadnej. Obie ekipy rozstrzelały się po zmianie stron. Dąb odrobił straty w 10 minut. Krzysztof Filipowicz jest w świetnej formie i to on w cztery minuty doprowadził do remisu. Rymar podwyższył na 3:2, ale gospodarzy stać było jeszcze na wyrównujące trafienie. Ostatnie słowo należało do Filipowicza, który w końcówce skompletował hat-tricka.

Wieża Postomino - Dąb Dębno 3:4 (0:0)
Bramki: Łaga (46), Wójcik (51), Łyszyk (84) - Filipowicz 3 (70, 74, 87), Rymar (78-karny).
Dąb: Hoffmann - Wiśniewski, Rymar, G. Szczepanik, Graś - Noga,Siembida, Bielak, Leiman, Zieliński (28 Voloshyn) - Filipowicz (90 Kowalski).

Swój mecz zremisowała Flota, która walczyła na boisku Orła Wałcz. Wyspiarze prowadzili po golu Michała Stasiaka w 69. minucie, ale stracili dwa punkty w doliczonym czasie gry po golu Jakuba Cerazego.

Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 1:1 (0:0)
Bramki: Cerazy (90) - Stasiak (69).
Flota: Kusztan - Kołat, Stasiak, Szewczuk, Wiejkuć, D. Adamski, Robaczyński (85 F. Adamski), Turajski (65 Jezierski), Harkot (65 Cackowski), Peda (88 Dziuba), Karaman (90 Siemko).
Czerwona kartka: Szewczuk (Flota, 90, dwie żółte).

Coraz lepiej spisują się piłkarze Hutnika, którzy w weekend wygrali trzeci mecz z rzędu, tym razem z Jeziorakiem na wyjeździe. Goście ustawili sobie spotkanie już na początku, prowadzili po niecałym kwadransie gry 2:0.Jeszcze do przerwy Dominik Grochowski dołożył gola na 3:0 i w drugiej połowie trzeba było tylko kontrolować wynik. Jezioraka stać było na dwa gole.

Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 2:5 (0:3)
Bramki: Kochanowski (59), Krzemiński (74) - Grochowski 2 (5-karny, 63), Mazurek (12), Janicki (45), Augusto (78).
Jeziorak: Ptak - Zadereiko, Jakubowski, Wekwerth, Krzemiński, Podgórski, Kotwica (12 Pyrek (46 Szych)), Bednarek (86 Wójcik), Kapczyński, Chlibyk (83 Blatkiewicz), Kochanowski.
Hutnik: Skuza, Kondraciuk, Janicki, Siluk, Klimkowicz (60 Konopski), Mazurek (72 Karman), Ziółkowski (86 M. Kowalczyk), Augusto, D. Kowalczyk, Grochowski (82 Żeglin), Vovchenko.

W Policach mała masakra. Chemik przegrał z Vinetą Wolin aż 0:7. Do przerwy było jeszcze grzecznie. Hat-trick Kamila Wiśniewskiego.

Chemik Police - Vineta Wolin 0:7 (0:2)
Bramki: Wiśniewski 3 (30, 70, 82), Ignasiak (45), Kurczak (54), Maszka (75), Babiak (79).

Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 2:2
Bramki: Piskorz (24), Białek (45) - Michalski (41), Fastyn (43).

Sokół Karlino - Gwardia Koszalin 0:0

Rasel Dygowo - GKS Manowo 1:3

MKP Szczecinek - Zefir Wyszewo 6:0

Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1:2